Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dax [thumbsup]
banke opet kolo vode

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DAX iz +0,6% u – 0,4% [cry]

EUR/USD 1.3239 -0.0116 (-0.87%) [cry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


DAX iz +0,6% u – 0,4% [cry]

EUR/USD 1.3239 -0.0116 (-0.87%) [cry]


to je burza…znaci da dise… [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kakav pokolj bikova na europskim burzama, krv do koljena, medvjedi slave crveni pir [shocked]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

što nisam do kraja rasprodao dionice, trebao sam pred 15 dana zdilati i ovih 7% dionica što mi je ostalo [pray] [angry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

ništa to. ameri su bili nisko kad su ovi zatvorili.. sutra u plus.. nego kakva je to ravna crta na intradej dav džons?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

evo idemo dole. može stotka?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kraljevsko kolinje na Camp Nou!
5:0!

DAX poludio [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ATX
2.720,80
4,3%
20:56:27 jel mi ove pratimo ili…?

who dares, wins

nepratimo mi nikoga i nista nas kolju Fm menadjercici i to je tako moramo se pomiriti ova je godina zaborav


ATX
2.720,80
4,3%
20:56:27 jel mi ove pratimo ili…?

Razmišljajmo logički. Ako se nikako nije dalo ispod 1770 unatoč crvenilu vani onda mislim da ćemo sutra u plus. Jer ako neće minus moralo bi u plus..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

decki i cure ,tko vas drzi lancima na crobexu.samo kukanje ..??? ima bjelog svijeta za ulaganje koliko hocete,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close