Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se treba nadati da će EU biti u zelenome, da ublaži pad crobexa zbog očekivanog pada građevinara zbog loših vijesti i INE….inače nam se ne piše dobro

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Pa građevina je ionako nabildana godinama,to hrvati vole,treba im svakome po dvije kuće i pet stanova i svakako vikendica na moru?

obožavam strvine-posebno ovce


Pa građevina je ionako nabildana godinama,to hrvati vole,treba im svakome po dvije kuće i pet stanova i svakako vikendica na moru?

i 4 automobila te 11 mobitela i 8 laptopa
12 vrsti kauguma i posao u uredu na 10. katu s pogledom prema cijelom gradu
99 vrsti pasa i mačaka
18 djece
100.000 kuna plaću
grad bez semafora, bez gužve, bez drugih ljudi
bez premijera, predsjednika
bez granica
s morem
12 jezera
80 skijališta
ručkovi u restoranu 3 puta dnevno…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

NAFTA I DALJE GRABI UP [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

odbijanac školski……….no po meni padajući trend se nastavlja cca još mjesec
dana………………

Beginning Of A Bear

http://www.cnbc.com/id/35297662/site/14081545


odbijanac školski……….no po meni padajući trend se nastavlja cca još mjesec
dana………………

70$ negdje polovicom 12 mj2009 . opet 05.02 2010 drzi 70…treci put ili probija 70$ ili nastavlja up…moguce da je odbijanac…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nisam mislio na naftu nego na s&p …………..s&p bi trebo 1080 dosegnut, možda i
1100…..poslje dole, moje predviđanje završetak ožujka cca 950……..moj srednjeročni
pogled…………….no naravno možda nas neko posipa zlatnom prašinom pa bude drukčije….



Pa građevina je ionako nabildana godinama,to hrvati vole,treba im svakome po dvije kuće i pet stanova i svakako vikendica na moru?

i 4 automobila te 11 mobitela i 8 laptopa
12 vrsti kauguma i posao u uredu na 10. katu s pogledom prema cijelom gradu
99 vrsti pasa i mačaka
18 djece
100.000 kuna plaću
grad bez semafora, bez gužve, bez drugih ljudi
bez premijera, predsjednika
bez granica
s morem
12 jezera
80 skijališta
ručkovi u restoranu 3 puta dnevno…

[/quote]

A tri ljubavnice, braniteljske mirovine i fina obleka na kredit? to si zaboravio.

obožavam strvine-posebno ovce


nisam mislio na naftu nego na s&p …………..s&p bi trebo 1080 dosegnut, možda i
1100…..poslje dole, moje predviđanje završetak ožujka cca 950……..moj srednjeročni
pogled…………….no naravno možda nas neko posipa zlatnom prašinom pa bude drukčije….

aha sorry….ja gledam naftu…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da da., ide se još gore……nema tu šale sa amerima…..

Odlični rezultati Coca cole i McDonaldsa + ECB spašava Grčku!
Grcima je zadnja šansa bila da naši ne dostave garancije ali izjalovilo se! [cool]

New Report

Close