Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ak je mogla nives, što ne bi i on.

Vidi ovo, pa covjek je na gotovo svakoj temi sa reklamom.
Ima li gospodin kakvu podlogu za svoju knjigu, ili je napisao knjigu eto tako… da zaradi novac, nebitno što je i tko je?

lp

Šteta što vi niste napisali knjigu o svojim ulaganjima to bi se isplatilo pročitati.
Tako mi barem kažu iz brokeraja
[kiss]


Vidi ovo, pa covjek je na gotovo svakoj temi sa reklamom.
Ima li gospodin kakvu podlogu za svoju knjigu, ili je napisao knjigu eto tako… da zaradi novac, nebitno što je i tko je?

lp

Šteta što vi niste napisali knjigu o svojim ulaganjima to bi se isplatilo pročitati.
Tako mi barem kažu iz brokeraja
[kiss]
[/quote]

Isplatilo bi se, vjerujte.
Nije da neću napisati.. polako, ima vremena.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam expert ali pribojavam se orkana zvanog Greece na horizontu.

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=ASE:IND zadnja dva dana pad po – 4-5%
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GGGB2YR:IND zadnjih par dana ide do 46%

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


sudeći po neaktivnosti drukera (na dolje op.a.) u današnjem trgovanju (za razliku od nekih drugih dana kada su oni aktivno sudjelovali), shvatio sam da su uvijedjeli da nema smisla više to raditi te da su se i oni izgleda nakrcali. fundamenti očigledno postaju jasni svima.

cijena plina je viša, cijena lož ulja i nafte (u III.kvartalu) jednaka ili niža nego u II.-om, 3.kvartal je uvijek bio jači u izvozu, i izgleda da nema više alapanja u firmi….

sve to daje veliki optimizam za 3.kvartal, čiji izvještaj ćemo sa velikim zanimanjem gledati….ono što je meni samo nejasno/upitno su visina transportnih troškovi za inozemstvo i njihov utjecaj na rezultat…jer (ako me sjećanje dobro služi) do je bio kamen spoticanja u prijašnjim izvještajima….

Oprez je majka mudrosti… [thumbsup]
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Crn-oblak-nadvio-se-nad-EU-evo-kako-ce-to-utjecati-na-Hrvatsku?homesrclink=carousel

http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/fitch-upozorio-da-bi-mogao-sniziti-kineski-rejting/ar-12459/

POKRET OTPORA

KOlega marcipan jedna dobra vijest za vas Grčka u minusu 7,5% [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

ali šta je sa amerikom, opet su futuresi 1,3 u plusu.opet će otvoriti u masnom zelenom.
šta se desilo, koja je vijest? [huh]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


ali šta je sa amerikom, opet su futuresi 1,3 u plusu.opet će otvoriti u masnom zelenom.
šta se desilo, koja je vijest? [huh]

Varen ukucava milijarde i index mora rast.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

nije, Fed nešto druka.opet će upumpavat pare.
‘ebat će Žutima i Arapima sve po redu, bit će zlaza opet po 2 soma [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


KOlega marcipan jedna dobra vijest za vas Grčka u minusu 7,5% [lol]

molim da pojasniš kako je to dobro za mene…
prije bi se izrazio da je loše za vas…

ADP employment report
Consensus 109k Actual 91k…

The pace of U.S. private sector job growth slowed in August for the second month in a row with employers adding 91,000 positions, a report by a payrolls processor showed on Wednesday.

Još jedan dokaz da ovo zelenilo nema uporišta…balon se napuhava…čim više se napuhne, jače će puknuti…
To što se burze trenutno zelene nije dokaz da se stanje u Americi i EU popravilo…upravo suprotno, stanje se iz dana u dan pogoršava…na što ukazuju i pokazatelji kao ADP report…nemojte zatvarati oči i praviti se da je sve super kad nije…a onda kad sve popada i bude krah, onda ćete se čuditi odakle….
a i primjetio bih da se javljate samo kad se vani burze zazelene…
recite, kako je to zelenilo vani pomoglo vama i kre kre burzi? rastom crobexa od manje od 1%, promet kao i obično mizeran…
nemam saznanja da trgujete na stranim tk…

Amerima bi netko trebao objasniti da je bezobrazno da im burze rastu uz tako loše pokazatelje….
kakvo neotesano ponašanje

Dow Jones
11,707.34 +147.39 (1.28%)

S&P 500
1,230.50 +17.58 (1.45%)

Nasdaq
2,611.04 +34.93 (1.36%)

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

@Marcipan
Njemačka +4 , opet te strani ulagači ne slušaju. Bolje ti uskoči u vlakić čim prije i pređi na našu stranu.
P.S. Ja sam stalno na bidu, radiš za mene. [thumbsup]

New Report

Close