Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne stvarno su debili………umjesto da su ujutro išli u minus i utvrdili potporu oni
ko muhe bez glave ujutro juriš a sad raspad………….

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

a i kod amera "dobrih" vijesti kolko hoćeš … nezaposlenost opet porasla [angry]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ameri za uzor uzeli zse

"SEC voted 3-2 to curb short selling for securities that drop 10% in a single day" … " and is estimated to cost the industry $1B to implement and $1B annually"

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

već od početka mjeseca pišem da budu ameri završili veljaču ispod 1073…….
na kraju im bude uspjelo…………………..


Durable Goods Rises More than Expected Up 3%;
Jobless Claims Rises by 22,000 to 496,000 (story developing)

to je zbog auta, core je -0,6% !!!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

dax 5520 danas…………………..


dax 5520 danas…………………..

čuj, treba nadoknaditi jučerašnji dug za pad prodaje kuća, plus ovi današnji dugovi za pad naruždbi i porast nezaposlenih (sve u Americi) plus današnji pad inesticija za 5,6% u Engleskoj i pad privatnih zaduživanja za 0,6% u EU !!!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



dax 5520 danas…………………..

čuj, treba nadoknaditi jučerašnji dug za pad prodaje kuća, plus ovi današnji dugovi za pad naruždbi i porast nezaposlenih (sve u Americi) plus današnji pad inesticija za 5,6% u Engleskoj i pad privatnih zaduživanja za 0,6% u EU !!!

[/quote]

ja već dugo govorim da je zse mila majka kakvi su ovi na dax-u debili…………………..

kolega moje…ako danas sp500 zatvori ispod 1090 onda smo u silaznom kanalu i onda smo u sranju…odnosno idemo sigurno do 1020..

danas je dan odluke

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

The number of Americans filing for initial unemployment insurance surged to just below the 500,000 level last week, and have climbed more than 12% over the past two weeks, the government said Thursday.

Ide to up,up [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


kolega moje…ako danas sp500 zatvori ispod 1090 onda smo u silaznom kanalu i onda smo u sranju…odnosno idemo sigurno do 1020..

danas je dan odluke

zadnji put kad sam računao (prije 15-ak dana) target je bio još nešto dublji od ovoga tvoga. No, kako smo tada bili tek u A korektivnom valu, konačno bi se moglo završiti i još malo dublje. Vidjeti ću, tamo, preko vikenda. Nema žurbe.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

moja slika je bila na cca1150 slijedi veći pad……pa cca 1050 odbijanac do cca1100 …..pa
slijedi zaron na cca1000…….to već trubim od nove godine i daxa na 6000 ……………..
za sad mi dobro ide i dalje se držim toga…………….

New Report

Close