Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

James kad će laniranje eura u nebesa


James kad će laniranje eura u nebesa

Tamo oko EURUSD 0,8925… dotad je sve mučenje za špekulante opće prakse. [smiley]

Vi koji ne volite našu ZSE pa ulažete vani, slažete li se s ovom konstatacijom?
Apple: The Most Undervalued Large-Cap Stock in America
http://bullishcross.com/apple-the-most-undervalued-large-cap-stock-in-america/

A ti koji ne razmišljaš svojom glavom, ulizico jedna, gotovo nikoga ne zanima što ti misliš, i dosadan si sa tim applom. Ljudi umiru u svijetu, stvaraju se ratovi zbog pohlepe i gladi za novcem, a ti se malodušniče veseliš što apple ima dobru dobit.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

@T1000

A ti koji razmišljaš svojom glavom pročitaj ponovno pa ćeš vidjeti da u prethodnom postu ne iznosim svoje mišljenje nego pitam druge ljude za njihova mišljenja. Pozvan si i ti dati svoje ako ga imaš.

P.S. Ni ti nisi pretjerano zanimljiv sa svojim neprestanim nesuvislim napadima na mene (i druge ljude, također ni krive ni dužne da im se tako obraćaš), ne znam zašto sam ti čak i ja toliko zanimljiv (jasno je zašto su ti zanimlijvi neki ozbiljniji ljudi, ali ja… stvarno čudno), ali ako mogu nekako pomoći u liječenju tvojih frustracija biti će mi drago. Već sam te uputio na neke linkove gdje bi si mogao samodijagnosticirati stanje, za daljnje postupke predlažem da se obratiš stručnjaku.

Ulizico, vidim da imaš iskustva sa samodijagnozama, stručnjacima itd itd. Tko kaže da si ti zanimljiv, ti si samo jedan beskičmenjak, koji nema vlastito mišljenje. Bude vrlo brzo došao kraj ovakvom financijskom svjetskim poretkom, još samo malo i skupit će se kritična masa ljudi u dvijetu koja će srušiti ovakvu nepravednost, da mi mali ljudi saniramo propast banaka, koje su propale vlastitom pohlepnošću za što više novca i profita, djelili si milijune bonusa dok milijardu ljudi gladuje. I sada kada su u problemima, mi mali bi ih trebali spašavati, našim oporezovanjem, našim rezanjem plaća. A ti se i nadalje nastavi veseliti uspjehu googla, appla, i ostalih giganta, doći će vrlo brzo vrijeme kada će kapitalizam napokon kleknuti i kada će mali ljudi imati svoja prava i svi biti jednaki

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

@T1000

VIVA LA REVOLUCION! [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



@T1000

VIVA LA REVOLUCION! [thumbsup]


Ja bih reko
VIVA LA FRUSTRACION! [undecid]




@T1000

VIVA LA REVOLUCION! [thumbsup]


Ja bih reko
VIVA LA FRUSTRACION! [undecid]
[/quote]
Pa jedno proizlazi iz drugog..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




@T1000

VIVA LA REVOLUCION! [thumbsup]


Ja bih reko
VIVA LA FRUSTRACION! [undecid]
[/quote]
Jesi li oženjen, imaš li obitelj?
Da jesi onda bi i ti možda bio frustriran, jer danas ako djete nema novi mob, odmah je obilježeno, mora ga imat, jer to je napravio svjetski marketing. Nekada smo svi nosili kute, što je bilo super, jer se nitko nije isticao po odjeći, ljudi su se isticali po nekim drugim vrijednostima. Boli me briga za sve te banke koje su propale, nek sve propadnu, jer kada su zarađivale milijarde, svoje bonuse nisu djelile nama malim ljudima, a sada kad gube, meni se uvodi harač. Naravno da sam frustriran, jer ja ako ne vratim kredit, meni će sjesti na plaću, na stan, a oni kad upropaste našu štednju, njih sanira država novcem poreznih obveznika. E pa neka onda io oni malo podnesu teret krize, nek spuste kamate na kredite, nek više plasiraju u gospodarstvo a manje u obveznice, neka ukinu naknadu za vođenje računa, ima 100 i jedan neka. Osobno svaki dan sve gore živim i sve mi je teže, burza je tu nebitna, nemam ja na burzi neku lovu, tako da mi je to više manje nebitno, ali ne razumijem likove poput lynxa koji doživljavaju orgazam na dobro izvješće neke američke kompanije..A nikada se nije zapitao koliko je ljudi izginulo na bliskom istoku upravo možda zbog politike koja je nametnuta da ide u prilog tim velikim kompanijama. Pa Libija je razorena jer su Ameri trebali platiti 200 milijardi dolara Libiji, a ne zbog libijaca, jebe se njima za libijce, sada će Siriju, pa iran…Sve i samo zbog novca.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

@T1000

I opet.. VIVA LA REVOLUCION!

ma kuži tebe i đejms, al ga trenutno zaboli.. a kuži te i većina ljudi, al ne pada sistem samo tako..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Jel ti sad lakše kad si se istreso na Lynxa?

New Report

Close