Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

upitnik9 @ " negdje prije 2-3 mjeseca ,citiram , Ne pada mi na pamet prodavati 45% portfeja mi je LKPC, 45% mi je ATGR, 7% mi je VPIK i na svim pozicijama trenutno mogu izaći bez minusa " [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Lažeš kao i obično, nađi kada sam to izjavio i kolike su cijene tada bile tih dionica kada sam kupovao pa se javi pa ćeš viditi da sam i sada u plusu, a pogledaj na temi šta smo danas tržili kada sam prodao VPIK i dio LKPC pa se javi i izvini iako to od tebe ne očekujem.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

upitnik9 @ uopce ti se nisam obratio osobno , tko te je pitao uopce sto ???? zaglibio si krcat i sad se vadi …nitko ti nije kriv za tvoje promasaje…i ne obracaj mi se vise … [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


upitnik9 @ uopce ti se nisam obratio osobno , tko te je pitao uopce sto ???? zaglibio si krcat i sad se vadi …nitko ti nije kriv za tvoje promasaje…i ne obracaj mi se vise … [bye]

Ideš ti na ignore jer lažeš i potraži forum za vrtićku dob pa tamo piši i komentiraj.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Nije mi samo jasno šta ti želiš reći do sada se svaki puta pokazalo da su ta dvojica bila u totalnoj zabludi i kada su prodavali tržište je išlo gore a kda su kupovali tržište je išlo dole, o kakvim ti ovcama pričaš a tvoj portfej ionako je 100$ bio prije već si i to pogubio tako da očito ovdje samo gubiš vrijeme a novac si davno pogubio.

molim da pojasniš kako smo pobjeda i ja do sada svaki put bili u totalnoj zabludi?!
pa marketi su u padu…iz tjedna u tjadan završavaju u negativnom teritoriju…
to što se nakon 3-4 dana pada jedan dan zeleni na stranim tk (na kojima ti ni u snovima ne tržiš) to je tebi utjeha?
razumio bi da trguješ vani, pa da si daytrejder…pa da loviš neka dna i pokušavaš prodati na vrhu i da zaradiš koji dolar ili euro…
ali ti i tvoji drugari tržite na ZSE…gdi iz dana u dan vaši papirići gube na vrijednosti…to više ne možete gledati pa utjehu tražite u rastu DAX-a ili FTSE-a….
a i dalje samo izvrsne vijesti…

Španjolske banke posudile od ECB-a 81,6 milijardi eura

Usporava rast azijskih gospodarstava u razvoju

Moody’s snizio rejting SocGenu i Credit Agricoleu

U SAD-u više od 46 milijuna siromašnih

Bank of America otpušta 30.000 ljudi

itd itd

pokušavam naći neku dobru…ali mi ne ide..ne mogu nać…
baš me zanima kakav će biti employment situation ovaj mjesec u USA…
[bye]

@marcipan
http://www.forexpros.com/indices/world-indices

@lojtra
http://www.zse.hr/


Nije mi samo jasno šta ti želiš reći do sada se svaki puta pokazalo da su ta dvojica bila u totalnoj zabludi i kada su prodavali tržište je išlo gore a kda su kupovali tržište je išlo dole, o kakvim ti ovcama pričaš a tvoj portfej ionako je 100$ bio prije već si i to pogubio tako da očito ovdje samo gubiš vrijeme a novac si davno pogubio.

molim da pojasniš kako smo pobjeda i ja do sada svaki put bili u totalnoj zabludi?!
pa marketi su u padu…iz tjedna u tjadan završavaju u negativnom teritoriju…
to što se nakon 3-4 dana pada jedan dan zeleni na stranim tk (na kojima ti ni u snovima ne tržiš) to je tebi utjeha?
razumio bi da trguješ vani, pa da si daytrejder…pa da loviš neka dna i pokušavaš prodati na vrhu i da zaradiš koji dolar ili euro…
ali ti i tvoji drugari tržite na ZSE…gdi iz dana u dan vaši papirići gube na vrijednosti…to više ne možete gledati pa utjehu tražite u rastu DAX-a ili FTSE-a….
a i dalje samo izvrsne vijesti…

Španjolske banke posudile od ECB-a 81,6 milijardi eura

Usporava rast azijskih gospodarstava u razvoju

Moody’s snizio rejting SocGenu i Credit Agricoleu

U SAD-u više od 46 milijuna siromašnih

Bank of America otpušta 30.000 ljudi

itd itd

pokušavam naći neku dobru…ali mi ne ide..ne mogu nać…
baš me zanima kakav će biti employment situation ovaj mjesec u USA…
[bye]
[/quote]
Ja sam kupovao LKPC po 800 a ti ĐAKOVŠTINU po 300 pa ti sada vidi tko je u zabludi.

Ovako ste pisali o ĐAKOVŠTINI

evo jednog…stavio na kupnju 200 komada po 100 kuna?!?
al htio bi vidjet bisera koji bi prodao po toj cijeni…
[lol] [thumbsup] [bye]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

pokušavam naći neku dobru…ali mi ne ide..ne mogu nać…
baš me zanima kakav će biti employment situation ovaj mjesec u USA…
[bye]

U tom i jeste problem tvoj!
Teško je u šumi bezvezarija pronaći ključno – bilo pozitiva ili negativa.
Od početka je bilo jasno da Njemci neće odustati od eura tj. Grčke ali i da će ponuditi rješenje koje će investitorima dati povjerenje u euro.
Na kraju je tako i bilo.
Šta je sljedeće -smak svijeta u režiji Fitcha, S&P i Moodysa?



