Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odoše sutra konačno, nadam se i naši međedi u mp3! [thumbsup]

e eleđendo
trebaju ameri narasti još 10% da bi tvoj adpl narastao na 109 kuna…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

R.I.P Steve Jobs
[cry]

Umro je jedan od najvećih ljudi našeg vremena i ljudske povijesti uopće. Neki će reći da je njegovo djelo samo jedna kompanija u samo jednoj industriji. Ja mislim da Steve Jobs glavni odgovorni za optimističnu budućnost koja nas čeka (ohoho šire od toga što neznalice sada vide!). Neka mu je laka zemlja.

jučer DAX +4,9%, USA je zatvorila zeleno, danas je Azija u zelenom, EU je opet otvorila zeleno….pa valjda će i ovaj naš crobex konačno porasti s najnižih razina u zadnjih godinu dana ?? [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Umro je jedan od najvećih ljudi našeg vremena i ljudske povijesti uopće. Neki će reći da je njegovo djelo samo jedna kompanija u samo jednoj industriji. Ja mislim da Steve Jobs glavni odgovorni za optimističnu budućnost koja nas čeka (ohoho šire od toga što neznalice sada vide!). Neka mu je laka zemlja.

kakve gluposti. jobs je bio CEO jedne consumer kompanije koja je radila proizvode za zaglupljivanje širokih narodnih masa. treba mu dić spomenik za zatupljivanje masa. jedini ko treba plakat za njim su Kinezi koji rade sve te plastične pi*****je ali siguran sam da će AMerikanci plakati danima za njim jer se boje da neće izaći iphone 6

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

dobar Vam je nik kolega … baš ste pravi

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ništa se ne piše otkada su indexi vani plus 5. gdje ste sada jadnici koji ste pričali o smaku svijeta i prodali svoje dionice na dnu? [lol]


jučer DAX +4,9%, USA je zatvorila zeleno, danas je Azija u zelenom, EU je opet otvorila zeleno….pa valjda će i ovaj naš crobex konačno porasti s najnižih razina u zadnjih godinu dana ?? [thumbsup]

teško…
jer negativu je lagano prebaciti na crobex ili bilo gdje drugdje…

ali kaj kada fondovi ne puše tu kratkotrajnu euforiju i neće kupovati..
pa kaj će nekolicina burek investitora podići crobex? -neće

ova euforija vani može samo pomoći crobexu u vidu povlačenja ask-a na više ali ne i lupanja po istome..dok se negativa lako prebaci…

plus naše gosp je u banani…teškoj

lojtra*hebate vrag ti sanjaš mene i marcipana i našu prodaju na dnu…hehehehe
mene tu nema a on neće doći tako brzo..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ti pobjeda da si imalo pošten, prvo ne bi bio moderiran… [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





Marcipane, nemoj da te nema sljedećih dva tjedna na forumu i molim te mi javi hoćeš li na 1200 počet kupovat da prodam ovo što skupljam od petka.

i tri kuće velike, veće od amerike!


a u kojoj si se ti mišjoj rupi skrivo proteklih dana kad je sve rokalo dole?
[/quote]
glodao sam bakar, kavu, šećer, spx i dax. a sutra ću ih još glodat. a prekosutra još.
[/quote]

glođi glođi…samo pazi da zube ne polomiš…
[sealed]
[/quote]
glod, glod, glod.
[/quote]
glod, glod, glod.


…ali kaj kada fondovi ne puše tu kratkotrajnu euforiju i neće kupovati..

Fondovi ne žele kupovati iz drugih razloga. Za svaku im transakciju prigovaraju, traže opravdanja, dokaze… Pa, ne moraju kupovati, vjerojatno se misle, evo vam pa držite burzu sami gospodo! Imaju donekle i pravo!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ništa se ne piše otkada su indexi vani plus 5. gdje ste sada jadnici koji ste pričali o smaku svijeta i prodali svoje dionice na dnu? [lol]

Kak ti je portfelj?

Moody’s Cuts Rating on 12 UK Financial Institutions

Moody’s Downgrades Nine Portuguese Banks

US employers likely added few jobs in September

The U.S. economy will likely show its fifth straight month of slight or no job creation when the government issues its September employment report Friday. Another weak month would underscore the sluggishness of the economy and the risk of another recession.

a špekulativni kapital digne u jedan dan vani indexe za 5 % na osnovu toga da glavonje razmišljaju kako će poslati paket pomoći Grčkoj kako bi spasili eurozonu…ili kako striko Ben razmatra kako da pomogne bržem oporavku ekonomije….
i vi se tome veselite….a najgore je to da to apsolutno nema nikakve veze s vašim portfeljom…pa nije potrebno to ni komentirat više…
problemi su i dalje tu…opet će vas medo razbucat….samo će onda sve opet biti mrvciu niže…recimo crobex na 1700…pa će opet biti lagani odbijanac za cca 20 bodova…i vi ćete se tome veseliti…itd itd…

[bye]

New Report

Close