Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



o marcipan, pa di si, nije ni 20% sve naraslo od prošlog puta… [lol]

a tko je tebi danas uvaljo skupe papiriće?
ivana7, lopina ili lojtra? [lol]
[/quote]
kaj tebi još nije dosta blamaže?

Marcipan i njemu slični pa zar vam nije dosta blamaža,pogrešaka,laži….
Ma nemate pojma o ničemu a toliko pišete i zatrpavate forum.
Odite sa burze na burzu rada i lopatu u ruke i bude došlo nešto kuna za burek.
pozdrav




o marcipan, pa di si, nije ni 20% sve naraslo od prošlog puta… [lol]

a tko je tebi danas uvaljo skupe papiriće?
ivana7, lopina ili lojtra? [lol]
[/quote]
kaj tebi još nije dosta blamaže?
[/quote]
čuj skupe papiriće.. skupi papirići su u SAD-u, najzaduženijoj zemlji na svijetu koja ima reli drugu godinu za redom dok Hrvatska stagnira pa čak i konačno raste 0.8% Kako je amerika reagirala na prvi pozitivni kvartal? rasto koji i danas traje a mi? nas pokušavaju zaplašiti ovakvi likovi tipa marcipan i društvo, isti likovi koji su prodavali Dalmaciju neprijateljima [shocked]

Quatro Mpn Ltd

kaj tebi još nije dosta blamaže?

koje blamaže?
ja se ne blamiram kao vi što kupujete skupe papiriće…
ja sam i dalje u kešu…targeti su svima poznati…
a kažem vam tjedan ćete završiti s minusom…ništa se nije promjenilo…i dalje traje hod po rubu…
današnja reakcija tržišta je pozitivna iz samo jednog razloga, što uragan Irene nije prouzročio onoliko štetu kolika se očekivala…a i ne znam čemu se vi veselite na kre kre burzi…rastu indexa od 1.28% na ukupnom redovnom prometu manjem od 10 mil kn?…zapravo to je razumljivo…kad se je prethodnih tjedana index redovito crvenio…razumljiva mi je vaša euforija i reakcija na ovo zelenilo…već ste se na ovoj zse kre kre burzi naučili na crvenilo i nelikvidnost ko magarac na batine…


kaj tebi još nije dosta blamaže?

a kažem vam tjedan ćete završiti s minusom…
[/quote]
a mi ti vjerujemo. [lol]

, što uragan Irene nije prouzročio onoliko štetu kolika se očekivala…a i ne znam čemu se vi veselite na kre kre burzi…rastu indexa od 1.28% na ukupnom redovnom prometu manjem od 10 mil kn?..

Koliku štetu očekuješ na Zg burzi od uragana Irena?


Ovo koliko čujem od frendova nije moguće jer bi izlazak Grčke iz eurozone značio okidač sa CDSovi i ode sve u materinu [embarass] A opet ni Nijemci nisu skloni plaćati Mediteran catering [lol]

Koga više briga za EU?
Mislim nemojte me krivo shvatiti ja jesam za EU, ali Grčka pod hitno mora izaći van i srediti svoje probleme.
Pa do kada bi Njemačka i druge članice trebale plačati njihovo zahebavanje?

Eto Finska je prva rekla ne. Tko će biti slijedeći?
Kaj kada i druge članice kažu nema više pinke jer i mi imamo svojih problema??

Grčka izlazi iz zone 100% samo je pitanje vremena. Po meni bi bilo najbolje da to napravi odmah.

A onda?
Kuda će market?
Tko će zadržati Španjolsku unutra?

Pa recite vi da sam ja pesimist živo mi se hebe, ali ovo ne može dobro završiti.
A građevinarski balon Kina?
A USA?

Ma strašno….

p.s. pričamo o stranim tržištima..o našem izlasku iz krize sa 0.7% nebi komentirao.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Pobjeda
Nije 0,7 nego 0,8. Po ovome se već vidi da zaobilaziš istinu.

lojtra*

duboko se ispričavam..moja pogreška..činjenica je da će tih 0.1 promijeniti crobex i sada će sve gore kao raketa (ali ona ruska od neki dan) [lol] [lol]

btw drugo nebuš komentirao???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Pa recite vi da sam ja pesimist živo mi se hebe, ali ovo ne može dobro završiti.
A građevinarski balon Kina?
A USA?

Ma strašno….


Kad će Ingra i IGH obavit one poslove koje čekamo, ja sam se nakupovao Ingre po 35kn i IGH po 2500, ali sam dugoročni investitor pa me minusi od -70% ne brinu, samo da se to više objavi.



Pa recite vi da sam ja pesimist živo mi se hebe, ali ovo ne može dobro završiti.
A građevinarski balon Kina?
A USA?

Ma strašno….


Kad će Ingra i IGH obavit one poslove koje čekamo, ja sam se nakupovao Ingre po 35kn i IGH po 2500, ali sam dugoročni investitor pa me minusi od -70% ne brinu, samo da se to više objavi.
[/quote]

srijedom se objavljuje!
ne znam točno koje godine i mjeseca, ali bit će srijeda!
pobjedao obećao! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



Pa recite vi da sam ja pesimist živo mi se hebe, ali ovo ne može dobro završiti.
A građevinarski balon Kina?
A USA?

Ma strašno….


Kad će Ingra i IGH obavit one poslove koje čekamo, ja sam se nakupovao Ingre po 35kn i IGH po 2500, ali sam dugoročni investitor pa me minusi od -70% ne brinu, samo da se to više objavi.
[/quote]
Kad on opet kupi i spuši jedno 35% kao prošli put a o FAZ neću niti pričati tu je ostao i bez gaća kupio ga je na samom vrhu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close