Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se meni čini, svi su s kapitalom pobjegli od nas…pola 12 a redovni promet na burzi je 2.8 mil kuna…
Tko će ulagati u državu u kojoj se ne zna tko pije, a tko plaća…koju je do jučer vodio premijer koji je sad u zatvoru…u kojoj je sve netransparentno…u kojoj vladaju mito i korupcija…i pravosuđe je u rasulu…zemljišne knjige i katastar u banani, nesređeni imovinsko-pravni odnosi…
hm…baš smo magnet za strani kapital…


Više je nego očito da će svi s kapitalom pobjeći k nama jer smo mi najstabilniji.

tko to kaže?!? jaca?? [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Najava budućih kretanja. Fijasko grčkog bailouta se nazire:
http://www.bloomberg.com/news/2011-08-25/greek-refugees-feast-on-bulgarian-tax-savings.html

I dobro je dok ovdje kod nas (barem na ovom forumu) još uvijek ima optimista.
To znači da dno nije ni približno blizu.


Kako se meni čini, svi su s kapitalom pobjegli od nas…pola 12 a redovni promet na burzi je 2.8 mil kuna…
Tko će ulagati u državu u kojoj se ne zna tko pije, a tko plaća…koju je do jučer vodio premijer koji je sad u zatvoru…u kojoj je sve netransparentno…u kojoj vladaju mito i korupcija…i pravosuđe je u rasulu…zemljišne knjige i katastar u banani, nesređeni imovinsko-pravni odnosi…
hm…baš smo magnet za strani kapital…

Ponavljaš se iz dana u dan i iznosiš neistine i laži ako vlada mito i korupcija kako to da je premijer u zatvoru, ako želite izvadak iz katastra možete ga dobiti u roku odmah, naše pravosuđe je od strane EU ocijenjeno kao dobro jer je učinjen ogromni pomak a za vašu informaciju uspjeli smo zatvoriti poglavlje pravosuđa što znači da je stanje ok, zemljišne knjige možeš ako si informatički pismen gotovo sve naći na internetu, prestani lagati i izvrćati istinu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

stanje je ok i svi su oni procjenili da je stanje idealno…i zato nitko ne želi uložit eura ili dolara…što dokazuju prometi iz dana u dan na burzi…
da, možeš dobiti izvadak iz katastra u roku odmah…samo je pitanje šta u tom izvadku piše i jel usklađeno sa zemljišnom knjigom…
uspjeli smo zatvoriti sva poglavlja iz samo jednog razloga, da čim prije uđemo u EU…jer ovi tamo grcaju u dugovima, nemaju više koga da deru…pa im trebaju nove članice poput Bugarske, Rumunjske i Hrvatske…da im uvaljuju svoje skupe kredite…


stanje je ok i svi su oni procjenili da je stanje idealno…i zato nitko ne želi uložit eura ili dolara…što dokazuju prometi iz dana u dan na burzi…
da, možeš dobiti izvadak iz katastra u roku odmah…samo je pitanje šta u tom izvadku piše i jel usklađeno sa zemljišnom knjigom…
uspjeli smo zatvoriti sva poglavlja iz samo jednog razloga, da čim prije uđemo u EU…jer ovi tamo grcaju u dugovima, nemaju više koga da deru…pa im trebaju nove članice poput Bugarske, Rumunjske i Hrvatske…da im uvaljuju svoje skupe kredite…

Jao kolega pa što vi to pišete?
KAmate na kredite će vam ulaskom u EU pasti, a ne rasti.
Ne znate to?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


stanje je ok i svi su oni procjenili da je stanje idealno…i zato nitko ne želi uložit eura ili dolara…što dokazuju prometi iz dana u dan na burzi…
da, možeš dobiti izvadak iz katastra u roku odmah…samo je pitanje šta u tom izvadku piše i jel usklađeno sa zemljišnom knjigom…
uspjeli smo zatvoriti sva poglavlja iz samo jednog razloga, da čim prije uđemo u EU…jer ovi tamo grcaju u dugovima, nemaju više koga da deru…pa im trebaju nove članice poput Bugarske, Rumunjske i Hrvatske…da im uvaljuju svoje skupe kredite…

Pa ovo je previše i za predvrtićku dob.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Kako se meni čini, svi su s kapitalom pobjegli od nas…pola 12 a redovni promet na burzi je 2.8 mil kuna…
Tko će ulagati u državu u kojoj se ne zna tko pije, a tko plaća…koju je do jučer vodio premijer koji je sad u zatvoru…u kojoj je sve netransparentno…u kojoj vladaju mito i korupcija…i pravosuđe je u rasulu…zemljišne knjige i katastar u banani, nesređeni imovinsko-pravni odnosi…
hm…baš smo magnet za strani kapital…

A ti izgleda misliš kao i ovi naši polupolitičari da nema života bez stranog kapitala? moram te odmah demantirati, nama nije problem kapital nego nemamo posla jer smo vlastito tržište predali drugima a drugo nismo osvojili. kao da ja moram kupiti egipatski krumpir, ta dajse se skuliraj. Baš ne bi mogli živjeti bez stranog bespotrebnog smeća, globalne hrane i globalnog pića.Ivica iz Bednjanca ima odličnu puricu s mlincima i nije uopće skupa, ali je ne moš kupiti u trgovini jer je nitko ne želi držati na polici, nego drže globalno smeće. Viš a ja radje pojedem puricu s mlincima nego globalni odrezak od soje. Naravno rijetko da ne pokvarim svoju vitku figuru

Opet potop, odlazi danas DJ ispod 11000.

U 14.30h je objava preliminarnog izvješća GDP u USA, taj podata će značajno utjecati na tržišta, prema tome rezultatu će se moći naslutiti i daljnji tijek FED-ove politike i onoga što bi Bernanke mogao danas poručiti u svom govoru u 16h u Jackson Holeu. Nažalost mi se na ovom forumu bavimo često ispraznim prepucavanjem, a ne pratimo i ne komentiramo događaje na kojima bi mogli lijepo zharaditi.

Jao kolega pa što vi to pišete?
KAmate na kredite će vam ulaskom u EU pasti, a ne rasti.
Ne znate to?

lp

aludirate na to da ćemo dobiti ulaskom u EU nešto đabe?
nisam ja nigdi pisao da li će kamate na kredite rasti ili padati…nego sam napisao da će nam uvaljivati svoje skupe kredite, bez obzira koje će kamate biti…za ovu prezaduženu državu sve je skupo…i "povoljniji" krediti koji nas tamo čekaju…

A ti izgleda misliš kao i ovi naši polupolitičari da nema života bez stranog kapitala? moram te odmah demantirati, nama nije problem kapital nego nemamo posla jer smo vlastito tržište predali drugima a drugo nismo osvojili. kao da ja moram kupiti egipatski krumpir, ta dajse se skuliraj. Baš ne bi mogli živjeti bez stranog bespotrebnog smeća, globalne hrane i globalnog pića.Ivica iz Bednjanca ima odličnu puricu s mlincima i nije uopće skupa, ali je ne moš kupiti u trgovini jer je nitko ne želi držati na polici, nego drže globalno smeće. Viš a ja radje pojedem puricu s mlincima nego globalni odrezak od soje. Naravno rijetko da ne pokvarim svoju vitku figuru

ne, uopće to ne mislim…
ali činjenica da svog kapitala nemamo, prvenstveno jer smo prodali banke i šta je vrijedilo strancima,,,a u tom momentu smo ostali bez svog kapitala…
dakle, možeš se osloniti samo na strani kapital…koji zbog naše nesposobnosti bježi…

New Report

Close