Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

G20: Oporavak se nastavlja, ali se rast usporava
Autor/izvor: SEEbiz
GWANGJU – Oporavljanje globalne ekonomije će se nastaviti, ali tempo njenog rasta će se usporiti, suglasili su se delegati 20 najvećih ekonomija svijeta (G20) na summitu predstavnika centralnih banaka i ministarstava financija u južnokorejskom mjestu Gwangjuu.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/g20-oporavak-se-nastavlja%2c-ali-se-rast-usporava,90798.html

i sta mislite kako ce se ovo odraziti na dionice?

http://www.poslovni.hr/vijesti/dva-gospodarstva-dva-razlicita-lijeka–amerika-157132.aspx

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Fri Sep 03 Release Impact For Actual Expected Prior
8:30 AM Nonfarm Payrolls Aug -54K -120K -54K
8:30 AM Nonfarm Payrolls – Private Aug 67K 44K 107K
8:30 AM Unemployment Rate Aug 9.6% 9.6% 9.5%
8:30 AM Hourly Earnings Aug 0.3% 0.1% 0.2%
8:30 AM Average Workweek Aug 34.2 34.2

Šta niste vi donedavno spominjali neke drukove prema dolje??
[/quote]

Ne zna ti on čitati te brojeve. [lol]

Posta ih jer misli da su to katastrofalne cifre i da SP ide na 950. [yawn]

U zbilji, brojke trenutno nisu bitne, novi leg bull marketa je otpočeo i sada će i loše vijesti biti (uglavnom) ignorirane. Jedino što je sada bitno je likvidnost.

Na ZSE još uvijek vlada dosta straha (ili želje za jeftinim dokupom?), zato ih pratimo s malim odmakom, ali i to će se ubrzo okrenuti i krenuće trka za dionicama.
[/quote]

Tako je hillbilly

Sjećaš se da smo jedino ti i ja rekli da ide bulčina dok su Knox , Tigrus i Delux kupovali dolare jer slijedi pad dionica,hoho

A sjećam se kako je Delux radio svoju presmiješnu tehničku analizu i najavio pad na 950 i što je najgore još je pisao da je sve u downtrendu, ali OK, to je zato što ne zna tehničku analizu pa normalno da ne zna što je downtrend a što up

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?





Fri Sep 03 Release Impact For Actual Expected Prior
8:30 AM Nonfarm Payrolls Aug -54K -120K -54K
8:30 AM Nonfarm Payrolls – Private Aug 67K 44K 107K
8:30 AM Unemployment Rate Aug 9.6% 9.6% 9.5%
8:30 AM Hourly Earnings Aug 0.3% 0.1% 0.2%
8:30 AM Average Workweek Aug 34.2 34.2

Šta niste vi donedavno spominjali neke drukove prema dolje??
[/quote]

Ne zna ti on čitati te brojeve. [lol]

Posta ih jer misli da su to katastrofalne cifre i da SP ide na 950. [yawn]

U zbilji, brojke trenutno nisu bitne, novi leg bull marketa je otpočeo i sada će i loše vijesti biti (uglavnom) ignorirane. Jedino što je sada bitno je likvidnost.

Na ZSE još uvijek vlada dosta straha (ili želje za jeftinim dokupom?), zato ih pratimo s malim odmakom, ali i to će se ubrzo okrenuti i krenuće trka za dionicama.
[/quote]

Tako je hillbilly

Sjećaš se da smo jedino ti i ja rekli da ide bulčina dok su Knox , Tigrus i Delux kupovali dolare jer slijedi pad dionica,hoho

A sjećam se kako je Delux radio svoju presmiješnu tehničku analizu i najavio pad na 950 i što je najgore još je pisao da je sve u downtrendu, ali OK, to je zato što ne zna tehničku analizu pa normalno da ne zna što je downtrend a što up
[/quote]
Geronimo mu prodao na vrhu dionice i sada ih opet od njega otkupio na dnu kada je svakome jasno da je downtrend iza nas on je ponovno u cashu.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/washington-post-obama-priprema-100-milijardi-dolara-vrijedan-porezni-kredit-za-kompanije,90832.html

who dares, wins

uopće ne moram pratit burzu dok imam vas dežurne komentatore [bye].. mogu trgovat naslijepo [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

To je i smisao foruma. Ja kad ne pratim retro pročitam i odmah osjetim atmosferu tog momenta. A da ne govorim o potrebi arhiviranja svega i svačega. Kad bi to trpali doma u svoj comp imali bi opću zbrku. Sve jedno na slijepo Vam ništa ne bi preporučio da radite [cool]

who dares, wins

Kaj Ameri rade?

Sorry, htio sam pitati kaj slave?

Praznik rada (prvi ponedjeljak u rujnu), a danas im počinje i predizborna kampanja za izbore u studenom…

New Report

Close