Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@marcipan,
brzo pogledaj dok ne pocrveni. [wink]

Uh…
http://www.forexpros.com/indices/world-indices


Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

marketi tonu…
molim?
jel netko rekao potop?
a da…ja sam rekao…još jutros…a i trubim cijeli tjedan o njemu…
[bye]


kako si naporan, kad S&P 500 napravi dno i krene opet gore (1050), svaki dan ću te citirat po cijelom forumu.


Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

Možda zato što je dovoljno "confident on growth"? 😉 Nikad ne znaš što točno misli, da li je u pravu glede toga, niti kako će točno to protumačiti tržišni akteri.
Stvarno mi nije jasno kako već niste naučili da kratkoročno špekuliranje na prilično efikasnim tržištima nije pametna stvar.

U.S. Stocks Fall on Slower Economic Growth

http://www.bloomberg.com/news/2011-08-26/u-s-stock-futures-rise-amid-stimulus-speculation-ahead-of-bernanke-speech.html

Srdačan pozdrav


Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

marketi tonu…
molim?
jel netko rekao potop?
a da…ja sam rekao…još jutros…a i trubim cijeli tjedan o njemu…
[bye]

Da nisi ti prva truba Dragačeva…… [lol]
Nisi nisi ….ti si prva truba poslovnog foruma..
Dow Jones 11,217.25 +67.43 (0.60%)
S&P 500 1,168.94 +9.67 (0.83%)
Nasdaq 2,459.99 +40.36 (1.67%)

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Bernankeova kratka opservacija u sebi sadrži i elemente prijetnje…..

Alien @ zlato nisam previse analizirao , ali silver je mjehurić koji je puknuo…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

marketi tonu…
molim?
jel netko rekao potop?
a da…ja sam rekao…još jutros…a i trubim cijeli tjedan o njemu…
[bye]


Ma ti si genije, da te nema trebalo bi te izmisliti, toliko neznanje nije viđeno još od onoga barona ili kako se već zvao. [thumbsup]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

marketi tonu…
molim?
jel netko rekao potop?
a da…ja sam rekao…još jutros…a i trubim cijeli tjedan o njemu…
[bye]

Pa tjedan je bio u plusu a ti ….trubiš cijeli tjedan o potopu!
Kako li će biti nakon današnje Benove otvorene prijetnje da se akteri urazume ili će ih on urazimiti?

Irena drastično oslabila, obična oluijca, sve 5 (osim kategorije, koja je 1!!). Samo se čuvati doma (što dalje od prozora kroz koje može pasti stablo i sl.) i sve ok, malo nestane struje itd., događa se, doći će opet, kao i uvijek što sunce izađe nakon svake kiše. Bar će se imati što raditi kada prođe nevrijeme. Malo popraviti koji dalekovod, zamijeniti uništeni trafić itd., i tako je mnogome toga barem što se tiče električne mreže u USA i pogotovo na istočnoj obali došlo vrijeme za zamijenu, ali oni odugovlače i odugovlače, evo sad su prisiljeni zamijeniti barem neke dijelove dotrajale infrastrukture. Kao da im Bog poručuje: počupajte staro, stavite novo! Jedini pravi gubici su ljudski ako koga nešto ozlijedi ili ubije, nadajmo se da će ih biti što manje, jer zaista u ovakoj olujici nitko ne bi trebao poginuti ako se pridržava osnovnih sigurnosnih pravila.

Eto, prošla Irena, život nastavlja dalje, malo će još pokvariti vrijeme Kanađanima narednih par sati i to je to.

A što kažete na naše vrijeme, lijepo zar ne??

Turizmu dobar saveznik! Nitko ne voli na odmoru imati loše vrijeme. U Europi narednih dana u našim emitivnim tržištima, a u prvih par dana rujna čak i u konkurentskim turističkim zemljama će biti dosta oblaka, kiše, pa i oluja, na zapadu/sjeveru nešto niže temperature nego do sada što već prestaje biti ugodno (pogotovo u odnosu na naše tada, razlika će biti i preko 5 stupnjava tokom rujna, npr. krajem rujna 14-Njemačka i 22-Hrvatska stupnja, nebo i zemlja, svakome da poželi bar malo do Jadrana…), a kod nas: prvih 10-ak dana rujna i preko 25 stupnjeva pa onda ugodnih 20-ak do kraja rujna! Prilično vedro, sunčano, sa kišicom rijeko, puno manje nego priliči rujnu (ako je vjerovati dugoročnim prognozama npr. kiša oko 2. rujna, pa onda po jedan dan svakih 7-10 dana, kako kada i na kojem dijelu Jadrana tj. 4-5 kišnih dana umjesto normalnih 8 a sa nešto višim temp nego inače, stvarno lijep rujan pred nama!!)

New Report

Close