Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Amerikanci se odbili prvi put od 11.000

U debelom su minusu danas.
Dow 10805.00 -108.00 -0.99%
S&P 500 1175.70 -10.10 -0.85%
Nasdaq 100 1969.00 -9.75 -0.49%

Sutra Crobex za njima 100%.

http://seebiz.eu/hr/banke/svjetska-banka-obveze-dosegnule-rekordnih-100-milijardi-dolara,73506.html

The 90-day correlation between the Volatility Index .VIX — a key gauge of risk aversion — and the dollar has fallen to -0.14 from a high 0.89. [thumbsup]

smola, di si, šta radiš?
aud/usd sell?

evo, lagani long na sugar11 još ga ciljam …………čini mi se da bi mogo cca 20….
ne preporučam baš dosta je to klizavo……..aud misliš????? pa možda još malo pustit
pa short cca 0.93 ………ha hebiga…….

Danas prvi zalet nije uspio, došli do 10987 pa pali na 10950 ali cini mi se da kreće novi zalet koji bi mogao završiti preko tih 11000

ma kakav cash-r-a, 100% in

dugo nisam vidio da stanje doslovno stoji
samo zato kaj je petak

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ipak danas nis od proboja. Pada u pon garant, koliko me sjećanje prati ponedjeljkom smo redovito uppppppppp

ma kakav cash-r-a, 100% in


Pada u pon garant, koliko me sjećanje prati ponedjeljkom smo redovito uppppppppp

objasni ovo

pada u pon nije jednako ponedjeljkom smo redovito uppppppppp

kako to objašnjavaš, daješ zaključak a navodiš suprotno

gdje je logika?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

vrlo blizu 11.000
ali…
samo 7.11 bod nedostaje

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo ga 4.5 boda nedostaje

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ulazimo u posljednje sekunde
Goldman S. ulazi s desna, bliži se cilju i jš samo 3 boda

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close