Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter
jučer je završio DAX ispod 6000, a danas ćemo vidit, po futuresima bi trebao preko 6000 danas

kraul31@ tu su bitne razine 5920-6000 ..short-long

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mogu vam navesti primjere dionica recimo koje ja pratim.
MCD, vrhunska firma 15 % minusa u zadnjih 3 mjeseca
Aapl također vrhunska firma 15 % minusa u zadnja tri mjeseca

A da nekoga prozoveš pitaš zašto to pada, nitko ne zna što bi rekao. Prave zahebanciju da bi se proslavili ništa drugo


Mogu vam navesti primjere dionica recimo koje ja pratim.
MCD, vrhunska firma 15 % minusa u zadnjih 3 mjeseca
Aapl također vrhunska firma 15 % minusa u zadnja tri mjeseca

A da nekoga prozoveš pitaš zašto to pada, nitko ne zna što bi rekao. Prave zahebanciju da bi se proslavili ništa drugo


možda pada jer je raslo mjesecima bjesomučno?


DAX bi danas trebao preskočiti 6000 bodova, a to će onda pozitivno djelovati na ostale burze, nadajmo se i na nas….

A onda će utrčat u ljetnu letargiju ispod 5000… [wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

BREAKING NEWS:
GREECE: UNCONFIRMED reports that after losing to Czech Rep yesterday, Greece have now applied to borrow 3 points from UEFA
**TSIPRAS SAYS CONFIDENT CAN QUALIFY FOR THE EURO FINALS WITHOUT GETTING ENOUGH POINTS
**TSIPRAS SAYS WANTS GREECE TO STAY IN THE EURO 2012, BUT REFUSES TO ACCEPT GREECE’S CURRENT GROUP STANDING

[lol] [lol]

usa se nesto zakovitlalo up…da vidimo dokle [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo da ne bude trke u kupnju ujutro, danas su mnogi prodavali sa nadom u nastavak crvenila, kad ono USA u rast, uz pad VIX indeksa straha za preko 8%.

USA je jučer prilično potonula, EU indexi su također crveni. razlog?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


USA je jučer prilično potonula, EU indexi su također crveni. razlog?

lose brojke…short igra od jucer

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

loše brojke nisu od jučer……..nego su svi u bedu jer nema qe3………

HELLAS!! [cool]

New Report

Close