Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





IMF Official: Markets Will See Greece Plan As Credible

Euro pada lagano [lol]
[/quote]
“Who Will Default First: Greece or California?” [cool]
Grci su se izvukli zahvaljujući ECB-u i IMF-u – tko će stati iza CA?
[/quote]
Jel ti to ozbiljno?
Terminator. [cool]
[/quote]

Gap 2010. je oko 42 milijarde dolara:


ja bi na mjestu grka proglasio godinu dana zalosti..mislim ukidaju im 13.i 14(cetrnaestu)!!!! placu..
ja do sada nisam ni cuo da takvo nesto postoji..a oni prakticirali, wow…netko ce reci da su zato i dospjeli tu gdje jesu ali ja bih rekao slijedece….oni su dospjeli tu ali su ocito zivjeli sto na sat i tu mislim i na MALE LJUDE, koji su uzivali beneficije gradjana bogatih skandinavskih drzava ako ih i oni imaju..trosili su sakom i kapom i ovo je bilanca…
e sad kod nas je situacija slicna grckoj..u svakom slucaju nismo daleko, a kod nas su MALI LJUDI vec godinama na prosjackom stapu i ne da nemaju 13. i 14. nego ne dobivaju ni osnovnu placu a oni koji dobivaju, dobivaju crkavicu koja nije dovoljna za nista a ne za zivot dostojan covjeka…
MI SMO TU GDJE JESMO zato sto ovdje samo NEKI ocito zive sto na sat!

nego da se nadovezem na grke..trebalo bi onu poznatu poslovicu o Bogu i francuskoj promjeniti u
..zivjeti ko Bog u grckoj.. [lol]

lp


ne misli se doslovno na 13. i 14. plaću,nego na 13.regres i 14. božičnicu.
čak i kod nas neke tvrtke isplačuju toliki regres i božičnicu da slobodno možemo reči da primaju 13. i 14. plaču.



ja bi na mjestu grka proglasio godinu dana zalosti..mislim ukidaju im 13.i 14(cetrnaestu)!!!! placu..
ja do sada nisam ni cuo da takvo nesto postoji..a oni prakticirali, wow…netko ce reci da su zato i dospjeli tu gdje jesu ali ja bih rekao slijedece….oni su dospjeli tu ali su ocito zivjeli sto na sat i tu mislim i na MALE LJUDE, koji su uzivali beneficije gradjana bogatih skandinavskih drzava ako ih i oni imaju..trosili su sakom i kapom i ovo je bilanca…
e sad kod nas je situacija slicna grckoj..u svakom slucaju nismo daleko, a kod nas su MALI LJUDI vec godinama na prosjackom stapu i ne da nemaju 13. i 14. nego ne dobivaju ni osnovnu placu a oni koji dobivaju, dobivaju crkavicu koja nije dovoljna za nista a ne za zivot dostojan covjeka…
MI SMO TU GDJE JESMO zato sto ovdje samo NEKI ocito zive sto na sat!

nego da se nadovezem na grke..trebalo bi onu poznatu poslovicu o Bogu i francuskoj promjeniti u
..zivjeti ko Bog u grckoj.. [lol]

lp


ne misli se doslovno na 13. i 14. plaću,nego na 13.regres i 14. božičnicu.
čak i kod nas neke tvrtke isplačuju toliki regres i božičnicu da slobodno možemo reči da primaju 13. i 14. plaču.
[/quote]
Pa kaj hoćete Neven Jurica je dobil 9000 kn penzije za to kaj je kockal u Vegasu. Toga isto nigdje drugdje nema. Sanader je bogatiji od Obame… treba te li još koji primjer?

who dares, wins

Construction Spending Up 0.2%, Topping Views; ISM Index at 60.4 as Manufacturing Activity Improves More Than Expected (click for more)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

A i ovi novinari samo da pišu nešto.
Na cnbc-u jedan naslov europske dionice u padu zbog sumnji u grčki bailout a drugi naslov kaže američki indexi up zbog grčkog bailouta, i tako svaki dan pratim uvijek sami sebe demantiraju. Kada indeksi rastu pišu to je zbog toga i toga, a drugi dan kad padaju onda je to zbog sumnji u isto to ili sl.

ma kakav cash-r-a, 100% in

Öl
88,88

who dares, wins

IL

88,66

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A i ovi novinari samo da pišu nešto.
Na cnbc-u jedan naslov europske dionice u padu zbog sumnji u grčki bailout a drugi naslov kaže američki indexi up zbog grčkog bailouta, i tako svaki dan pratim uvijek sami sebe demantiraju. Kada indeksi rastu pišu to je zbog toga i toga, a drugi dan kad padaju onda je to zbog sumnji u isto to ili sl.

u pravu si i ja ih pratim svako jutro..isto mi idu na zivce to sto navode da iz istih razloga odnosno sumnji u iste padaju ili rastu indexi…u biti isto ko i kod nas, sjeti se poslovnog kluba, kad svijet raste mi padamo il stagniramo a kad pada mi opet padamo no u poslovnom klubu kazu da je zagrebacka burza zadnjih dana pratila svijetske indexe [lol]

ma to je sve isto korumpirano i placeno da govori to sto govori…bljak..nema tu objektivizma samo pristranost i cisti interesi..

lp

Zna li netko zašto je DAX pao preko 1,5% u pola sata?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DiAbLeRo @ bit ce da ipak ide korekcija u svijetu….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa svi već toliko trube mjesecima o toj korekciji, valjda bi već bilo i vrijeme. Nezaposlenih ima već veliki broj, ne bi nam trebalo još par tržišnih "analitičara" na burzi rada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DAX pao zbog pada maloprodaje u Njemačkoj,a popodne će opet pratiti Amerikance u rastu.

New Report

Close