Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GM posts massive quarterly net loss of $15.5 billion. Loss is much wider than analysts had forecast

Katastrofalno izvješće GM-a

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

pa kome ovo nije drago?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


GM posts massive quarterly net loss of $15.5 billion. Loss is much wider than analysts had forecast

Katastrofalno izvješće GM-a


Taj podatak je poznat već dobrih 10 dana tako da to nije nešto nova i neće ozbiljnije utjecati na dow.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



GM posts massive quarterly net loss of $15.5 billion. Loss is much wider than analysts had forecast

Katastrofalno izvješće GM-a


Taj podatak je poznat već dobrih 10 dana tako da to nije nešto nova i neće ozbiljnije utjecati na dow.
[/quote]

Taj podatak nije bio poznat.
Ovaj gubitak je 4 puta veći od očekivanog.
"That works out to loss of $11.21 per share, far above the $2.62-a-share loss projected by Thomson Reuters."

Vidjet ćemo koliko će utjecati na Dow.
Niste li vi i jučer očekivali plus u Americi?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Vidim poskočili marketi, valjda je zaposlenost kod amera iznad očekivanja….

Možda za tebe nije bio poznat ali za mene je, sa tim podatkom se izlazi u javnost ima deset dana.

Da očekivao sam jučer plus isto kao što i vi svaki dan nagovještavate minus od 5% i katastrofalno stanje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

-9% je GM u pre market-u… Ocito da nisu bas tolko ocekivali.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

8:31 AM July payrolls fell by 51,000 – less than the 72,000 economists expected. June revised to -51K from -62K. Unemployment jumps to 5.7% vs. 5.6% consensus.

8:33 AM Initial reaction to the strong payroll and weak unemployment data is positive. Dow +0.4%. S&P +0.3%. Nasdaq +0.2%.

Taman za lovit nozeve…
Ipak je to velka firma, nadrukat ce to up, up.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

prije su Amerikanci žvakali 7 žvaka na dan,sad žvaču samo jednu zbog krize [proud]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


-9% je GM u pre market-u… Ocito da nisu bas tolko ocekivali.

Ovjdje možeti sve vidjeti

Vaš link

Kada pogledate znam da se nećete javljati prije ponedeljka ali šta je tu je preživićemo mi i bez vas

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



-9% je GM u pre market-u… Ocito da nisu bas tolko ocekivali.

Ovjdje možeti sve vidjeti

Vaš link

Kada pogledate znam da se nećete javljati prije ponedeljka ali šta je tu je preživićemo mi i bez vas
[/quote]

I kakve sad to veze ima sa GM-om?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close