Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine@ vidim da je rasprava sa tobom samo mlacenje prazne slame…ignore si od danas ,,pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA[/color]

Lijepo da je izbjegnuta FISKALNA LITICA, itekako odlična vijest za CROBEX. [emo_smijeh]

Mercator gubitak 104 mil.EUR, dug 1 milj.EUR
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ameri opet preko 14000 bodova, jel to novi ATH. Pratili smo u stopu dok su padali na 6500 bodova i 3 puta više od njih smo padali. Na vijestima je svaki dan bilo kako padaju Američki indexi. Otkada rastu nema niti riječi.
Očito se banda još nije nakupovala dionica po jeftinim cijenama. Ali kaže se, oteto prokleto.

http://www.business.hr/burza/posljednji-podaci-ukazuju-na-stabilno-poboljsanje-situacije-u-gospodarstvu

Opa, oprez.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

DAX se sunovratio u ponor -1,80% ?!?!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nasdaq OMX počinje raditi u 4 ujutro, Zagreb pomiče predotvaranje na 9 sati

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Loše, loše. Bojim se da ćemo nadoknaditi cca minus 2 % od Amera jučer.
Uvijek ih pratimo dok padaju. Ja sam odmah na otvaranju lupio po bidu jednu dionicu.

Gotovo sve svijetske burze trpe gubutke ovih dana , rasprodaja dionica se zahuktava neće niti nas zaobići. Očekivanja su oko desetak dana rasprodaje i tagnacije dionica.

Ovdje ima cijene od US 30 zadnjih 4 godine, gdje kliknuti da vidim maksimalne cijene u povijesti. Izgubio sam favorite a ovo nikako naći?
http://www.investing.com/indices/us-30-components

Ne postoji način gdje kliknuti da vidiš traženo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close