Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odbijanac do 2000 bodova taman da prodam 15 % skuplje. [thumbsup]

jeje i onda je svizac zamotao čokoladicu jel ili?

kaj adpl je minus od 3-5% s tendencijom pogoršanja?
jučer kupio + provizija a danas pada…

lijepo, a ti je već vidiš 15% plus…

uff računica do jaja i još malo ispod

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

upitnik9 @ smiri se…sve ce bit u redu…naucit koristit stop loss pa ce gubici bit manji …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Novoselec Dinko, poznati medvjed, ovih dana kupuje dionice. Evo imate i na ZSE obavijest da je jučer kupio Podravku. pametnom dosta.



Odbijanac do 2000 bodova taman da prodam 15 % skuplje. [thumbsup]

jeje i onda je svizac zamotao čokoladicu jel ili?

kaj adpl je minus od 3-5% s tendencijom pogoršanja?
jučer kupio + provizija a danas pada…

lijepo, a ti je već vidiš 15% plus…

uff računica do jaja i još malo ispod
[/quote]
Opće ne sumnjam da će netko danas do kraja dana najmanje 1000 komada lupiti po asku. U komadu mislim. A onda udara i stoka sitnog zuba….


Ovo je bilo gdje? Trenutno samo jedna crvena brojka…
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds
Ministri G-20 su preokrenuli stvar čemu sam se i nadao. A tek prek vikenda…. [thumbsup]

a bilo je samo prije 3 sata…pogledaj sada….
hehehe zelenilo do bola…
u tri dana padne 10% pa u jednom naraste 2% i ti si sretan kao malo djete????!!!!!!!
hahahaha

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Uva uzburkana površina ne znači da je to neka PANIKA!
Odgovor na pitanje šta se događa može se izvući iz činjenice da RASTE dolar.
A dolar raste samo iz jednog razloga – dobar dio najvećih svjetskih banaka počeo je prilagodbu Basel III standardima glede strukture imovine. Da je to tako potvrđuje činjenica da je USA monetarna i fiskalna politika donijela mjere koje će omogućiti tu prilagodbu – posebice FED koji je odobrio SWAP dugoročne u kratkoročnu imovinu težak 400 milijardi dolara.
Problem ogromnog pada u EU leži u činjenici da je odlučivanje o ključnim monetarnim i fiskalnim pitanjima kompleksno i dugotrajno.
To koriste rejting agencije – ruše rejting i država i banaka te time potiču bijeg kapitala iz eurozone.
No poanta je u činjenici da je EU našla odgovore na sva ključna pitanja – dakle šta god oni radili sada to bi se moglo pokazati kontraproduktivno u bliskoj budućnosti jer gospodarstvo eurozone je dobro prebrodilo krizu te i dalje bilježi rast aktivnosti.

Primjer kako se pokušava naštetiti EU je Grčka.
Svi trube o padu Grčke, izlasku iz eurozone i slične gluposti iako je situacija sasvim drugačija – paralelno s ispunjavanjem uvjeta za slijedeću tranšu zajma EU radi paketu pomoći od
30 milijardi eura do 2013. kojom bi se potakao gospodarski rast a uključivao bi novce iz strukturnih fondova EU i dijelom iz privatnih izvora.

Usporedite ovaj moj tekst s današnjim burzovnim događanjima u EU.
Oštar pad indexa povezan s oštrim padom eura.
Rejting agencije – jučer su obrađivale Italiju danas malo Grčku i općenito eur!
Moody’s Downgraded Eight Greek Banks
http://english.capital.gr/News.asp?id=1288707
Goldman Sachs Exits Long Euro Vs Dollar Recommendation At 4.2% Loss
http://english.capital.gr/News.asp?id=1288599


Ovo je bilo gdje? Trenutno samo jedna crvena brojka…
http://www.forexpros.com/indices/indices-cfds
Ministri G-20 su preokrenuli stvar čemu sam se i nadao. A tek prek vikenda…. [thumbsup]

ja vidim samo jednu zelenu ..i to hang seng koji je zatvoren [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

E moj lojtrek, ostavi se ti ulaganja.

Sjećam te se kako si lijepo drukao na pad lkri s onim radničkim dionicama, pa onda i sam slavodobitno uletio na 200 kunića. Od tad su krenuli gubici, skačeš iz dionice u dionicu i na svakoj gomilaš gubitke. Bit će da te prati loša karma, al zasluženo je sve to, rekao bih.

never surrender

pero @ ima njih jos koji su zasluzili ,,,dolazi sve na naplatu….p.s. dax treci napad na 5000 [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Uopće me ništa ne sekira jer znam da će i Evropa i Amerika dan završiti u zelenom. Mogu se kladit po koilko hoćete. [proud]

lojtra*

da da za tebe je burza klađenje…
a čini mi se da češ ti udarati po bid (adpl) kako bi se spasio prije vikenda, a onda češ slijedeći tjedan (ako berza poraste) prodavati demagogije o 15% zarade…

nice nice…
čuvaj novčeke i živčeke

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


pero @ ima njih jos koji su zasluzili ,,,dolazi sve na naplatu….p.s. dax treci napad na 5000 [rolleyes]

… i opet obranjen!

New Report

Close