Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zahvaljujem, mike1.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DAX na -1,73%, a bio je oko 0,6% u plusu. Drago mi je da je bar jednom Crobex u boljoj situaciji.

Mi smo cijeli tjedan i danas cijeli dan u minusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kad cemo shortati zlato …smola???? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DOW opet brani 11000, indexi vani u šoku. Izgleda da je ipak počela ta korekcija koju su neki toliko prizivali.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


DOW opet brani 11000, indexi vani u šoku. Izgleda da je ipak počela ta korekcija koju su neki toliko prizivali.

roboti brane dow [lol] dobrodošli u terminator 1

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

hohoho…

nasdaq skoro minus – 3%…
bit ce placa.

[smiley]

daj a kada je kompjutor gurao toliko da nije bilo normalno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

opaaa ,,,ljepi zaron….ocekivano…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Španjolska -5,5% auuuu…
Osveta GS-a svijetu [lol]

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


opaaa ,,,ljepi zaron….ocekivano…. [cool]

koliko si zaradio?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

čim više padnu, više će rasti

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



opaaa ,,,ljepi zaron….ocekivano…. [cool]

koliko si zaradio?
[/quote]
kad zavrsi ,onda se broje mrtvi [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close