Nije mi samo jasno šta ti želiš reći do sada se svaki puta pokazalo da su ta dvojica bila u totalnoj zabludi i kada su prodavali tržište je išlo gore a kda su kupovali tržište je išlo dole, o kakvim ti ovcama pričaš a tvoj portfej ionako je 100$ bio prije već si i to pogubio tako da očito ovdje samo gubiš vrijeme a novac si davno pogubio.

molim da pojasniš kako smo pobjeda i ja do sada svaki put bili u totalnoj zabludi?!
pa marketi su u padu…iz tjedna u tjadan završavaju u negativnom teritoriju…
to što se nakon 3-4 dana pada jedan dan zeleni na stranim tk (na kojima ti ni u snovima ne tržiš) to je tebi utjeha?
razumio bi da trguješ vani, pa da si daytrejder…pa da loviš neka dna i pokušavaš prodati na vrhu i da zaradiš koji dolar ili euro…
ali ti i tvoji drugari tržite na ZSE…gdi iz dana u dan vaši papirići gube na vrijednosti…to više ne možete gledati pa utjehu tražite u rastu DAX-a ili FTSE-a….
a i dalje samo izvrsne vijesti…

Španjolske banke posudile od ECB-a 81,6 milijardi eura

Usporava rast azijskih gospodarstava u razvoju

Moody’s snizio rejting SocGenu i Credit Agricoleu

U SAD-u više od 46 milijuna siromašnih

Bank of America otpušta 30.000 ljudi

itd itd

pokušavam naći neku dobru…ali mi ne ide..ne mogu nać…
baš me zanima kakav će biti employment situation ovaj mjesec u USA…
[bye]
[/quote]
Ja sam kupovao LKPC po 800 a ti ĐAKOVŠTINU po 300 pa ti sada vidi tko je u zabludi.

Ovako ste pisali o ĐAKOVŠTINI

evo jednog…stavio na kupnju 200 komada po 100 kuna?!?
al htio bi vidjet bisera koji bi prodao po toj cijeni…
[lol] [thumbsup] [bye]
[/quote]

samo ti vadi i dalje moje postove…ide ti super…ne znam kako to pomaže tvojim papirićima…
ja sam izgubio svojih 7% na DKVS…a ti se time tješi…ak ti to pomaže i ako ti je to terapija, samo naprijed….
ja se nikad nisam osvrtao na kupovinu tvoje LKPC ili bilo koje druge dionice koju si naveo da si kupio…ja pišem općenito da stanje nije za biti u dionicama…naveo sam i razloge…a Vi nemate ni jedan argument, pa vadite moje stare postove…jadno…
mogu vam samo poželit da sam ja u krivu i da će vam rasti vrijednost vaših papirića iako sumnjam u to…
i ako nemate ništa konstruktivno za napisat…nemojte mi se ni obraćat više… [bye]


pokušavam naći neku dobru…ali mi ne ide..ne mogu nać…
baš me zanima kakav će biti employment situation ovaj mjesec u USA…
[bye]

U tom i jeste problem tvoj!
Teško je u šumi bezvezarija pronaći ključno – bilo pozitiva ili negativa.
Od početka je bilo jasno da Njemci neće odustati od eura tj. Grčke ali i da će ponuditi rješenje koje će investitorima dati povjerenje u euro.
Na kraju je tako i bilo.
Šta je sljedeće -smak svijeta u režiji Fitcha, S&P i Moodysa?
[/quote]

šumi bezvezarija?

npr da BAC otpušta 30 000 radnika…to je Vama bezvezarija? 30 000 ljudi je ostalo preko noći bez posla i primanja…
kad ste zadnji put pročitali da je netko zaposlio 30 000 ljudi?…kad budu takvi naslovi, onda se može reći da su stvari krenule na bolje…
ili da u USA ima više od 46 mil siromašnih? meni je to grozno…a vama bezvezarija…
Švabo neće odustati od eura, ali pitanje je kolko će dugo Švabo nositi sve na svojim leđima i financirati grčki dug…a ne financira ga Merkelica, već svi Njemci osjećaju to na svom novčaniku…pa je pitanje kolko će i Merkelica opstati sa svojom politikom spašavanja Grka a istovremeno usporavanja njemačkog napretka…

Švabo neće odustati od eura, ali pitanje je kolko će dugo Švabo nositi sve na svojim leđima i financirati grčki dug…a ne financira ga Merkelica, već svi Njemci osjećaju to na svom novčaniku…pa je pitanje kolko će i Merkelica opstati sa svojom politikom spašavanja Grka a istovremeno usporavanja njemačkog napretka…

Čovjek čovjeku nije vuk…i treba uvjek dati taj pojas za spašavanje.
Šta misliš da je Marshalov plan u USA bio unisono prihvaćen – nije jer eto mrskom ratnom neprijatelju se daje novac za oporavak.

New Report

Close