Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u ponedjeljak bi mogao jedan jači odbijanac.

...povijest se ponavlja...

e kaj su francuzi (CAC) najavili ovakav rasplet početkom tjedna, jel netko pratio? [smiley]


u ponedjeljak bi mogao jedan jači odbijanac.

mogao bi, ništa ne ide pravocrtno dole.. ali kada se razvuče graf od dna u 3/09 do danas vidi se da je ovo još uvijek vrlo mali retracement cijelog rasta

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



u ponedjeljak bi mogao jedan jači odbijanac.

mogao bi, ništa ne ide pravocrtno dole.. ali kada se razvuče graf od dna u 3/09 do danas vidi se da je ovo još uvijek vrlo mali retracement cijelog rasta
[/quote]
usa se nece samo tako zaustaviti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da, mogli bi neki poginut na liniji otpora..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


heeheehhe nekak mi izgleda da bi mogli danas u cca 20:00 imat odbijanac……..

ako bude bit će to već provjeren obrazac………..

još malo…..baš me zanima jel budu ponovili priču………….

uglavnom sp ima signale za odbijanac………e sad kolko se bude vuko oko 1070
ćemo vidjet……………dax bi mogo još sutra na cca 5750……

Nafta ispod 65 dolara, u par dana oslabila 20 posto. Ak ništa bar ćemo se uskoro vozikat s osjetno jeftinijm benzinom. Naravno pod uvjetom da Ina snizi cijene. Baš me zanima…

never surrender

Cega smo se sve bojali ovaj tjedan?
Da vidimo:
— Grcke i ostalih papkara,
— slabog eura i jakog dolara,
— Tante Merkel i zabrane sortanja,
— nezaposlenog Amera,
— naftne mrljetine …

A tek je cetvrtak!

Cega cemo se bojat u petak?

Nadam se da ce se Ameri prestat brinuti i nauciti voljeti slabi Ojro-nicht-Tojro.
Pa, ipak su oni zemlja Terminatora, Mekdonaltsa i Cak Norisa.

Neki cak vele da je slabi Euro za Amere (in d short run) super skoro ko chikenmeknagets.

http://economistsview.typepad.com/economistsview/2010/05/is-the-european-crisis-a-net-positive-for-the-us.html

Ne zaboravima ni odakle je krenula kriza. Od bankara koji su davali kredite onima koji kredit u zivotu nisu vratili, u iznosu koji u zivotu nisu vidli, pa te sve dospjele i nenaplative kredite zapakirali u nekakvu financijsku kabanicu i preprodavali drugima kao naplativu odnosno nerizicnu investiciju. Danas ti lumeni izgledaju, opet, sjajno.
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601103&sid=aol5YNbrcmGI

Pa sad ja vas pitam drugovi moji … Cega se mi bojimo! Pa niko nam ne moze nista …

… sem debelog prsta ;(((

Pa nije da se toliko baš bojimo svega navedenog, prije smo znali rokati duplo više od svih i na gluplje vijesti.

A činjenica je da je u ovom padu crobex roknuo oko 9 posto od vrha, a sp500 oko 11 posto od vrha.

Sve u svemu pratimo ih u stopu. Rekao bih inače i u dobru i u zlu, al svi znamo da ih pratimo u stopu samo u zlu.

never surrender

The CBOE volatility index, widely considered the best gauge of fear in the market, spiked more than 30 percent to above 45, its highest level in over a year.

čeka nas deep blue.
pripremite maske i boce s kisikom.

hate red

A majke ti šta nafta radi, najprije 8 posto u minus do 65, pa nazad na 70 baksa. Ovo je valjda znak da smo kresnuli u potporu i odbili se. Dionice to vole napravit malo poslije.

Inače na vixu negativne divegencije i hrpa gapova za popunit u naredne dane. Bit će bolje.

never surrender

New Report

Close