Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ovo vrijeme je isto bilo prošle godine problema s Grčkom, pa i godinu dana ranije i 2010. godine.
Eto, vrlo čest je problem s Grčkom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


U ovo vrijeme je isto bilo prošle godine problema s Grčkom, pa i godinu dana ranije i 2010. godine.
Eto, vrlo čest je problem s Grčkom.

taman kad i onaj zadnji magarac skuzi promjenit ce se pravila igre [lol] [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

baš, evo, ovo će i biti ključno taman u lipnju, te će tržište to i prepoznati

http://business.hr/dogadjaji/kraj-price-grcka-ide-na-nove-izbore

pazi zadnje rečenice:

To će donijeti stečaj Grčke i njezin gotovo siguran izlazak iz eurozone.

Naši jednostavno svršavaju na riječi: stečaj, izlazak iz eurozone, deficit, pad, smanjenje….uf, dobro zvuči….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@valentine

i dodajmo tome ovo: "U Grčkoj će pobijediti onaj s više kalašnjikova!"
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/193792/U-Grckoj-ce-pobijediti-onaj-s-vise-Kalasnjikova.html

… dakle, biti će kod nas turista preko svake mjere!!! [thumbsup]

Lynx @ jos ce ti turisti donest pune vrece eurića koje vade iz banaka i kupovat nase dionice [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bravo Francuzi! jedini se zazelenili u Europi

Hvala gospodinu moderatoru na moderiranju, ipak je bolje apstinirati od ovog foruma

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ameri otvorili u plusu pa se i u eu malo zazelenilo, ali ne i kod nas. Ipak mi moramo najrevnije pratiti samo crvenilo i jos ga dodatno pojacati, a zeleno ionako ignoriramo vec godinama.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

U slučaju raspada euro-zone, a samim tim i eura. Mislim da bi bolje bilo imati dionice, nego eure. Uopće ne znam kako bi se to tehnički izvelo. Npr sada Grci, Španjolci, Talijani, Portugalci, vraćaju svoje valute. Teoretski bi svi trebali povući i vratiti Europskoj banci gotovinu u opticaju, a novce na računima konvertirati u svoje valute, ali bojim se da bi se moglo dogoditi kao i za vrijeme propasti dinara. Kada su se vreće dinara mijenjale u Bosni, Srbiji i sl. Možda bi najbolje bilo da se u istom trenutku ukine euro i da sve zemlje vrate svoje valute, a svi oni koji nisu u euro zoni, tipa mi, preko banaka odmah odaberemo valutu. Mi, a vjerujem i mnogu drugi, tj skoro svi bi odabrali DEM. Što bi onda bilo s realnom kupovnoim moći, devalvacijama i sl, strah me i pomisliti, na konverziji DEM EUR smo u par godina izgubili cca 50% kupovne moći. Sad bi se opet moglo slično dogoditi. :((( Ufff

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize




uglavnom ira shon conference pocinje za 15 min i traje 6 sati,kada einhorn govori ne znam. uglavnom tko voli riskirati sada mu je dobra prilika, ako misli da napad na hlf nece biti tako ostar ili detalljan moze ocekivati veliki povrat na sadasnju cijenu od 44.xx, naravno postoji i opcija da je detaljno napravio zadacu i da ce hlf posvetiti vremena kao i mlm-u, u tom slucaju dobra je sansa za ekspresnim gubitkom od 10-20 %. obzirom na sve usao sam danas na razini od 43,xx sa 5 % casha. zivi bili pa vidjeli.

moguce da njegov ego fakat uziva.
nije spomenuo hlf.
close cca +17 posto.

burze su – savjet ne trazim, niti bih ga dao – fakat frizerski saloni za ovce

[/quote]
uzmi profit dok ga imas
[/quote]
Thursday’s Close:
http://money.cnn.com/data/world_markets/americas/
After-Hours….

17.05.12. 22:05
I Španjolci su povukli milijardu eura iz banaka, ‘Europa razdire samu sebe’
http://www.poslovni.hr/vijesti/i-spanjolci-su-povukli-milijardu-eura-iz-banaka-europa-razdire-samu-sebe-204996.aspx

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Gledajući nastavak negativnog trenda na burzama i zaoštravanje krize s Grčkom,ali i Španjolskom,Portugalom etc,čini mi se da ćemo danas gadno zaroniti i mi.
Pozdrav


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Gledajući nastavak negativnog trenda na burzama i zaoštravanje krize s Grčkom,ali i Španjolskom,Portugalom etc,čini mi se da ćemo danas gadno zaroniti i mi.
Pozdrav

padali smo 8 dana za redom pa možemo još 1, kao da to nekoga posebno uzbuđuje [yawn]

New Report

Close