Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dax je na oko -4%…, ako se trenutno zbroje zadnja 2 dana, minus ide skoro do 7%…, prema tome mi ne pratimo, doduše danas malo stidljivo, no ako se sutra nastavi onda je to loše po nas jer zaranjamo ispod 1900 i ručna popušta… [sad]

de su oni bullići koji marcipana i mene prozivaju kada dax naraste 1% a sada kada pada po 4,5,6% šute???

ahh znam piju apaurine…

ajde ekipa kada se naspavate poslije droge koja vas drži pozitivnima razmislite malo u kakvim je govnima eu i SAD…

kako pobogu možete biti bullovi kada se sve raspada…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

a jesi i ti u Hanfi pio apaurine za ono na Ingri?

Frankly my dear, I don't give a damn!

Njemački CDS-ovi. Kliknuti za 5-godišnji prikaz kako bi vidjeli dubinu problema.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CDBR1U5:IND


Njemački CDS-ovi. Kliknuti za 5-godišnji prikaz kako bi vidjeli dubinu problema.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CDBR1U5:IND


Znači li to da su svjetska dionička tržišta kao i tada početkom ožujka 2009. na "dnu dna"? 😉
Znate li onu poslovicu "kupovati u točkama najvećeg pesimizma"…, ako ovi CDS-ovi nešto govore o pesimizmu, bez ikakve primisli o market timingu, bilo bi ipak uputno povući bar neku paralelu između "trenutka početka ožujka 2009." i "današnjeg trenutka", tj. razmišljati o poslovici "kupovanje u točkama najvećeg pesimizma".



Njemački CDS-ovi. Kliknuti za 5-godišnji prikaz kako bi vidjeli dubinu problema.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CDBR1U5:IND


Znači li to da su svjetska dionička tržišta kao i tada početkom ožujka 2009. na "dnu dna"? 😉
Znate li onu poslovicu "kupovati u točkama najvećeg pesimizma"…, ako ovi CDS-ovi nešto govore o pesimizmu, bez ikakve primisli o market timingu, bilo bi ipak uputno povući bar neku paralelu između "trenutka početka ožujka 2009." i "današnjeg trenutka", tj. razmišljati o poslovici "kupovanje u točkama najvećeg pesimizma".

[/quote]
bas sam se pitao di nam je kolega koji prsti optimizmon…a na marketima pokolj…2009 nije bilo konacno dno…ako nam je ovo nastavak MEGA BEAR a sve ide u prilog tome…onda cemo imati nekoliko dna godisnje ….primjer NIKEI -JAPAN 20 g. mega .bear

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

STRAVA! vani su burze u minusima i po -6% !!!!
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

što će tek biti sutra ako se panika nastavi?!?! [shocked]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


STRAVA! vani su burze u minusima i po -6% !!!!
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

što će tek biti sutra ako se panika nastavi?!?! [shocked]

Mumaro, Soroševa komunjaro, a što će biti sutra ako se odbije 5% u zeleno, ovo su dani kupovine.


a jesi i ti u Hanfi pio apaurine za ono na Ingri?


čoravi…prelistaj temu ingre iz toga doba pa ćeš vidjeti na koliko sam ulazio i izlazio…gubitka nije bilo, ali niti dobitka…

a to kaj sam pisao o nekim ogromnim cijenama je imalo svoju pozadinu, ali nisam kriv kaj je Igor to kaj je i kaj Ingra nikako ne može dobiti bank garanciju za posao veći od 10 milja eura…

tako da ne njesra stari…
a apaurine si pio i 2008 a piti ćeš ih i 2012 jer si tvrdoglavi pozitivac…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



a jesi i ti u Hanfi pio apaurine za ono na Ingri?


čoravi…prelistaj temu ingre iz toga doba pa ćeš vidjeti na koliko sam ulazio i izlazio…gubitka nije bilo, ali niti dobitka…

a to kaj sam pisao o nekim ogromnim cijenama je imalo svoju pozadinu, ali nisam kriv kaj je Igor to kaj je i kaj Ingra nikako ne može dobiti bank garanciju za posao veći od 10 milja eura…

tako da ne njesra stari…
a apaurine si pio i 2008 a piti ćeš ih i 2012 jer si tvrdoglavi pozitivac…
[/quote]

opusti se, šta se nerviras…

znam ja da ti nisi izgubio!!
ja uopće i ne znam nikog ko gubi, zar ti znaš nekog takvog?
svi mi ovdje kupujemo na dnu i prodajemo na vrhu, šta to meni objašnjavaš, pa ja to oduvijek znam [lol]

apaurine ne pijem, jer scijentologija zabranjuje lijekove.
aj živio [tongue]

Frankly my dear, I don't give a damn!

uff ok kada je uvedena ignore opcija???
pre dobro…

nisam to vidio…

btw pottoooooppppppp tek slijedi….uff a ja opet blizu nulice sa faz-om…možda danas odem i u plus…a možda i ne…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


de su oni bullići koji marcipana i mene prozivaju kada dax naraste 1% a sada kada pada po 4,5,6% šute???

ahh znam piju apaurine…

ajde ekipa kada se naspavate poslije droge koja vas drži pozitivnima razmislite malo u kakvim je govnima eu i SAD…

kako pobogu možete biti bullovi kada se sve raspada…

medo ih razbucao…
a šta će ljudi…ja ih razumijem…zaglavili u papirićima, logično je da budu optimisti i da ih pere pozitiva…i u tome nema ništa loše…jednimo su napravili jednu malu grešku…a to je šta su napravili krivu procjenu kada kupiti….
inače treba biti pozitivan u životu…

dow -3.5%
nasdaq -2-91%
s&p500 -3-12%

crobex završio danas -2.62%
naravno da će se naći opet oni koji će tvrditi da su još uvijek u plusu i kako to još nije ništa palo…da je to mačji kašalj…da su na kupnji itd itd…

New Report

Close