Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U cijelom svijetu veliki rally a u Aziji baš i ne

Kina -1,70%

Intrsting

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

Prvo polugodište na burzama je bilo negativno. Opceniti svjetski indeks MSCI World index pao je
skoro 12%, najbolje su odradile burze u Šri Lanki (+36,2%) te u Iranu (+29,8%), a najlošije su bile
burze na Bermudskim otocima (pad od preko 40%), te u Grckoj (pad od oko 35%). Indeks
Zagrebacke burze Crobex je u tom razdoblju pao 7,43%.

who dares, wins

ADP bolji od očekivanja, dobra kvartalna = sve u zelemo!

http://cohort11.americanobserver.net/latoyaegwuekwe/multimediafinal.html

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

početak pada na EU burzama?

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

"Stock futures fall after disappointing jobs report
Stock futures drop after Labor Department says private hiring slower than expected"
http://finance.yahoo.com/news/Stock-futures-fall-after-apf-1463901510.html?x=0&sec=topStories&pos=1&asset=&ccode=

"Companies hire at slow pace for 3rd straight month
Private employers added 71,000 jobs in July; unemployment rate unchanged at 9.5 percent"
http://finance.yahoo.com/news/Companies-hire-at-slow-pace-apf-3661001824.html?x=0&sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

Evo to se čekalo, loši podaci izvana, uzrok usporavanje gospodarskog rasta… a glavni indexi napravili fini rez u crveno. Sad i naš crobi može dalje u… :-/

-uvjek mi je interesantno pročitati njihove komentare ispod takvih članaka 😀

10yr 2,82
[thumbsup]

DOW -1.35%
[thumbsup]

EUR/USD 1,33
[thumbsup]

Gold 1212
[thumbsup]

Dobro da je James Knox rekao da zlato ide na 800$ i nakrcao se dionica i dolara jer Euro ide na 1,1 [thumbsup]

Ekonomski fakultet [thumbsup]

Kolega James, ima li nešto što si još promašio a da sam zaboravio spomenuti? [thumbsup]

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

Ovo sa zlatom pričekaj malo jer je bilo interesantno pratiti od 1180-1200. Teške bitke se tu vode i rano je govoriti bilo šta. Mogu samo onako odokativnom metodom reći da liči kao bitka za najvišu kotu sa koje se vidi i podnožje brda. No kao što rekoh rano je za bilo kakve prognoze jer su interesi različiti.

who dares, wins


10yr 2,82
[thumbsup]
DOW -1.35%
[thumbsup]
EUR/USD 1,33
[thumbsup]
Gold 1212
[thumbsup]
Dobro da je James Knox rekao da zlato ide na 800$ i nakrcao se dionica i dolara jer Euro ide na 1,1 [thumbsup]
Ekonomski fakultet [thumbsup]
Kolega James, ima li nešto što si još promašio a da sam zaboravio spomenuti? [thumbsup]

5 iz zalaganja. [thumbsup]
i prenosim pozdrave od kolege Radića, također. [thumbsup]
[thumbsup]



10yr 2,82
[thumbsup]
DOW -1.35%
[thumbsup]
EUR/USD 1,33
[thumbsup]
Gold 1212
[thumbsup]
Dobro da je James Knox rekao da zlato ide na 800$ i nakrcao se dionica i dolara jer Euro ide na 1,1 [thumbsup]
Ekonomski fakultet [thumbsup]
Kolega James, ima li nešto što si još promašio a da sam zaboravio spomenuti? [thumbsup]

5 iz zalaganja. [thumbsup]
i prenosim pozdrave od kolege Radića, također. [thumbsup]
[thumbsup]
[/quote]

Hehe, nisi li ti na EUR/USD 1,23 rekao da je EUR dead man walking? [thumbsup]

I ja mislim da jesi, sad je EUR 10% jači [thumbsup]

A vidi ovo:

29.06.


Treba iskoristit sezonski jaku kunu i hvata se dolara dok je još ispod 6 HRK. Do 7,5 USD/HRK će bit relativno lagan put.

06.08.

Dolar 5,48 kuna [thumbsup]

A da ne pričam o milenijskim sell signalima na zlatu [thumbsup]

James, James, bojim se da puno zujiš a malo meda daješ [thumbsup]

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

jesam. isto kako sam ti na TA reko da ide upravo na 1,32 kad je bio oko 1,23.
ako bude sreće otiće i na 1,35. što više to bolje.
5,48 je ispod 6,0 ili nije?
mileniji je tek počeo, ili nije?
mene jedino tišti što tebe neće bit kad prvi put napišem EUR/USD 0,xxxx.
mislim bit ćeš tu, al nećeš bit mrkonja i neće bit ovak zabavno. [thumbsup]

i hajduk je sad 10% jači nego prošle sezone. [thumbsup]

Pitanje je hoće li dolar probit 1,35……….
Po meni će se tu vodit epska bitka jer ako bitka bude izgubljena………ode eur uprndec………i to po mojoj račinici 1,03-1,07………
Dakle očekujem jačanje dolara al pari sa eurom pa i više……….to je za sad to………

lp iz komiže………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close