Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



stanje je ok i svi su oni procjenili da je stanje idealno…i zato nitko ne želi uložit eura ili dolara…što dokazuju prometi iz dana u dan na burzi…
da, možeš dobiti izvadak iz katastra u roku odmah…samo je pitanje šta u tom izvadku piše i jel usklađeno sa zemljišnom knjigom…
uspjeli smo zatvoriti sva poglavlja iz samo jednog razloga, da čim prije uđemo u EU…jer ovi tamo grcaju u dugovima, nemaju više koga da deru…pa im trebaju nove članice poput Bugarske, Rumunjske i Hrvatske…da im uvaljuju svoje skupe kredite…

Pa ovo je previše i za predvrtićku dob.

[/quote]

molim nabrojati dodirne točke npr. Bugarske i Rumunjske s članicama EU…npr NJemačkom i Francuskom….kako te zemlje mogu biti zajedno u tvorevini zvanoj EU? Bugari i Rumunji zaostaju na svim područjima jedno 20-ak godina…
Baš me zanima kako će se odigrati kriza oko Grčke…Finci su rekli da oni to ne misle financirati…a našli su se i naši susjedi Slovenci, kojima se isto ne sanira grčki dug…
pa ovo je još gore nego u Jugi…

US economy grew at 1.0% rate in 2q revision…
konsenzus je bio 1.1%…
potvrda da samo usporavaju…a reći će to i striko Ben za sat i pol…
ništa dobroga preko bare ne stiže…


US economy grew at 1.0% rate in 2q revision…
konsenzus je bio 1.1%…
potvrda da samo usporavaju…a reći će to i striko Ben za sat i pol…
ništa dobroga preko bare ne stiže…

ali je cijena zlata trenutno pala za 10$ za uncu na ovu objavu, i nastavlja padati slobodnim padom

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju




stanje je ok i svi su oni procjenili da je stanje idealno…i zato nitko ne želi uložit eura ili dolara…što dokazuju prometi iz dana u dan na burzi…
da, možeš dobiti izvadak iz katastra u roku odmah…samo je pitanje šta u tom izvadku piše i jel usklađeno sa zemljišnom knjigom…
uspjeli smo zatvoriti sva poglavlja iz samo jednog razloga, da čim prije uđemo u EU…jer ovi tamo grcaju u dugovima, nemaju više koga da deru…pa im trebaju nove članice poput Bugarske, Rumunjske i Hrvatske…da im uvaljuju svoje skupe kredite…

Pa ovo je previše i za predvrtićku dob.

[/quote]

molim nabrojati dodirne točke npr. Bugarske i Rumunjske s članicama EU…npr NJemačkom i Francuskom….kako te zemlje mogu biti zajedno u tvorevini zvanoj EU? Bugari i Rumunji zaostaju na svim područjima jedno 20-ak godina…
Baš me zanima kako će se odigrati kriza oko Grčke…Finci su rekli da oni to ne misle financirati…a našli su se i naši susjedi Slovenci, kojima se isto ne sanira grčki dug…
pa ovo je još gore nego u Jugi…
[/quote]
Oprosti ako je gore nego u Jugi onda ni nije tako loše. Garantiram ti kad bi se provela anketa da bi najmanje 75% ljudi reklo da se bolje živjelo u Jugi nego sada. I ja sam među njima.

Lojtra, daj pročitaj kaj si napiso…


Lojtra, daj pročitaj kaj si napiso…

Ovo za anketu si dobro pričitao. Ne kažem da sam ja bolje živio, meni je isto. Ali velika većina radnog naroda će ti reći da su bolje živjeli u Jugi. Zar je mopguće da to neznaš? Da ti sad nabrajam da su mogli pristojno živjeti od plaće, odlaziti na more, školovati djecu..etc.etc.etc. Gdje ti živiš???

nakon trilijunčeka koje su ububali u sustav rast BDP-a od 1%???

hahahaha a vi svi pucate od pozitive..
strašno..ako ne i prestrašno…

Jedan članak za pozitivce bez osnova:
http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/8721151/Market-crash-could-hit-within-weeks-warn-bankers.html

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Lojtra, daj pročitaj kaj si napiso…

Ovo za anketu si dobro pričitao. Ne kažem da sam ja bolje živio, meni je isto. Ali velika većina radnog naroda će ti reći da su bolje živjeli u Jugi. Zar je mopguće da to neznaš? Da ti sad nabrajam da su mogli pristojno živjeti od plaće, odlaziti na more, školovati djecu..etc.etc.etc. Gdje ti živiš???
[/quote]

ma koju anketu…naravno da bi ih se 75% izjasnilo da im je bilo bolje u Jugi i socijalizmu kad se radniku serviralo sve na pladnju…bilo je za sve posla…i za radnike i za neradnike…uzimao je Tito vani kredite…svi su davali…pa se moglo to sve financirati…al vidiš, svemu dođe kraj pa tako i tom proletarijatu…
svi su htjeli demokratiju…i kapitalizam…da mogu vozit skupe aute, da imaju vlastite privatne firme i da budu gazde…i vidiš, sad onih 25% živi super na teret preostalih 75%…
al zato si ti danas u dionicama…ulažeš na tk…i bilježiš gubitke…banke zarađuju…itd…a mi imamo kapitalizam i demokratiju…


nakon trilijunčeka koje su ububali u sustav rast BDP-a od 1%???

hahahaha a vi svi pucate od pozitive..
strašno..ako ne i prestrašno…

Jedan članak za pozitivce bez osnova:
http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/8721151/Market-crash-could-hit-within-weeks-warn-bankers.html


Inače bilo je očekivano8% [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Bernenke doesn’t signals new steps for promoting US growth…

marketi tonu…
molim?
jel netko rekao potop?
a da…ja sam rekao…još jutros…a i trubim cijeli tjedan o njemu…
[bye]

@Marcipan
Počeli se indexi u USA zeleniti. Da li si dobro razumio Bena?



US economy grew at 1.0% rate in 2q revision…
konsenzus je bio 1.1%…
potvrda da samo usporavaju…a reći će to i striko Ben za sat i pol…
ništa dobroga preko bare ne stiže…

ali je cijena zlata trenutno pala za 10$ za uncu na ovu objavu, i nastavlja padati slobodnim padom
[/quote]

Zlato je palo zbog dizanja margin hikeova i kaj je danas option expiry day. A to je sve samo vrlo privremena stvar. Objava s ovim veze nema i slijedeci tjedan metali opet idu UP ako ne vec i danas. Usput, pad od 10 dolara na ovu cijenu je smijurija.

p.s.
Zlato je vec sad u plusu, jos se samo ceka srebro gdje se silovita borba vodi na 41 radi spomenutog option expirya

New Report

Close