Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jadan onaj tko je kupio FAZ i TZA a ima takvih neukih investitora koji nosaju gaće na štapu a uokolo pametuju po raznim temama.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

pa dokle će ovo rasti?! marcipan, pobjeda?

james sram te bilo……ne čačkaj ljudima po minusima…… [smiley]

@ James

Kolega jeste Vi dovezli (uzbrdo) ovaj kamion sa bakrom na 345, da obavim prekrcaj ili idete dalje?

Ja sam propustio ovaj turnus, ne smijem previse vozit u komadu bez spavanja….

išao sam brodom, dobio popust na količinu. [thumbsup]
oćemo pustit S&P do 1273 barem?

ide to visoko visoko…..iznad tebe i mene…. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ide to visoko visoko…..iznad tebe i mene…. [bye]

Evo, rijec stranih strucnjaka….
[img]http://i56.tinypic.com/vdd4rr.jpg[/img]

Eu burze su u crvenome
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Gledam europske burze opet sve crveno potop , koliki će tek biti kod nas koji smo uvijek prvi kad padamo a rasprodajemo panično loš dan danas.


Gledam europske burze opet sve crveno potop , koliki će tek biti kod nas koji smo uvijek prvi kad padamo a rasprodajemo panično loš dan danas.

ma kakav potop, počeli su s malim minusima ili na nuli i već sad su u plusu, zasad su izvješća bolja od očekivanih…

ma kakav cash-r-a, 100% in


išao sam brodom, dobio popust na količinu. [thumbsup]
oćemo pustit S&P do 1273 barem?

Ma ne igram se s indexima trenutno, mozda ako se potvrdi divergencija dax-a i Europice….
Inace onaj bakar sto si dofuro brodom nije bas neke kvalitete, ali sam prekrco jutros par tamica za svaki slucaj!!!

EU Finance Ministers Meeting Tomorrow Cancelled

bit će bolje................

New Report

Close