Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada sam tu zadnji put pisao prije godinu dana, govorio sam vam da nema opravka i da je konačna sudbina crobexa da ide ispod 1000, a moj target bio je 800, a sada je modificiran na 600.

Kolega beholder, dosta konzervativna procjena od vas.
Vidim da ne dajete katastrofične targete Crobexa kao neki na forumu.
Želim samo dodati da je prema zadnjim izračunima i onome što pokazuje tehnička analiza,
poznati stručnjak Robert Mc Hugh dao target za Dow Jones od blizu NULA bodova.
Šokantno, ali navodno je samo pitanje vremena jer ovaj pad koji slijedi na svjetskim burzama neće bit uobičajen.
Biti će kaotičan, šokantan i nezamisliv, prema njegovim riječima.
Ostaje nam samo nada da će Mc Hugh prvi puta u svojoj karijeri pogriješiti u procjeni i da se to neće dogoditi
[bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Kada sam tu zadnji put pisao prije godinu dana, govorio sam vam da nema opravka i da je konačna sudbina crobexa da ide ispod 1000, a moj target bio je 800, a sada je modificiran na 600.

Kolega beholder, dosta konzervativna procjena od vas.
Vidim da ne dajete katastrofične targete Crobexa kao neki na forumu.
Želim samo dodati da je prema zadnjim izračunima i onome što pokazuje tehnička analiza,
poznati stručnjak Robert Mc Hugh dao target za Dow Jones od blizu NULA bodova.
Šokantno, ali navodno je samo pitanje vremena jer ovaj pad koji slijedi na svjetskim burzama neće bit uobičajen.
Biti će kaotičan, šokantan i nezamisliv, prema njegovim riječima.
Ostaje nam samo nada da će Mc Hugh prvi puta u svojoj karijeri pogriješiti u procjeni i da se to neće dogoditi
[bye]
[/quote]

opa ovo je i moj pesimizam prešajbalo……..možda znate nešto s novog sastanka
grupe bildelberg………………


Kada sam tu zadnji put pisao prije godinu dana, govorio sam vam da nema opravka i da je konačna sudbina crobexa da ide ispod 1000, a moj target bio je 800, a sada je modificiran na 600.

Kolega beholder, dosta konzervativna procjena od vas.
Vidim da ne dajete katastrofične targete Crobexa kao neki na forumu.
Želim samo dodati da je prema zadnjim izračunima i onome što pokazuje tehnička analiza,
poznati stručnjak Robert Mc Hugh dao target za Dow Jones od blizu NULA bodova.
Šokantno, ali navodno je samo pitanje vremena jer ovaj pad koji slijedi na svjetskim burzama neće bit uobičajen.
Biti će kaotičan, šokantan i nezamisliv, prema njegovim riječima.
Ostaje nam samo nada da će Mc Hugh prvi puta u svojoj karijeri pogriješiti u procjeni i da se to neće dogoditi
[bye]
[/quote]
Posjetite liječnika obojica.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kolega beholder, dosta konzervativna procjena od vas.
Vidim da ne dajete katastrofične targete Crobexa kao neki na forumu.
Želim samo dodati da je prema zadnjim izračunima i onome što pokazuje tehnička analiza,
poznati stručnjak Robert Mc Hugh dao target za Dow Jones od blizu NULA bodova.
Šokantno, ali navodno je samo pitanje vremena jer ovaj pad koji slijedi na svjetskim burzama neće bit uobičajen.
Biti će kaotičan, šokantan i nezamisliv, prema njegovim riječima.
Ostaje nam samo nada da će Mc Hugh prvi puta u svojoj karijeri pogriješiti u procjeni i da se to neće dogoditi
[bye]

Joj, kakve sve gluposti može čovjek pročitati na ovom forumu …

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ameri su danas u plusu preko 1%, mi ćemo to u ponedeljak nadoknaditi.

evo dok se čeka američki employment report, kanađani su objavili svoj.
Stopa nezaposlenosti pala s 8,5% na 8,3% u siječnju…

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

neznam ali ameri očekuju + zaposlenost……….prevelika očekivanja…….
vidim svi čekaju 14:30 ………idemo pauza do 14:20….

Po ocjenama koje mi dajete, vidim da je forum pun dugoročnih investitora i kada kažem dugoročni, onda mislim da će im njihovi unuci kapitalizirati dobit.

Na žalost realisti kažu da je danas stanje gore nego prije godinu dana i puno gore nego prije 2 godine kada je sve ovo počelo. Stimulansi su potrošeni, uglavnom krivu i protivno Keynsovom učenju, tako da tu nema baš puno pomoći.

Europa pred kolapsom, ameri u defaultu , socijalna slika stravična…teško da ćemo mi u drugom smjeru u odnosu na sve druge.

Službene statistike pokazuju da je pad prometa u trgovini u prošloj godini blizu 20%, a prognoze su da će se taj pad nastaviti. Zašto je to bitno? zato jer kod nas trgovina predstavlja većinu gospodarstva [bye]

2 pitanje za znalce:
1. koliko je revizija crobexa bilo unazad 2 godine i tri mjeseca?
2. na koliko bi crobex bio bez revizija?

može li mi netko od vas koji se kužite u stranjska tržišta objasniti što ovo znaći?

Dow Technical

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

US SPX 500

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


može li mi netko od vas koji se kužite u stranjska tržišta objasniti što ovo znaći?

Dow Technical

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

US SPX 500

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

To vam, kolega znači da morate odmah sve prodati. Što brže! I onda se tako riješite briga…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Po ocjenama koje mi dajete, vidim da je forum pun dugoročnih investitora i kada kažem dugoročni, onda mislim da će im njihovi unuci kapitalizirati dobit.

Na žalost realisti kažu da je danas stanje gore nego prije godinu dana i puno gore nego prije 2 godine kada je sve ovo počelo. Stimulansi su potrošeni, uglavnom krivu i protivno Keynsovom učenju, tako da tu nema baš puno pomoći.

Europa pred kolapsom, ameri u defaultu , socijalna slika stravična…teško da ćemo mi u drugom smjeru u odnosu na sve druge.

Službene statistike pokazuju da je pad prometa u trgovini u prošloj godini blizu 20%, a prognoze su da će se taj pad nastaviti. Zašto je to bitno? zato jer kod nas trgovina predstavlja većinu gospodarstva [bye]

2 pitanje za znalce:
1. koliko je revizija crobexa bilo unazad 2 godine i tri mjeseca?
2. na koliko bi crobex bio bez revizija?

Pozdravi dečke, naročito svog nadređenog!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


može li mi netko od vas koji se kužite u stranjska tržišta objasniti što ovo znaći?

Dow Technical

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

US SPX 500

Moving Averages
Buy: 1 Sell: 11 Moving Averages Summary: STRONG SELL

Technical Indicators
Buy: 0 Sell: 7 Neutral: 4 Indicators Summary: STRONG SELL

pa taj strong sell i to sa kombinacijom drugih signala govori da je vrijeme za
kupnju…..no treba imat iskustva jer strong sell može držat i mjesec dana…..
obrnuto vrijedi za strong buy…..

New Report

Close