Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ludilo, kakva zelena rasturačina u cijelome svijetu! Jučer EU, pa USA, a danas i Azija razvaljuje, a po svemu sudeći zeleni rally nastavit će se danas i na EU burzama.
Ako danas ne skočimo +2%, onda stvarno ne znam kad ćemo [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund

Ja bih bio zadovoljniji da i polakše i stabilnije rastemo, a da ne bude onakvih lomova ko prošli tjedan…

Iz panike u euforiju je jako pogubno za investitore slabijih živaca, no jedno obećanje ne čini proljeće, pa sam vrlo rezerviran zbog ovog rasta vani jer dovoljno je da se netko opet "poćeše" pa da se opet svi na tržištu kapitala "zabrinu"…

Netko će ovo iskoristiti za kupovinu, a netko opet za rezanje pozicija…, tko će biti u pravu…, e to ćemo vidjeti…

međedi ćao
[bye]

raste trava zelena…sve zeleno…sve raste…

idealno vrijeme za iskrcavanje i odlazak u cash…
ovo raste na ničemu…Grčka ne prihvaća uvjete..

Grčka mora ići u "kontrolirani bankrot"

veselite se zelenuli jer neće dugo trajati

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kakvo zelenilo vani!!!! [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Najveće postignuće ove umjetno stvorene mini krize koja je počela sniženjem kreditnog rejtinga USA a nastavilo se hračenjem kreditnih agencija po Europi je da nijedna europska banka nije došla u situaciju da zatraži pomoć ili da se dokapitalizira!
To znači samo jedno – bankarski sustav u EU je zdrav a što je vrlo važno za daljnji gospodarski rast.
A i dileme oko Grče riješiti će se ovaj tjedan ili najkasnije do početka listopada.
Iako – ponavljam – to nije glavni problem – treba se držati zacrtanih rokova glede Basel III standarda a ne ići ispred tih rokova jer to može dovesti do pada gospodarske aktivnosti.


raste trava zelena…sve zeleno…sve raste…

idealno vrijeme za iskrcavanje i odlazak u cash…
ovo raste na ničemu…Grčka ne prihvaća uvjete..

Grčka mora ići u "kontrolirani bankrot"

veselite se zelenuli jer neće dugo trajati


Mnogo si pametan još kad bi znao štogod zaraditi na burzi e to bi bilo ono pravo, zbrajaj gubitke i uživaj biti će i veći.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Zanimljivi mi ovi što prodaju, još kada znaš da su istu do jučer držali po 20-50 % višim cijenama…
Nezrelo tržište kapitala…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ue 6:51am ET- Briefing.com
[BRIEFING.COM] S&P futures vs fair value: +15.50. Nasdaq futures vs fair value: +22.50….
[sealed]

Bilo da Grčka ode u bankrot ili ne, oboje je dobro za tržište kapitala.
Marcipan, gdje si, si se nakupovao ovih dana ili još čekaš sve po 12 kn? Nemoj mi sada o ZSE, govorio si da će i svjetski indexi padati, da je ponovo recesija, itd. Ako nisi ovih dana kupovao ili danas onda se ostavi brze.

Germany 30
5589.30
243.74
4.56%

pa-pa međedi
[bye]

james*

kako crobex????
heheh
kaj si ti kao i plavi počeo tržiti u njemačkoj???
ili sam se tješiš???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close