Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

razmišljaš kao mali amater, a oni su veliki profesionalci.
(mali/veliki, amater/profesionalac su čisto pozitivne kategorije, bez uvrede).

stari lisci nisu trejderi ,pa ne vide priliku na trzistu….trziste ima bocno kretanje….milina za trejdere……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


stari lisci nisu trejderi ,pa ne vide priliku na trzistu….trziste ima bocno kretanje….milina za trejdere……

Bočno kretanje je milina za trejdere?!?!?

Bočno kretanje i trejdanje u istoj rečenici?!?!

Hohoho

Nije dobro, nije,nije [bye]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?



stari lisci nisu trejderi ,pa ne vide priliku na trzistu….trziste ima bocno kretanje….milina za trejdere……

Bočno kretanje je milina za trejdere?!?!?

Bočno kretanje i trejdanje u istoj rečenici?!?!

Hohoho

Nije dobro, nije,nije [bye]
[/quote]
kolega USA trziste [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovo sa Sorosom znači da treba bježati od zlata glavom bez obzira. [lol] [lol]


Ovo sa Sorosom znači da treba bježati od zlata glavom bez obzira. [lol] [lol]

soros, inače moj dobar prijatelj, je u deflacijskom kampu i zlato mu je balon.
što ne znači da se ne može još dobro zaradit na njemu.

Nego nitko ne komentira, ili mi je promaklo, najava prodaje 3% HT. Kakav će scenarij majstori složiti. [lol]


Nego nitko ne komentira, ili mi je promaklo, najava prodaje 3% HT. Kakav će scenarij majstori složiti. [lol]

bit će "daj što daš" jer nam fali 8+5 milijardi kuna do kraja godine [bye]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


drukenmiller, sorosov glavni analitičar koji mu je predložio shortanje funte je prošli tjedan zatovio svoj fond i otišao u mirovinu (nije star), soros rasprodaje svoje i još nekolicina starih vukova napušta tržište jer ne vide priliku na kojoj bi u sljedećih nekoliko godina mogli zaradit. el erian i gross (bond king) su potpuno izgubili kompas, energy/commodity trejderi također.
to su ljudi s 30-50 godina iskustva, četveroznamenkastim prinosima kroz karijeru koji se ne boje recesije i bear marketa. njihovi potezi meni znače više od mišljenja svih rejting i forecast agencija zajedno.

To što Soros reže poziciju u Us dionicama samo znaći da vjerojatno zauzima neke druge, možda profitabilnije pozicije jer kako je Inverter dobro primjetio da postoji velika vjerojatnost da če se tržišta kretati boćno neko duže vrijeme tako je to, vjerojatno, i zaključila ekipa starih lisaca, oni i tako konzervativno ulažu a u bočnom kretanju nema nekoga profita izuzev manjih trejdera.

Inaće, vremena se mijenaju pa tako i ljudi s njima, a čovijek sa 30-50 godina iskustva na tržištu je izrazito opterečen uslijed iskustava u tome periodu i samim time ogranićen u realnom rasuđivanju.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Nego nitko ne komentira, ili mi je promaklo, najava prodaje 3% HT. Kakav će scenarij majstori složiti. [lol]

Pa valjda staviti na ask… po "tekućoj cijeni" i nadati se da će netko skinuti, ako ne odjednom onda malo po malo (recimo mirovinci i sl.) Što drugo očekivati 😀

P.S. Ja sam komentirao, 2 minute prije ovog tvog posta [lol]
http://www.poslovni.hr/Forum/komentari-trgovanja-na-hrvatskom-trzistu-kapitala-909-pg10407.aspx#post1043605

http://www.poslovni.hr/vijesti/doajeni-ekonomske-propasti-dobivaju-na-vaznosti-155917.aspx

evo bratije, vec sam se pitao di su dosad, pa emri vec tjedan dana padaju [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

oni su prošli pad odradili, samo je pd kasno prepiso odavle.
http://www.businessinsider.com/rise-of-the-permabears-2010-8

New Report

Close