Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U Amera kad se pada baš se pada

losers Last Change Change%
American I… 23.84 -5.25 -18.05%
Wal-Mart S… 56.96 -3.80 -6.25%
Citigroup … 18.47 -1.23 -6.24%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

plemeniti metali u minusu
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Dolar porastao za 1%, nafta pada, EU u zelenom, DOW se isto sprema za puta nazada prema 11600.. [thumbsup]


Dolar ojačao na 1.52 prema euru. Ako se nastavi ovakav trend onda će se i nafta kretati brzo u silaznom smjeru. A to onda znači samo jedno: dionice UP!

Evo ga već na 1.5161. Čisti Kitzbuehel!





dow +2,04%, nasdaq +1,81%, sp500 +1,98%

ispravak krivog navoda, hihihi, dow +2,51%, nasdaq +2,19%, sp500 +2,22% ( u 21:30h ) [smiley]
[/quote]

Ispravak ispravka krivog navoda.

Dow 2.86% Nasdaq 2.67%.

nafta na 117.7 USD. Kako ono bjese, ‘strucnjaci’ ovdje na forumu predvidjali rast crnila?

[/quote]

Nokaut nastupa onda kada dobiješ udarac koji nisi vidio da dolazi. [cool]
Nafta je ionako svoje odradila. Demand destruction gospodo. Ja u tome ne vidim ništa pozitivnoga.
[/quote]

Ivek, mozes li nam ovo malo objasniti, buduci da si se ti najvise veselio ("nafta cepa 140, juhuuuu") visokim cijenama, iako je svako sa malo pameti u glavi znao da to ne bude trajalo.
zasto je demand destruction tako los i zasto je to negativno?

vidim da na brlogu opet pises fantazmagoricne eskapade, pa ako bi ti se dalo, da pojasnis publici ovo gore
[kiss] [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

a tek gdje mu je zlato od onih 1.000 usd…………….čisti škrgut zubi [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ako danas u premarketu Dow dohvati +50 mogao bi potegnuti i preko +200. Obzirom na jučerašnji debeli minus mogli bi ovaih dana dobro potegnuti i lagano ući u BULL market.


a tek gdje mu je zlato od onih 1.000 usd…………….čisti škrgut zubi [bye]

Vidim da si ciničan, i u dionicama. Očekuješ li rast?
Ako Amerika i Europa idu gore, zašto mi stojimo?

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"



a tek gdje mu je zlato od onih 1.000 usd…………….čisti škrgut zubi [bye]

Vidim da si ciničan, i u dionicama. Očekuješ li rast?
Ako Amerika i Europa idu gore, zašto mi stojimo?
[/quote]

bljedoliki glumi darkera, je li……………….. da ja očekujem rast cijena, jer koliko vidim kompanije posluju odlično ( barem ove koje ja pratim -zaba, igh, ingr, ckml, atpl, dlkv, viro, hdel, thnk, ptkm itd ) i cijene su neopravdano niske ( imho )

a tvoje legitimno pravo je da čekaš još jeftinije………… pa možda dočekaš, možda ne dočekaš??

[bye]

ps: mi stojimo zato što se čeka rasplet sa inom

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


bljedoliki glumi darkera, je li……………….. da ja očekujem rast cijena, jer koliko vidim kompanije posluju odlično ( barem ove koje ja pratim -zaba, igh, ingr, ckml, atpl, dlkv, viro, hdel, thnk, ptkm itd ) i cijene su neopravdano niske ( imho )
a tvoje legitimno pravo je da čekaš još jeftinije………… pa možda dočekaš, možda ne dočekaš??
[bye]
ps: mi stojimo zato što se čeka rasplet sa inom

8% veći prihod
1% manja dobit

iz FI koji su do danas objavljeni na ZSE

I love the Smell of Profits in the Morning

8% veći prihod
1% manja dobit

iz FI koji su do danas objavljeni na ZSE


sveukupno?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

poslao sam ti tablicu …

dobit ruši HT …

INGRA je malo poboljšala rezultate, tako da je prihod veći 9%, a dobit je otprilike ista …

dakako još nam nedostaje ATGR, INA, ATPL i još neke dionice …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close