Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Smola je korektan forumaš i vidi se da ima znanje kratkoročne trgovine. Unazad mjesc dana imao je u tim okvirima dosta pogodata pa mu nećemo uzeti za zlo ako je pozatvarao uz stop loss. Kada bi svi sve pogađali bili bi milijuneri. Smola keep up the good work. [thumbsup]


ameri još jedan ruk za gore onda pucam short…..na dnevnoj bazi…..mogli bi
se tu zadržat, RSI kaže…..

napiso na vrijeme da pucam na dnevnu bazu a da RSI kaže da se tu držimo………
molim ljepo ……………..

Fed Raises Discount Rate
Published: Thursday, 18 Feb 2010 | 4:34 PM ET Text Size By: CNBC.com with Reuters
The Federal Reserve said on Thursday it was raising the interest rate it charges banks for emergency loans, citing improvement in financial market conditions.

RELATED LINKS
Current DateTime: 01:34:02 18 Feb 2010
LinksList Documentid: 35463702
It’s Not Just About RatesBernanke Faces ChallengesWhere the (Investor) Whales AreFed Minutes Show Greater Appetite for Asset Sales
The Fed said the discount rate would be increased to 0.75 percent from 0.50 percent, effective Friday.

"Like the closure of a number of extraordinary credit programs earlier this month, these changes are intended as a further normalization of the Federal Reserve’s lending facilities," the Fed said in a statement.

"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

eeee ovo bi moglo promjeniti priču.
Da li to FED pokazuje da je vrijeme za exit strategy?
Hebeno me interesira kako će usa reagirati na ovo.
Po meni bi trebalo vrlo vrlo jakim padom.
Vrlo loše.
Gotov je rast dolara.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



ameri još jedan ruk za gore onda pucam short…..na dnevnoj bazi…..mogli bi
se tu zadržat, RSI kaže…..

napiso na vrijeme da pucam na dnevnu bazu a da RSI kaže da se tu držimo………
molim ljepo ……………..

[/quote]
nisi valjda riješio short pozicije?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

FED DIGO KAMATU NA 0,75!
URNEBES, al totalni na FX. [shocked]
http://www.reuters.com/article/idUSTRE61H62I20100218

imam jednu simboličnu ……možda mi povrati popušeno…..hahahhahahaaa
stari ameri moraju te nekak izvrtit…….mirisalo je u zraku da su morali dole……

sad na forexu leti perije………a sutra i option day….moglo bi bit ringišpila
da se svi pogube………..al po meni očekivano dizanje kamate……


Fed Raises Discount Rate
Published: Thursday, 18 Feb 2010 | 4:34 PM ET Text Size By: CNBC.com with Reuters
The Federal Reserve said on Thursday it was raising the interest rate it charges banks for emergency loans, citing improvement in financial market conditions.

RELATED LINKS
Current DateTime: 01:34:02 18 Feb 2010
LinksList Documentid: 35463702
It’s Not Just About RatesBernanke Faces ChallengesWhere the (Investor) Whales AreFed Minutes Show Greater Appetite for Asset Sales
The Fed said the discount rate would be increased to 0.75 percent from 0.50 percent, effective Friday.

"Like the closure of a number of extraordinary credit programs earlier this month, these changes are intended as a further normalization of the Federal Reserve’s lending facilities," the Fed said in a statement.

"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

eeee ovo bi moglo promjeniti priču.
Da li to FED pokazuje da je vrijeme za exit strategy?
Hebeno me interesira kako će usa reagirati na ovo.
Po meni bi trebalo vrlo vrlo jakim padom.
Vrlo loše.
Gotov je rast dolara.

Rast dolara tek počinje.
Kao i potop dionica

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


sad na forexu leti perije………a sutra i option day….moglo bi bit ringišpila
da se svi pogube………..al po meni očekivano dizanje kamate……

držim se za stol od da se ne srušim od adrenalina [lol]

"The modifications are not expected to lead to tighter financial conditions for households and businesses and do not signal any change in the outlook for the economy or for monetary policy," it said.

Kako god.. dizanje kamatnjaka je odlična stvar jer je posljedica oporavka ekonomije. Ovo je odlično [thumbsup]



sad na forexu leti perije………a sutra i option day….moglo bi bit ringišpila
da se svi pogube………..al po meni očekivano dizanje kamate……

držim se za stol od da se ne srušim od adrenalina [lol]

[/quote]

aud …….0.83 mi neki govorili još oko nove godine ali ih ubilo sa povratkom
iznad 0.91………..gadna valuta………….

sad imamo seriju pmi-a…..9:00 francuzi pa 9:30 švabi pa 10:00 eu …….pa 10:30
englezi retail sales…

New Report

Close