Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije dobro vani, ameri opet nešto strmo padaju!?
Međedi ne miruju!

ma kakav cash-r-a, 100% in


http://www.cnbc.com/id/37189901

Croatian Seamstress Wins Fight Against SEC


[lol] izgleda da je Antičević bila misteriozni debeli prst. ko će ako neće Hrvat s low income srušiti burzu. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Nije dobro vani, ameri opet nešto strmo padaju!?
Međedi ne miruju!


respect švabama, počela im je rast kičma

ovi papci švabe opet padaju s 6151 na 6030 odnosno -2% u sat vremena zato jer se ameri više boje za njih nego oni sami za sebe. pa ko je tu lud? [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

francuzi deca,
francuze gledajte ovih dana/tjedana dok je euro aktualan.

ovaj pad eura i mogući paritet će samo eksplodirati porast BDP, izvoz će biti masivan

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Neće, bit će manji točno za pad eura.
EU ne izvozi plastične lavore i fejk majice da je cijena presudna.

sve u crvenom osim frankfurta i zlata.
mora da je merkelica na majni pospremila vagone plemenitih poluga…

hate red

Ako ovaj pad eura bude periodičan i zadrži se neko krače vrijeme onda je James Knox u pravu, međutim, ako se euro zadrži na 1,1-1,2 prema USD onda izvozne tvrtke eurozone postaju konkurentnije kao što piše Rekvijem.
Ja bi rađe da se euro zadrži na 1,1-1,2 i da se proizvodnje počnu vračati u matične EU zemlje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zamisli samo eu automobile koji su pojeftinili za preko 10% u dva mjeseca … da ostalo ne spominjemo … nebude puno vremena prošlo da se netko zapita kakvo zlato, dolar i ostali bakrači

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Vaš link

The euro’s slide by itself is not all bad after huge gains against the dollar last year.

It makes eurozone exports cheaper for dollar buyers in the U.S. and Asia and so could help spur the weak economy.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Vaš link

The euro’s slide by itself is not all bad after huge gains against the dollar last year.

It makes eurozone exports cheaper for dollar buyers in the U.S. and Asia and so could help spur the weak economy.

Mislim da bi bilo vrijeme da Europljani shvate da je pad eura odlična vijest za zemlje Eurozone, te da će to lijepo utjecati na izvoz , pa tako i rezultate firmi, a time i dioničko tržište.
Američki indeksi bi trebali padati dok pada euro jer automatski pada konkurentnost američkih proizvoda a raste europskih. Tako da je čak moguće da ćemo gledati pad Amerikanaca i rast Europe kad su strasti smire i tečaj ustabili

jest, a ko će kupovat obveznice Eurozone?
ko će ulagat u tu EU kojoj pada valuta?
kako će zadužene ekonomije iz EU isplatiti svoje dolarske dugove?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close