Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ölpreis
73,71
-0,8%
11:42:09 Meni ovaj misterij sa naftom još uvijek ni je jasan? Koja je prava cijena?

http://www.oil-price.net/

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ölpreis
73,71
-0,8%
11:42:09 Meni ovaj misterij sa naftom još uvijek ni je jasan? Koja je prava cijena?

Obje su "prave" malo Vas valjda zbunjuje sto se u zadnje vrijeme poprilicno povecala razlika futuresa i WTi- a!!!

imaš više vrsta nafte, cijene variraju u par posto zbog različite kvalitete i stanja na tržištu.
u eu se prati – brent
u usa – wti
opec ima svoju benchmark košaricu

Svejedno mi se nešto čini da se je osjetno povećala razlika između brenta i wti?

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/nemacke-firme-oraspolozene-padom-kursa-evra,78201.html

who dares, wins

"Investors saw a 22 percent return owning Chinese stocks and a 12 percent gain buying the British pound versus the dollar, according to a Goldman Sachs note on Dec. 1"

“This says that Goldman’s guys are only human,” said Axel Merk, who oversees $500 million as president and chief investment officer of Merk Investments LLC in Palo Alto, California"

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Svejedno mi se nešto čini da se je osjetno povećala razlika između brenta i wti?

Evo kolega nabrzinu sam nesto slozio pa pogledajte kako je ta razlika izgledala u zadnje vrijeme!



Svejedno mi se nešto čini da se je osjetno povećala razlika između brenta i wti?

Evo kolega nabrzinu sam nesto slozio pa pogledajte kako je ta razlika izgledala u zadnje vrijeme!
[/quote]
dukascopy [thumbsup]

BMW 37,0 -6,7%
Šta je ovaj juče tako zvizno ko da mu je getriba otišla?

who dares, wins

DAX
5.950,50
-0,6%
Promjenili ploču od jutros? Možda je kod njih još i gore vrijeme?

who dares, wins


DAX
5.950,50
-0,6%
Promjenili ploču od jutros? Možda je kod njih još i gore vrijeme?

jos stiscu dole…medjedi gube snagu….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ode DAX sa +0,7% na -1%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close