Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Gledajući nastavak negativnog trenda na burzama i zaoštravanje krize s Grčkom,ali i Španjolskom,Portugalom etc,čini mi se da ćemo danas gadno zaroniti i mi.
Pozdrav

dobra

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Gledajući nastavak negativnog trenda na burzama i zaoštravanje krize s Grčkom,ali i Španjolskom,Portugalom etc,čini mi se da ćemo danas gadno zaroniti i mi.
Pozdrav

Nisi to mogao bolje sročiti.

Na Fejsu tek 400 mil dolara prometa. neznam otkud im na Moj novac još u 5 sati popodne 10 milijardi? [shocked]
http://finance.yahoo.com/actives?e=us


Na Fejsu tek 400 mil dolara prometa. neznam otkud im na Moj novac još u 5 sati popodne 10 milijardi? [shocked]
http://finance.yahoo.com/actives?e=us


To nisu dolari nego volumen ("komada" dionica). Kod njih se volumen obično izražava tako u komadima a ne u dolarskoj vrijednosti 😛

Aha..thanks!

Izgleda da su ga na 38 $ nakon otvaranja branili market marketi da ne potone, jer da je pao ispod panika bi napravila katastrofu od IPO-a.
http://www.ft.com/cms/s/0/c7bfd916-a113-11e1-9fbd-00144feabdc0.html#axzz1vFaVECnG

DAX – 2!!! [shocked]


DAX – 2!!! [shocked]

najranije do 17.06. ne treba uopće ulaziti u dionice a i tada tek špekulativno

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U Americi opet zazelenilo..i jučer i danas…o kakvoj mi Grčkoj pričamo, kakvo to veze ima s nama???


U Americi opet zazelenilo..i jučer i danas…o kakvoj mi Grčkoj pričamo, kakvo to veze ima s nama???
zato i jesi u minusima…jer imas takvo razmisljanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Euroobveznice.
Trenutno većina u EU, a pogotovo USA i UK misli da su one rješenje. Možda i jesu. To ne znam.

Ali vladajuća argumentacija kojom dolaze do zaključka da su euroobveznice rješenje je pogrešna.
Kažu da je euro pogreška i da nije trebao niti nastati, jer ne može biti valjane monetarne bez fiskalne politike. A onda u istoj rečenicu kao soluciju nude izdavanje euroobveznica prije bilo kakvog pokušaja fiskalne unije!? Bacaju ulje na vatru! Ako EURO ne može opstati bez zajedničke fiskalne politike, onda pogotovo ne mogu opstati EUROOBVEZNICE.

Hollande bi euroobveznice prije, a Merkel nakon fiskalne integracije. Koliko god sam protiv Merkeličinih mjera štednje za zemlje koje imaju IZVOZ daleko veći od UVOZA, moram se složiti da po pitanju euroobveznica ima razuman stav, dok je Hollande u krivu (vjerojatno zato što još uvijek vodi kampanju).

Ima još takvih logičkih gluposti, ali mi se više neda.

Vani mnoge dionice na povijesnim vrhovima i još rastu iz dana u dan. U našim medijima stalno izmišljaju da je vani kriza i zbog toga su naše dionice na povijesnom minimumu i još padaju iz dana u dan. Pametnome dosta. Ja kupujem stalno, rasprodajem sve što mogu od nekretnina i ostalih stvari .
U slučaju većeg pada dižem i kredit na hipoteku na kuću. Molim samo da mi nitko ne soli pamet.
Lp

New Report

Close