Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

Kako god.. dizanje kamatnjaka je odlična stvar jer je posljedica oporavka ekonomije. Ovo je odlično [thumbsup]

je…odlično će bit za one koji su u cashu…


"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

Kako god.. dizanje kamatnjaka je odlična stvar jer je posljedica oporavka ekonomije. Ovo je odlično [thumbsup]


Moga bi se okladiti da će ameri danas završiti u plusu, dizanje kamatnjaka je pozitivan signal!



"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

Kako god.. dizanje kamatnjaka je odlična stvar jer je posljedica oporavka ekonomije. Ovo je odlično [thumbsup]


Moga bi se okladiti da će ameri danas završiti u plusu, dizanje kamatnjaka je pozitivan signal!
[/quote]

istina, oporavili su im se fjučrsi od rano jutros kad su bili preko -1%

DJIA INDEX 10,322.00 -53.00 10,332.00 10,338.00 10,279.00 04:02
S&P 500 1,097.80 -7.80 1,105.50 1,105.50 1,092.60 04:02
NASDAQ 100 1,811.00 -9.75 1,815.00 1,817.00 1,801.50 04:02

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

danas dax na 5600 ameri na 1092………dnevni pogled, samo prebačen od
jučer……………..

Dizanje kamatanjaka je meni isto kao kad bolesnika skidate s infuzije. Spuštanje kamata nije spasilo indekse od ponora, tako da ih ni dizanje neće srušiti!


danas dax na 5600 ameri na 1092………dnevni pogled, samo prebačen od
jučer……………..

mislim da ovo moraju obavit prije daljnjeg smjera……….

uf koje mrtvilo…………opet se čekaju kauboji…………bez njih nemreju ni
prdnit……….a na zse ravna crta tu nemaš kaj ni gledat ni čekat……………

Cpi bolji od očekivanja [smiley]

Actual Expected Prior
0.2% 0.3% 0.2%
-0.1% 0.1% 0.1%

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Sve mirno za sad…

who dares, wins

hmhmmhhmmhhmmh pa kaj se to sprema hiperinflacija…..bogami bakar bu
još malo pa dosego ath ak ovak nastave………..ne dobro to….po tom novac bu
zgubil vrednost pa nam mogu dionice vredit sa milijon nula al u biti si možemo s
takvima obrisat g…..u …………………………..

zaboravil dodat po tom igra samo long….samo kaj ti to vredi na kraju…..

izgleda da je to FED prvi namiriso…..tek sad mi je sinulo…hmhmmhmhmhmhmhm….
pa nebi oni bez veze ovak najedanput …….opet ne dobro………..dapače opasno….

New Report

Close