Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još malo i preokret…Naslovi: dionice su postale jeftine i sl. A pušioničari prodali. da kupio sam adpl po 107 ali nakon 2 dana rasta bit ću na svojem…a ovi što sada prodaju nikada više neće vidjeti ovu dionicu osim ako će plaćati 150 kn…Evo vani se minusi smanjuju…

kolega čisto zbog ovakvih stvari..
dan kada ste kupiti adpl ste naveli : upravo kupio adpl…tada je bio po 109 a ne 107..
plus provizija..znači oko 110..107 nikako..

btw sp500 uskoro postaje kamikaza…
čuvaj se..
indexi još nisu niti počeli padati

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda

Ako ti tako kažeš onda je to 100%.
Kupio si FAZ na 1100 i rekao da ide potop a on otišao na 1400 [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

upitnik*
kupio sam ga kako sam ti naveo u PM i kako sam naveo već ranije…kupio sam ga kada jeobjavljen qw2 i nastavio kupovati dok nisam ostao bez love..

p.s. kaj je sa 10.000 …da ili ne?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Još dobrih vijesti:
http://ftalphaville.ft.com/blog/2011/10/04/692076/dexia-garantie-encore/

pobjeda@ koji ti je target za FAZ ?jesi ga odredio?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

znaš kaj nemam ga..
kada sa ekonomskog stajališta procjenim da bi mogao krenuti oporavak, prodati ću ga bez obzira na situaciju tj. cijenu..
targeta nemam..znam samo da ga do ljeta 2012 neću 100% prodati jer se ništa nije promjenilo..

sjeti se travnja 2010 kada je grčka dobila prvu pomoć..svi su vikali gotovo je, kraj krize bla bla..
a kraja nema niti blizu.,.dapače stanje je gore..

stoga ostajem do daljnjeg unutra..
p.s. eventualno nakon kaj BAC zatvori svoja vrata bi mogao razmisliti o prodaji..

http://graphicsweb.wsj.com/documents/Failed-US-Banks.html
dokle god ovdje brojka užurbano raste nemam straha da će faz dole..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda BAC NYSE Bank of America Corp Descending Continuation Triangle $5.53 target $2.90 – $3.50 Intermediate-Term Bearish

vidi targeta BAC ,izvor nebitan …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Njemci se danas nimalo ne štede.. od prve do zadnje minute uvijek punom parom.. kako u nogometu tako i na burzi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

hehehe..onaj koji je kupovao igh na 16.000 i ingru na 62.000
yea vidi se gdje radiš..to se vidi po tvome znanju ali i potpisu…svaka čast..
živio AZ

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Još malo i preokret…Naslovi: dionice su postale jeftine i sl. A pušioničari prodali. da kupio sam adpl po 107 ali nakon 2 dana rasta bit ću na svojem…a ovi što sada prodaju nikada više neće vidjeti ovu dionicu osim ako će plaćati 150 kn…Evo vani se minusi smanjuju…

kolega čisto zbog ovakvih stvari..
dan kada ste kupiti adpl ste naveli : upravo kupio adpl…tada je bio po 109 a ne 107..
plus provizija..znači oko 110..107 nikako..

btw sp500 uskoro postaje kamikaza…
čuvaj se..
indexi još nisu niti počeli padati

[/quote]
Kupio sam po 107 kako sam i rekao. Vidim i ja da nisu počeli padati pošto rastu… [lol]
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds

daj molim te…nemoj nasjedat opet na te FED-ove gluposti…opet špekulativni kapital na djelu…
Striko Ben je obećao da je spreman pomoći ekonomskom oporavku…pa šta već to nije napravio ako ima instrumente koji bi pospješili oporavak?!
ovaj rebound koji je danas preko bare je kratkog daha…

Stocks shaved their early losses Tuesday as Fed Chairman Bernanke said he is prepared to help the economic recovery and tech stocks rebounded, but investors continued to remain on edge over a possible default in Greece that would lead to another European banking crisis.

zbrajajte rađe gubitke na kre kre burzi nego što buljite kako će se vani indexi odbiti na fantazije strike Bena…ionako taj odbijanac neće pomoći Crobexu…a možda je i za očekivat mali odbijanac…onda opet svi iz mišjih rupa van…pa nakon toga opet 4 dana crvenila…i tako to sve lagano klizi…kao i crobex prema 1600 bodova… [bye]

Lojtra |@ KRALJU [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close