Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

glikos1@ taman je tk. spremno za odbijanje..naravno da ce results bit ok.. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

zašto su futuresi toliko u plusu?koja je vijest?
nisam našao ništa na portalima.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

@loody
čelnik agencije koja je smanjila rejting SAD-u dao je ostavku pa se ulagači nadaju da će kroz neko vrijeme rejting SAD-a opet biti AAA…. to je danas razlog zelenila, ali opasnost od nove recesije ostaje i dalje

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Možda zbog ovoga

Vaš link

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


@LoodyAllen

zašto su futuresi toliko u plusu?koja je vijest?
nisam našao ništa na portalima.

Da, i evropa je krenula iz niskog starta i juri……………..

moguće, ali ja mislim da će biti prije nešto oko QE3.
ali vidjet ćemo kad se Ben oglasi.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Ovo je razlog:

http://www.reuters.com/article/2011/08/23/us-markets-global-idUSTRE77L0AE20110823?feedType=RSS&feedName=businessNews&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+reuters%2FbusinessNews+%28News+%2F+US+%2F+Business+News%29

German and Chinese data lift world stocks, euro

shefsale, 23.08.2011. u 10:33
World stocks, the euro and commodity prices advanced on Tuesday after gauges of Chinese and German manufacturing activity were not as weak as some had feared.

Investors took heart from the flash purchasing managers’ indexes from Germany and China, which, although showing the factory sector was likely to slow, indicated the motors of the global economy in recent years were still growing robustly.

Eto futursi su u zelenom, USA kreće u zeleno.
Smijenjen je šef standarda i poora – što ujedno znači ide rejting AAA, krize nema i sve je super.

Stoga treba udariti po asku na crobexu.

Hahaha
Smjenjen je lik jer je dao SAD-u niži rejting..hahahahahaha

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

sada će i BAC bolje poslovati i riješiti se svojih problema..
živjela amerika i drug tito..

idemo dalje..

krize nema više [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@ Allen…

Ne zazivaj QE3…
dakle u slučaju QE3 market će reagirati ovako nekako…
sve zeleno u USA i EU…ludilo od 4-5%…a onda vrlo brzo, možda samo nekoliko sati poslije zelenilo će se zamijenit crvenilom…a i to crvenilo će se produžit na cijeli drugi tjedan…
QE3 nije rješenje…kao što nisu bili ni QE1 i QE2…

@marcipan

hehe, šta si nervozan toliko?
QE3 dolazi sigurno, ne moraš se bojati [kiss]
i to kroz tjedan dana i onda će opet ameri na tom gorivu napraviti vožnju od nekakvih 350 bodova na spx ko i prošli put, možda manje, možda više, vidjet ćemo.

vidim da si se potrudio pa svekolikom puku i na komentarima objasio kako su kupnje slabe i kako niko ne kupuje i to radiš iz dana u dan.opsuti se malo, čekaj na bidu i valjda će cijena doći do tebe.ako ne, jebiga, opalit ćeš po asku, malo skuplje i gotovo.
sve to nije razlog za nervozu, zdravlje je najvažnije!! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

eh sad..
moglo bi se reć da iz dana u dan i Lopina i njemu slični govore i objašnjavaju kako sve to ide gore, kako će zaradit na svojim papirićima brda i doline i kako samo što nije poteklo med i mlijeko…
nema kod mene nervoze…u kešu sam…ipak mislim da imaju razloga za nervozu oni koji su trenutno u dionicama…ipak svi nestrpljivo očekuju kao ozebli sunce tog Bena da kaže koju a da ide u prilog njima i njihovim papirićima….nisam ni na bidu da razjasnimo…
al za jedno imaš pravo…da ću uzimati s aska…kad se još malo spustimo (1500 – 1600 bodova)…
[thumbsup]

New Report

Close