Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

petak je ljudi, bez ljutnje i dan za metak [lol]

dan je pametniji od noći




Kolega rooster svakih par dana navrati na ovu temu,
bubne potpuno krivu prognozu i ostane živ.
Ali meni je to simpatično

Pa dobro… ako će te to usrećiti, neću više navraćati na ovu temu. Ionako smo slightly off-topic skoro cijelo vrijeme. Sad možeš nastaviti u revijalnom ritmu, neću te više ometati…
[/quote]

A jeste vi kolega uvredljivi.
A šta bi ja trebao reći na vaš komentar mojeg posta prije?
Ja sam komentirao vaš post na jedan humorističan način,bez uvreda
dok ste vi komentirali moj post time što ste rekli da pričam gluposti.
Prvo počistite ispred svog dvorišta,kolega

[/quote]

Ma ne ententinis, nema ljutnje, nema uvrede. Najavio sam prije par dana da mi je želja napustiti ovaj topic jer je po mom skromnom shvaćanju premalo korisnih informacija. Puno zujimo, malo meda dajemo, ako me kužiš. Više navijamo, a pravih analiza je malo. To je jedini razlog. Stvarno nema ljutnje, uostalom, viđaćemo se na drugim topicima. [wink]

Ono što bi me vratilo je ako se RealBear aktivnije priključi, njegove su analize puno dublje. Manje copy & paste izvana, više vlastiti osvrt na svijet i život. Što sam već rekao da me daleko više interesira, a gomile materijala na internetu i sam lako nađem.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



dosta mi je bilo prvih par sekundi.. nisam izdržo dulje..

Ma dajte, kolega, pa vi bar slovite kao jedan od onih koji mogu dugo…….
[/quote]

voditeljica je bila ružna i stara
[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Maloprodaja u Njemačkoj doživjela snažan pad

Promet u maloprodaji zabilježio je u lipnju snažan pad u Njemačkoj, pokazali su u petak najnoviji podaci njemačkog ureda za statistiku, nadovezujući se na postojeće znakove da potrošači u najvećem europskom gospodarstvu smanjuju potrošnju zbog ubrzavanja inflacije i sve većih gospodarskih neizvjesnosti.

Kad Njemačka pada sve pada.
Ovo su najbolji pokazatelji stanja gospodarstva.

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Njemačko gospodarstvo već dugo ne živi od domaće potrošnje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Njemačko gospodarstvo već dugo ne živi od domaće potrošnje..

Ne postoji niti jedno gospodarstvo na svijetu koje ne živi od domaće potrošnje,kolega.
Razlikuju se samo po postotku udjela potrošnje u GDP-u.
Osim ako vas nisam krivo shvatio

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

njemačko gospodarstvo živi u prvom redu od izvoza.. export welt maister jelte..

što se tiče domaće potrošnje sad imaju masovne valove povišica u Njemačkoj i nekako mi ne pašu vijesti iz businessa s vijestima na njemačkoj TV..

možebitno im je pala potrošnja jer svi imaju novaca da idu na godišnji van iz njemačke?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


njemačko gospodarstvo živi u prvom redu od izvoza.. export welt maister jelte..

što se tiče domaće potrošnje sad imaju masovne valove povišica u Njemačkoj i nekako mi ne pašu vijesti iz businessa s vijestima na njemačkoj TV..

možebitno im je pala potrošnja jer svi imaju novaca da idu na godišnji van iz njemačke?

Ne znam kolega u kojoj vi Njemačkoj živite,ali ja imam dosta rodbine tamo i oni kažu da je stanje katastrofalno.
Inače se bave ugostiteljstvom, rade u trgovini a jedna rođakinja je kirurg.
Svi razmišljaju o povratku u HR, onda znate kak im je lijepo tamo.
A u Hrvatskoj nikad nije bilo manje njemačkih turista.

BMW u velikim problemima

"Njemački proizvođač luksuznih automobila BMW u petak je priopćio kako u 2008. neće uspjeti ostvariti ciljanu dobit, pritisnut 26-postotnim padom dobiti u prvoj polovici godine."

Ovo je još jedan pokazatelj realnog stanja

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pa što bi vi, rast prodaje automobila u nedogled. Nemoguće.

Hrvatska je vječno u problemima, a teorije kako smo sada u problemima nema nikakve veze s tržištem kapitala.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

njemci se uvijek žale i nikad ništa nije dovoljno dobro..

zaposlenost im još uvijek raste.. mixed signals ja bih rekao.. kirurzi i općenito doktori sviraju frulicu ako rade u bolnicama, to je tako, a bilo je tako i prošle godine.. otad su dobili povišicu..
možebiti da cijena rada pada, to je zbog poljaka 🙂

ovako jedan paušalan podatak kao što je ovaj o dobiti BMW-a sam za sebe ne govori puno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

germanima nikad nije dovoljno dobro i sve se shvaća jako ozbiljno za razliku od nas….možda im zato tako dobro ide.


Ne znam kolega u kojoj vi Njemačkoj živite,ali ja imam dosta rodbine tamo i oni kažu da je stanje katastrofalno.
Inače se bave ugostiteljstvom, rade u trgovini a jedna rođakinja je kirurg.
Svi razmišljaju o povratku u HR, onda znate kak im je lijepo tamo.

nek smo mi doživjeli ekonomsku migraciju iz njemačke u hr. ima kod nas posla na baušteli. a i na plastičnim bocama se da lijepo zaraditi [thumbsup]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close