Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

james1 @ pardon ovo je tek drugi napad…dvaput je dvaput ali treci put ulazi [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

najbolji su mi ovi koji se vesele padu od 2%…i vele "pali smo samo dva posto"…a iz dana u dan vrijednost papirića im pada…jučer preko dva posto minusa index, danas preko dva posto minusa index…i još ih pere optimizam…
sad im je već optimizam da je i dax obranjen na 5000 bodova…


Vani zelenilo do bola. Kreće novi krug rasta a vi kolega marcipan i ekipa neznam što radite na burzi ako ne kupujete i n prodajete. Hvala, ne trebaju mi vaši besplatni savjeti, to možete navući jedino neke novake…. [sad]
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds

ajme zelenila…bole me oči…a i vas kad buljite svakodnevno u svoj portfelj, a on gubi na vrijednosti…
ma ne trebaju vama ničiji savjeti, vi ste sam svoj majstor…



Vani zelenilo do bola. Kreće novi krug rasta a vi kolega marcipan i ekipa neznam što radite na burzi ako ne kupujete i n prodajete. Hvala, ne trebaju mi vaši besplatni savjeti, to možete navući jedino neke novake…. [sad]
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds

ajme zelenila…bole me oči…a i vas kad buljite svakodnevno u svoj portfelj, a on gubi na vrijednosti…
ma ne trebaju vama ničiji savjeti, vi ste sam svoj majstor…
[/quote]
Šta tebi kažu mama i tata jesi nam sin ali brate dosadan si to je čudo jedno, daj prestani ponavljati pet istih rečenica svaki dan po dvadeset puta i papagaj za godinu dana nauči više.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@ upitnik9

lojtra je mene prozvao…šta se ti miješaš…ako sam ti dosadan stavi me na ignore…
meni si ti isto dosadan sa svojim optimizmom i čekanjem odbijanaca, a u međuvremenu ti je sve dobrano zaronilo…
još do danas ti i tvoj pajdo niste napisali ni jedan jedini post na temelju čega ulažete i kupujete papiriće…osim da vam je to šapnuo netko tko radi u banci ili gdi ono?…u međuvremenu je crobex kliznuo 200 bodova…a vi se još dalje trudite i objašnjavate kako je pravo vrijeme za kupnju…"sad treba kupovati…na vrhu pesimizma"…a ovaj pad je uzrokovan tek strahovima od nove recesije i raspada eurozone…a šta li će tek biti ukoliko se strahovi obistine…


Vani zelenilo do bola. Kreće novi krug rasta a vi kolega marcipan i ekipa neznam što radite na burzi ako ne kupujete i n prodajete. Hvala, ne trebaju mi vaši besplatni savjeti, to možete navući jedino neke novake…. [sad]
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds


Ja ne znam kad su svi ovi ljudi uopće na burzi kad ovdje pišu ovolike eseje?!


@ upitnik9

lojtra je mene prozvao…šta se ti miješaš…ako sam ti dosadan stavi me na ignore…
meni si ti isto dosadan sa svojim optimizmom i čekanjem odbijanaca, a u međuvremenu ti je sve dobrano zaronilo…
još do danas ti i tvoj pajdo niste napisali ni jedan jedini post na temelju čega ulažete i kupujete papiriće…osim da vam je to šapnuo netko tko radi u banci ili gdi ono?…u međuvremenu je crobex kliznuo 200 bodova…a vi se još dalje trudite i objašnjavate kako je pravo vrijeme za kupnju…"sad treba kupovati…na vrhu pesimizma"…a ovaj pad je uzrokovan tek strahovima od nove recesije i raspada eurozone…a šta li će tek biti ukoliko se strahovi obistine…


Da, trebalo bi te pustiti da nesmetano baljezgaš gluposti!!!!!!!!!!!!!!

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

da…ja baljezgam…a oni koji slušaju tebe, lojtru i ostalu kompaniju bilježe 15-20% minusa u svojim portfeljima…
[bye]


da…ja baljezgam…a oni koji slušaju tebe, lojtru i ostalu kompaniju bilježe 15-20% minusa u svojim portfeljima…
[bye]

Oni koji su tebe slušali 2008 danas bilježe gubitke od 60%-98%.

p.s nauči računati postotni račun jer očito ti ne ide dobro, budem pomogao, javi se na privat.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

ne, oni koji su slušali lojtru i njemu slične i koji su ostali u dionicama…
kako lkcp? nešto si se hvalio da si kupovao na 800 kn…lagani pušing od 50kn/dionici…ajde, bit će još gore…za vas prave investitore nije to ništa…a i uvijek imate keša pa da dokupite na nižim razinama…

marcipan@ pusti ovog enigmu 9 ,,,ostao je bez kesa pred 2 mj. pa je lud na sve i svakoga….nego hebemu misa cekamo taj treci napad na 5000 dax…prozor nikako da padne

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



da…ja baljezgam…a oni koji slušaju tebe, lojtru i ostalu kompaniju bilježe 15-20% minusa u svojim portfeljima…
[bye]

Oni koji su tebe slušali 2008 danas bilježe gubitke od 60%-98%.

p.s nauči računati postotni račun jer očito ti ne ide dobro, budem pomogao, javi se na privat.
[/quote]

ne trebaš meni objašnjavat postotni račun…objasni ga bisakovom…
ima forumaša koji su priznali na forumu da su kupovali prije deset dana kad ste ti i tvoj pajdo isto ovako trubili kako treba kupovati, pa sad bilježe minuse od 15%…

New Report

Close