Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/zdeslav-santic-pad-eura-podebljao-drzavni-dug-za-milijardu-i-pol-kuna,78206.html

ovo je "dobar" rast

Producer Price Index Down 0.1% in April, Core PPI Up 0.2%; Housing Starts Rise 5.8% in April (story developing)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Wal-Mart’s 1Q net income rises 10 percent

e sad da li je ovo dobra ili loša vijest, što bi vi rekli? [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Dolar pada,nafta 72,27%,new home construction up 41%

US pada jer Merkelica od ponoći želi zabraniti "naked shorting“

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

je, moš’ mislit što je to razlog [lol] [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

zabrana short sella? iako se do sada svaki put pokazalo beskorisno, njemci izgleda misle da će baš ovaj put uspjeti… this time it’s different! yeah right….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

uništavaju V, AXP i MA. Pa jel doista moguće da će im novodoneseni zakon zauzdavanja kartičarskih naknada uzeti toliki dio profita?!?! Meni ovo izgleda kao uspaničeno krdo, pogotovo na Visi, pa ove razine od 60 su sad totalni oversold. pripremio sam nešto dolara da uzmem, čekat ću da se stabilizira, meni je ovo nevjerovatno da se Visa trži na 6X$

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ode euro to a new four-year low …EUR/USD 1.2206 (-1.45%)
ode i ulje…Crude Oil 69.34 (-1.06%)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ode euro …EUR/USD 1.2206 (-1.45%)
i ulje…Crude Oil 69.34 (-1.06%)

cak i nize Euro 1,2199 -1,6%


zabrana short sella? iako se do sada svaki put pokazalo beskorisno, njemci izgleda misle da će baš ovaj put uspjeti… this time it’s different! yeah right….

kaže Jim Rogers, inače moj dobar prijatelj…for every dollar/euro the government prints, goldman prints to credit default swaps…to only question is who’s gonna run out of paper first.

Ono što je vrlo zanimljivo je da je Europa ostala u velikom plusu indeksa na saznanje o banu short sellinga u Njemačkoj a Amerikanci padaju,

Ima li netko razumno objašnjenje za to

“A man's got to do what a man's got to do”

New Report

Close