Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije ovdje tema grobex

ekipa medeka zaziva opći krah širih razmjera
pa eto vam dax na +4,7%
[kiss]


james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???



james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???

pa šta tebe boli frulica za Crobex, ti ionako imaš FAZ.
da si šortao Crobex, možda bi i zaradio. ne izgleda baš najzdravije.

kakvo je stanje, jesi provjerio time decay što je?
na koliko ti mora past SPX da dođeš na nulu?
na 400?

ne znam šta će štamparija reći na to, čini mi se da delaju više nego na Topčideru
[lol]

aj najte kaj zamerit, zezanje [kiss] [thumbsup]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore



james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???



james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???

pa šta tebe boli frulica za Crobex, ti ionako imaš FAZ.
da si šortao Crobex, možda bi i zaradio. ne izgleda baš najzdravije.

kakvo je stanje, jesi provjerio time decay što je?
na koliko ti mora past SPX da dođeš na nulu?
na 400?

ne znam šta će štamparija reći na to, čini mi se da delaju više nego na Topčideru
[lol]

aj najte kaj zamerit, zezanje [kiss] [thumbsup]
[/quote]
sp500 na 1120-1110 i na nuli sam…bio neki tjedan…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pajdo ti ne kopčaš neke stvari, ali nema veze, budeš vidio kad ti bude 1000 a ti i dalje u minusu [thumbsup] [lol]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

pobjeda @ u svezi jedne stvari za FAZ se ne slazem s tobom…indian post iznad ima pravo….ETF nije za dugorocno drzanje …kroz vrijeme gubis vrijednost na ETF makar market isao u tvom smjeru

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Bilo da Grčka ode u bankrot ili ne, oboje je dobro za tržište kapitala.
Marcipan, gdje si, si se nakupovao ovih dana ili još čekaš sve po 12 kn? Nemoj mi sada o ZSE, govorio si da će i svjetski indexi padati, da je ponovo recesija, itd. Ako nisi ovih dana kupovao ili danas onda se ostavi brze.

nisam niti neću…
za razliku od vas imam mogućnost trgovati na stranim tk…to što propuštam vani dnevne oscilacije, to je moja briga…
vi brinite o svojem portfelju kojeg imate na kre kre burzi…žalosno je da vam ni ovakvi dani ne pomažu…jeste barem došli na nulu?
što očekujete sutra?novih 3-4% rasta na stranim tk ili možda toliki minus?ne znate ni sami kud ide tržište ni zašto…

Mi smo se raspali potpuno, pazi vanka burze! [bye]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???



james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???

pa šta tebe boli frulica za Crobex, ti ionako imaš FAZ.
da si šortao Crobex, možda bi i zaradio. ne izgleda baš najzdravije.

kakvo je stanje, jesi provjerio time decay što je?
na koliko ti mora past SPX da dođeš na nulu?
na 400?

ne znam šta će štamparija reći na to, čini mi se da delaju više nego na Topčideru
[lol]

aj najte kaj zamerit, zezanje [kiss] [thumbsup]
[/quote]
sp500 na 1120-1110 i na nuli sam…bio neki tjedan…
lp

[/quote]
Ti ili nisi educiran ili pojma nemaš u šta si se upustio, držiš FAZ već više od godinu dana i pričaš kako si eto bio na nuli prije koji dan, daj nauči za šta služi koji instrument i kroz koje vremensko razdoblje ga se treba prodati da bi bio u plusu ili najbolje zašuti i ne blamiraj se više.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

pustite ga nek izgub sve, ko oni koje je navlačio svojim pisanjem u ingru i igh.

Bit će lijepih vijesti za tjedan dana! 😉

Odnosno, prema ove čini se "jedna" ključna vijest, iako se do sada špekuliralo sa "dvije", ali tko to zna… baš sam znatiželjan, jedva čekam vidjeti što je novo skuhano tamo, i kako će kupci biti zadovljni.

Ja sam osobno očekivao dvije vijesti, ova jedinica me zbunjuje 😛 Mislio sam da postoji jedna super taktika kako se može šah-matirati konkurenciju, istovremeno se približiti širem sloju kupaca, i istovremeno napraviti time dobru izlaznu strategiju za jedan proizvod kojega bi možda trebalo ukinuti, tri muhe jednim udarcem, međutim toga je poanta imati dva nova uređaja (uz ukidanje jednoga iz druge kategorije), ovaj 1 ili je slučajnost, ili zvuči kao da imaju neki drugi plan…

Uglavnom sljedeći tjedan biti će oči svijeta uperene u NASDAQ, tj. njegovih 10-ak % 😉


Mi smo se raspali potpuno, pazi vanka burze! [bye]

strašnooooooooooooo
rast od 0,8%

sutra će crobex zajedno sa dax-om potonuti kako i zaslužuje…pa ćemo vidjeti tko i kako će pjevati borbene..

neki meni govore da nisam educiran…e ekipa moja..vi očito ne shvaćate u kakvom je eu i svijet sranju…
jad i bijeda….
pojma nemate…
ali kalnjati ćete se oept meni kroz pola godine, baš onako kao prije 3 godine…(naravno samo neki preko PM koji su slušali, a s obzirom na PM koje dobivam puno njih su mojeg stajališta samo ne žele to govoriti javno)

čujte bumo vidjeli tko je bio u pravu…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

fakat ne kužim ekipu ovdje koja trguje na stranim burzama a ovdje svršava kad burza pada i danima nam pišu jedne te iste postove da će crobi niže i niže.
ok, jednom ste napisali razloge zbog kojih to mislite..
ali spominjanje grčke u svakom vašem postu mi nije jasan…
marcipan i pero da li možete objasnit zašto se toliko trudite a ne trgujete ovdje???
zašto nam svaki dan pišete jednu te istu stvar???

New Report

Close