Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




-9% je GM u pre market-u… Ocito da nisu bas tolko ocekivali.

Ovjdje možeti sve vidjeti

Vaš link

Kada pogledate znam da se nećete javljati prije ponedeljka ali šta je tu je preživićemo mi i bez vas
[/quote]

I kakve sad to veze ima sa GM-om?

[/quote]
Pa za tebe i takve vjerovatno nikakve.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Kolega sampras, previse ste emocionalni. Poceli ste i nepovezano pisat. To je na burzi lose, posto trziste ne oprasta.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

sampras*

javljat ćemo se mi danas, sutra, prekosutra pa tako sve do srijede rano ujutro, a onda ćemo biti vrlo vrlo nisko na bid-u i čekati da "mudri" momci poput tebe prodaju svoje vrle dionice…

heheheh
prati svijet u slijedećih par dana..

BTW SAMPRAS- SADA ĆEŠ OPET REĆI DA NISI DRUKER I DA NE VIČEŠ UP UP UP?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Di ti vididiš da ja govorim up, ja samo pokazujem sa linkom kakav je sentiment tržišta u USA trenutno što ne mora nužno značiti up, to je trenutno tako, ali neki i pored zelenila vide crvenilo i ne vjeruju svojim očima pa pokušavaju lagati sami sebe.

A što se tiče vas sve govori koliko ste nickova promjenili u godinu dana.

Manje nikova pa će ljudi imati više povjerenja u vas.

Kolegu deimosa, enterprajsa ja poštujem jer je to njihovo mišljenje i na to imaju pravu ali vas što svaki dan mijenjate nick.

blja, bljak, bljak

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Di ti vididiš da ja govorim up, ja samo pokazujem sa linkom kakav je sentiment tržišta u USA trenutno što ne mora nužno značiti up, to je trenutno tako, ali neki i pored zelenila vide crvenilo i ne vjeruju svojim očima pa pokušavaju lagati sami sebe.

A što se tiče vas sve govori koliko ste nickova promjenili u godinu dana.

Manje nikova pa će ljudi imati više povjerenja u vas.

Kolegu deimosa, enterprajsa ja poštujem jer je to njihovo mišljenje i na to imaju pravu ali vas što svaki dan mijenjate nick.

blja, bljak, bljak

Gdje sam ja rekao da ti govoris "up"!?

Dakle, islo je ovako, poceli smo oko toga jesu ocekivali tolko gubitaka kod GM-a. Bacio sam pogled na pre-market, i vidio da je -9%. Ja bi rekao da nisu na osnovu toga (IMHO). Ostatak pricu ste iskonstruirali iz neznam cega.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Di ti vididiš da ja govorim up, ja samo pokazujem sa linkom kakav je sentiment tržišta u USA trenutno što ne mora nužno značiti up, to je trenutno tako, ali neki i pored zelenila vide crvenilo i ne vjeruju svojim očima pa pokušavaju lagati sami sebe.

A što se tiče vas sve govori koliko ste nickova promjenili u godinu dana.

Manje nikova pa će ljudi imati više povjerenja u vas.

Kolegu deimosa, enterprajsa ja poštujem jer je to njihovo mišljenje i na to imaju pravu ali vas što svaki dan mijenjate nick.

blja, bljak, bljak

Gdje sam ja rekao da ti govoris "up"!?

Dakle, islo je ovako, poceli smo oko toga jesu ocekivali tolko gubitaka kod GM-a. Bacio sam pogled na pre-market, i vidio da je -9%. Ja bi rekao da nisu na osnovu toga (IMHO). Ostatak pricu ste iskonstruirali iz neznam cega.

[/quote]
Odgovor nije bio namjenjen vama već ovemo sa sto nickova.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

@pobjeda

Biti će ovo teških 5 dana, jako teških za drukere poput tebe.
Sretno Vam bilo u dionicama

Ova četiri naredna će biti super jer ću se kupati svaki dan a i na godišnjem sam pa ću svo vrijeme odvojiti za sebe i obitelj.

A za peti nisam baš siguran

p.s niste spomenuli nick ivan69 ne znam zašto možda vas je sram.

lijep pozdrav i želim vam ugodna sledeća četiri dana i što mane nervoze a pogotuvu zavisti i zlobe drugima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


@pobjeda

Biti će ovo teških 5 dana, jako teških za drukere poput tebe.
Sretno Vam bilo u dionicama

Ova četiri naredna će biti super jer ću se kupati svaki dan a i na godišnjem sam pa ću svo vrijeme odvojiti za sebe i obitelj.

A za peti nisam baš siguran

p.s niste spomenuli nick ivan69 ne znam zašto možda vas je sram.

lijep pozdrav i želim vam ugodna sledeća četiri dana i što mane nervoze a pogotuvu zavisti i zlobe drugima.

Kolega uživajte na morenu i na godišnjem.
Mozak na pašu i pozdrav.

BTW nije me sram je IVAN69 nije bio moj nick, naveo sam svoje nickove.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

nafta skočila na 127,50.


njemačko gospodarstvo živi u prvom redu od izvoza.. export welt maister jelte..

što se tiče domaće potrošnje sad imaju masovne valove povišica u Njemačkoj i nekako mi ne pašu vijesti iz businessa s vijestima na njemačkoj TV..

možebitno im je pala potrošnja jer svi imaju novaca da idu na godišnji van iz njemačke?

Evo da odgovorim kolegi.

"Germans’ shopping plans are key to the performance of the overall economy as consumer spending accounts for more than half of Germany’s gross domestic product (GDP)."
"Export makes up 39 % of the Gross Domestic Product (GDP"

Vidite kolega da nije baš tako kako vi mislite da je.
Vaš link

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Nafta na 128,60

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Nafta se povraca nazad 125,71

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close