Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bitno za dodati da je u industriji zabiljezen porast zaposlenih ovaj mjesec a ocekivao se pad te da je prosijecna zarada radnika mjesecna i godisnja pocela rasti sto ce svakako imati utjecaja na povecanje potrosnje u Americi.

A veća potrošnja znači veći profit, a i veća potrošnja znači veći rast BDP od predviđanja, dakle ovi podaci su poremetili špekulante koji su se kladili na pad……
[/quote]

Nebi ja rekao da ovi koji su se kladili na pad da su špekulanti nego kockari!

A znamo kako kockari prolaze!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovo su odlične vijesti i ide se naprijed u svakom slučaju. Trejder na blumbergu kaže da očekuje dobar dan na streetu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

sve se to savršeno uklapa, jer ionako je sve trebalo rast

zadnjih mjesec dana jaka korekcija, bez koje nije ni mogao započeti novi rast

i sada jedan ovakav "okidač" za novu raketu

za mjesec dana dow probija 11000, s&p 1200

ma kakav cash-r-a, 100% in

sad padaju jer je zacrtano ko po špagi da dotaknu 1040 na S&P-u a onda u pon idemo nove pobjede.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


sad padaju jer je zacrtano ko po špagi da dotaknu 1040 na S&P-u a onda u pon idemo nove pobjede.

jer neko možda razmišljo o 1062 ………možda od te odbijanac………..

ovo nije dobro:

Dated Brent Spot 69.07 -2.18 -3.05 11:38

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

a ovo- Euro 1,3607 -0,9%

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da idući tjedan idemo gore a razloga je više

1. Svjetsko gospodarstvo se oporavlja

2.BDI index raste

3.Usa se korigirala dovoljno možda malo i previše, tko je zadnjih dana pratio CNBC tamo je jasno rečeno da ide korekcija od 15% a zatim proboj 11 000, prvo su pogodoli vjerujem i ovo drugo da će pogoditi.

4. ima toga još na pretek ali mi se neda sada nabrajati pametni su kupili ostali neka čekaju.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Mislim da idući tjedan idemo gore a razloga je više

1. Svjetsko gospodarstvo se oporavlja

2.BDI index raste

3.Usa se korigirala dovoljno možda malo i previše, tko je zadnjih dana pratio CNBC tamo je jasno rečeno da ide korekcija od 15% a zatim proboj 11 000, prvo su pogodoli vjerujem i ovo drugo da će pogoditi.

4. ima toga još na pretek ali mi se neda sada nabrajati pametni su kupili ostali neka čekaju.


A meni si se prošli tjedan rugao na Crobexu 2150 kad sam govorio da idemo gore.

same neke priče sve raste, sve 5 ,a EU pada ko kamenje kroz vodu, krv do koljena. ja ne znam na čemu ste vi ovdje , ali od silnih gubitaka uopče više ne vidite realnost i vučete totalno krive poteze. nema gore nego kad sebe uvjeriš da si tu u pravu a burza u krivu i onda tako počneš ulagati a vidim da vas je ovdje 90%. najgori je ovaj antiša koji je jučer pisao da nema šanse da padnemo danas, da 100% rastemo , kolike je danas uvukao u dionice a iduči tjedan opet pad.
pa ja ne znam što mu to treba tolike ljude unesrečit samo da sebe uvjeri da je u pravu [embarass]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Real Unemployment 18%

http://finance.yahoo.com/news/Real-Unemployment-18-Will-etfguide-1206878140.html?x=0&.v=1

EUR/USD long i pol 1,3590.

New Report

Close