Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


daj lojtra urazumi se, ovo više nije pad od 1 dan pa sve po starom, ovo su potopi kataklizmičkih razmjera….ne bi me čudilo da opet budu padovi indexa par dana za redom po -5%
što se tiče ZSE, nadam se da će naći neku foru da je sutra ne otvore jer inače će biti crni petak…..

Nedaj bože da zatvore.. daj bože čim jeftinije da nadokupim.

italia -7.40% lipo [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tko je to tako vrijedan u djeljenu jedinica? Evo gismund, neću ti uzvratiti, nisam zlopamtilo…

vani burze i dalje padaju, zlato raste
DAX je danas pao na najnižu razinu u ovoj godini,a bojim se da će se do kraja dana taj pad još produbiti
a onda dolazi vikend i iščekivanje ponedjeljka koji često donese gadne padove pod utjecajem loših vijesti preko vikenda

svatko od nas sad se treba zapitati: DO YOU FEEL LUCKY? dovoljno "lucky" da prenoćim preko vikenda u dionicama???? [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

@inverter, govoriš neistinu….

FTSE -2.37%
DAX -3.22%
CAC40 -3.67%

ne znam kako će ovo pomoći onima koji su u papirićima na ZSE danas….
još koji minut i saznat ćemo…
[sealed]

Lojtra @ gledalica mi je u tom trenu i nakon 10 min pokazivala -8.40 ,,sad vidim da je krivo…nema veze bit ce za koji dan… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ako bude -8.40 na tvojoj gledalici će biti -30 [lol]
sad znamo ne moraš se truditi pisati [cool]

domobran@ koda je bitno….bit ce za koji dan -.mjesec… [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kriza iz svijeta uvijek se brzo preljeva iz svijeta na ZSE, kada tome dodamo kroničnu nelikvidnost koja vlada na ZSE, postavlja se pitanje uopće opstanka naše burze u slučaju durgog vala recesije koji ozbiljno prijeti svjetskom gospodarstvu.

dolaze teška vremena, keš u čarapicu, pištolj pod jastuk pa što bude [bye]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


vani burze i dalje padaju, zlato raste
DAX je danas pao na najnižu razinu u ovoj godini,a bojim se da će se do kraja dana taj pad još produbiti
a onda dolazi vikend i iščekivanje ponedjeljka koji često donese gadne padove pod utjecajem loših vijesti preko vikenda

svatko od nas sad se treba zapitati: DO YOU FEEL LUCKY? dovoljno "lucky" da prenoćim preko vikenda u dionicama???? [undecid]

Samo kockari se to pitaju, kao ti. Ja se odlično osjećam u dionicama ali ne znam kako se osjećaju oni koji noće u zlatu, vjerojatno slično kao oni koji su do prije tjedan dana noćili u francima pa su bankrotirali za 2 dana.



vani burze i dalje padaju, zlato raste
DAX je danas pao na najnižu razinu u ovoj godini,a bojim se da će se do kraja dana taj pad još produbiti
a onda dolazi vikend i iščekivanje ponedjeljka koji često donese gadne padove pod utjecajem loših vijesti preko vikenda

svatko od nas sad se treba zapitati: DO YOU FEEL LUCKY? dovoljno "lucky" da prenoćim preko vikenda u dionicama???? [undecid]

Samo kockari se to pitaju, kao ti. Ja se odlično osjećam u dionicama ali ne znam kako se osjećaju oni koji noće u zlatu, vjerojatno slično kao oni koji su do prije tjedan dana noćili u francima pa su bankrotirali za 2 dana.

[/quote]
Kolega nažalost nema bankrota u francima i zlatu, jer tko god je ušao prije mjesec dana u zlato ili franak u debelom je plusu i dalje, a vjerovatno će taj plus kroz mjesec dana biti još puno veći. Ne treba biti vidovit niti ekspert da pričekaš zlato na 2000 USD a franak da preskoči EUR-o.

New Report

Close