Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na koji rok ti je keš car?

tako dugo dok se ne razjasni što će biti s grčkom i cijelom eurozonom…a tome se ne nazire kraj tako skoro…
do onda će ameri i EU igrati ping-pong….

marcipan @
upitnik9 @
rasprava bika i medjeda uopce nema nikakvog smisla ,ma koliko bila argumentirana….uzalud trosite energiju .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vidim da ovdje nitko ne promatra neke važne stvari, već crtkaraju i nadaju se božanskoj intervenciji.
Bilo bi bolje svima da počnu malo više pratiti ovo:
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CGGB1U5:IND
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CPGB1U5:IND



pratim gledalicu i ne vjerujem na kojoj su razini neke dionice u USA…

SD -28% na 7$
JASO -10% na 3.80$
CHK – 4.5% na 29.90$
DRYS – 12% na 2.75$
BAC -7.5% na 8.15$
WH -20.3% na 0.54$

a SD jučer izbacio izvještaj…uduplali su prihode u odnosu na prošlu godinu…EPS 0.42….prošlogodišnji 0.21$….tolko o fundamentima….
po meni sve su ovo dobre prilike za kupovinu…

[/quote]

ne znam što je pjesnik htio reći?
to su sve dionice koje sam prije imao u portfelju i koje sam davno prije tog pada rasprodao i normalno da sam pratio što se s njima dešava….
naveo sam kao dobre kupnje, jer se u narednim danima na tim dionicama moglo zaraditi od 10-20%…međutim kako nisam day trejder, nisam ništa ni kupovao…kad kupujem, kupujem na duge staze…a tako ću biti sad i u kešu jedno vrijeme…

a dok se silno trudite izvući neke moje stare postove i dok mi dijelite kečuge…
da bacimo malo oko što se dešava vani…

FTSE -0.71%
DAX – 2.05%
CAC40 – 0.83%




pratim gledalicu i ne vjerujem na kojoj su razini neke dionice u USA…

SD -28% na 7$
JASO -10% na 3.80$
CHK – 4.5% na 29.90$
DRYS – 12% na 2.75$
BAC -7.5% na 8.15$
WH -20.3% na 0.54$

a SD jučer izbacio izvještaj…uduplali su prihode u odnosu na prošlu godinu…EPS 0.42….prošlogodišnji 0.21$….tolko o fundamentima….
po meni sve su ovo dobre prilike za kupovinu…

[/quote]

ne znam što je pjesnik htio reći?
to su sve dionice koje sam prije imao u portfelju i koje sam davno prije tog pada rasprodao i normalno da sam pratio što se s njima dešava….
naveo sam kao dobre kupnje, jer se u narednim danima na tim dionicama moglo zaraditi od 10-20%…međutim kako nisam day trejder, nisam ništa ni kupovao…kad kupujem, kupujem na duge staze…a tako ću biti sad i u kešu jedno vrijeme…
[/quote]
pjesnik je htio reći da dok si bi u panici pisao si na ovaj način a sad kad si u kešu pišeš na ovaj. od tebe je novac napravio sitnog čovjeka.

Quatro Mpn Ltd

pjesnik je htio reći da dok si bi u panici pisao si na ovaj način a sad kad si u kešu pišeš na ovaj. od tebe je novac napravio sitnog čovjeka.

molim bez vrijeđanja…
i bolje čitaj…i tada sam bio u kešu…i ostao…
ali ne mislim više ovdje nikome ništa dokazivati…
samo se sjetite da vam je marcipan govorio da će biti potpo danas, a i idući tjedan na burzama…i da nitko neće znati gdi je dno…

molim upitnika, a i ostali mu se mogu priključiti, da argumentirano napišu na čemu temelje svoj optimizam…
ja sam svoje argumente i razmišljanja već nekoliko puta iznio i napisao, ne da mi se više ponavljat…
zato molim kolege nek napišu na osnovu čega temelje svoj optimizam…


samo se sjetite da vam je marcipan govorio da će biti potpo danas, a i idući tjedan na burzama…i da nitko neće znati gdi je dno

a argumenti za to su?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


molim upitnika, a i ostali mu se mogu priključiti, pa argumentirano napišu na čemu temelje svoj optimizam…
ja sam svoje argumente i razmišljanja već nekoliko puta iznio i napisao, ne da mi se više ponavljat…
zato molim kolege nek napišu na osnovu čega temelje svoj optimizam…


Na osnovu svoga znanja, na osnovu prijateljstva sa jednim od djelatnika naših OMF, na osnovu razine cijena dionica, na osnovu podcjenjenosti crobexa i na osnovu toga što ste vi u cashu a znamo da je to siguran signal.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

cijene dionica mogu biti i niže…a na temelju čega je to crobex podcjenjen?
zaboravimo na trenutak tko je u dionicama, a tko u kešu…
zar mislite da će vam to pomoći što su neke dionice podcjenjene…ja se s time slažem, da postoje dionice koje su trenutno na jako niskim razinama…ali trenutno je eurozona pred kolapsom…a ameri gomilaju dug i ne znaju kako da se iz njega izvuku…nema očito nitko rješenje, osim da se naštampa još novaca i ubrizga u posrnuli sustav…samo ne znam kako će to pomoći cijeloj situaciji….
a ovo o prijateljstvu s djelatnikom OMF-a neću ni komentirati…

Više je nego očito da će svi s kapitalom pobjeći k nama jer smo mi najstabilniji.
Eto pitao si zakaj mislimo da je Croby podcjenjen.A onda tu je i skorašnji odlazak guvernera i štamparija nofčeka dok ne potrošimo sve drvo s Medvednicea o šumama Gorskog Kotara da i ne pričamo.

New Report

Close