Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trade Deficit in U.S. Unexpectedly Widened on Imports


U.S. Stocks Extend DROP as Fed Signals Discount Rate Increase

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=ajRDUi73zt0E&pos=4

[cry]


Zar vi mislite da mi ostali ne znamo linkove na te stranice s kojih radite copy/paste naslova, pa trebamo vas da nam ukažete na svaku novu idiotariju koja izađe i čim izađe. Ne razumijem od kuda tolika volja i to na svim temama-bez uvrede ali serete ga ravno do bezsmisla
[cool]

Mean people suck and nice people swallow!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neb štel drukat ili nekaj.
Ali eto čisto da vidite kako izgeda graf Grčkog indexa, a i sami znate da nismo u ništa boljoj situacija (kaj se tiče gospo mislim)

http://www.bloomberg.com/apps/chart?h=152&w=240&range=1y&type=gp_line&cfg=BQuote.xml&ticks=ASE%3AIND

Sa 2800 na 1800 u dva mjeseca a vi se bunite.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

@pobjeda

U srbiji je situacija odlična, čak i MMF razmišlja da im otkaže aranžman a vidi ovo

BELEX15704,55 2,10% 14,49

Trend nije potvrđen.
Ali kaj to znači kada je sutra odluka o Grčkoj.
Nebi baš rekao da će pustiti članicu da (s oproštajem) krepa sama unutar Europske unije.
grčka bez EU nemre nikaj.

Stoga koja korist od EU ako ne pomognu svojoj članici.
Treba vidjeti sutra ali mislim da će sutra to buknuti, 80% prema gore.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Trend nije potvrđen.
Ali kaj to znači kada je sutra odluka o Grčkoj.
Nebi baš rekao da će pustiti članicu da (s oproštajem) krepa sama unutar Europske unije.
grčka bez EU nemre nikaj.

Stoga koja korist od EU ako ne pomognu svojoj članici.
Treba vidjeti sutra ali mislim da će sutra to buknuti, 80% prema gore.


Čudi me što ovakav eksperiment EU nije pao na nas, možemo poslat pismo zahvale i potpore braći grcima.

Čudi me što ovakav eksperiment EU nije pao na nas, možemo poslat pismo zahvale i potpore braći grcima.

Ne vjeruj grcima ni kad darove nose. [lol]

Šalu na stranu, što kažete na govore Bena i komentare? Dugo se čekala ova najava…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Čudi me što ovakav eksperiment EU nije pao na nas, možemo poslat pismo zahvale i potpore braći grcima.

Ne vjeruj grcima ni kad darove nose. [lol]
Šalu na stranu, što kažete na govore Bena i komentare? Dugo se čekala ova najava…
[/quote]
to mi je druga najbolja grčka fora iza onog kad je Filip II Makedonski (Acin stari) poslo pismo Spartancima da se pokore kralju bez bore:
Ako dođem s vojskom u Spartu, sravnit ću grad sa zemljom, a žene i djecu porobit i prodat.
A Spartanci mu odgovore:
Ako. [lol]

Ma sad kad je dollar pokazao zube, neće nikad dić kamate, pa ni onda.



Trend nije potvrđen.
Ali kaj to znači kada je sutra odluka o Grčkoj.
Nebi baš rekao da će pustiti članicu da (s oproštajem) krepa sama unutar Europske unije.
grčka bez EU nemre nikaj.

Stoga koja korist od EU ako ne pomognu svojoj članici.
Treba vidjeti sutra ali mislim da će sutra to buknuti, 80% prema gore.


Čudi me što ovakav eksperiment EU nije pao na nas, možemo poslat pismo zahvale i potpore braći grcima.
[/quote]
Ma prije će Grčka propast nego Hrvatska.
Jer ako Hrvatska propadne propast će i balkan, ako balkan vrisne definitivno pada Austria, a onda nebu dobro.
Nas kupuju i trljaju ruke jer je sve jeftino, a izgleda da će biti još jeftinije, ali propast nećemo sigurno.

Samo meni se ne sviđa ovo sa Grčkom. Grci su pokvareni narod. Žive na račun EU i hebe im se živo, a sada ih spašavaju. Kaj će biti sa Španjolskom i Austrijom?
Pa kaj onda sve članice mogu dignut nogu u zrak, lagat o izvješćima i navlačiti nekaj i čekat pomoć?

Negdje će se morati stati sa tim bailoutovima u svijeu, pitanje je gdje i kako.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma Grčka je spremna za brisanje iz Eurozone. Dugo se razmišljalo o Europi dviju brzina, pa ne vidim razloga da se uz Euro ne uvede i jos jedna EU valuta. Ta bi valuta bila manje cjenjena, nikad ne bi bila razmatrana kao eventualna globalna valuta ali služila bi internoj (EU) svrsi. Ovu bi valutu koristile financijski manje stabilne clanice (mozda i kandidatkinje), a njena kontinuirana deprecijacija bi bilo nesto povoljno za razvoj ovih drzava kojima bi obavezni cilj bio ulazak u real Euroland. Naziv valute: Balcanico? Denarius? Euro kruna?


Čudi me što ovakav eksperiment EU nije pao na nas, možemo poslat pismo zahvale i potpore braći grcima.

Ne vjeruj grcima ni kad darove nose. [lol]

Šalu na stranu, što kažete na govore Bena i komentare? Dugo se čekala ova najava…
[/quote]
dok ima Srba i Grka ima da se krka! [lol]

EU nastavlja s rastom
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

je li vrijeme da i ova naša podcijenjena djedovina [lol] na ZSE konačno naraste [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Samo meni se ne sviđa ovo sa Grčkom. Grci su pokvareni narod.

Srami se, jel ima narod koji ti je dao više, a ti njemu ništa zauzvrat?
Francuzi bi plaćali 2000 godina harača Grcima i opet se ne bi iskupili za izdaju.
Joj kad me ovak odma ujutro naljutiš!

New Report

Close