Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U pola sata skoro 10 mil. prometa, pad index 1%, investicijska klima loša.
Jučer su pali značajno i zlato i nafta i EU i USA, Kina (nova godina cijela veljača), zategnuti odnosi USA-Kina oko naoružanja Tajvana…… sve samo loše vijesti.
Najbolje ugasiti komp barem na tjedan dana….
Nadam se samo da će se pojaviti i koja dobra vijest.

LP

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Citibank preporučio. [bye]


Citibank preporučio. [bye]

Ima li gorih i nesigurnijih država na svijetu od Nigerije i Kazahstana?
Divno je naći se u takvom društvu.
[bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Uvaženi kolega Fedya…….zar vi niste čuli onu staru tamburašku………odavno smo graničari stari…..

Takva nam je i burza – granična, hehe [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/


Uvaženi kolega Fedya…….zar vi niste čuli onu staru tamburašku………odavno smo graničari stari…..

Takva nam je i burza – granična, hehe [wink]

"Čuvali smo granicu na Savi, iiiiii, aja,jajaaaaaa"
Dobro nam došli kolega vidra.
Treba nam vaša mudrost u ovim teškim trenucima za naš narod i burzu.
Što činiti?
Da li rasprodati dio hrvatskog portfelja i zauzeti pozicije u Kazahstanu ili mislte da je Nigerija uz Hrvastku ipak bolji pick?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Mislim da je Kazahstan bolji od Nigerije, naravno odmah nakon nas.
Sumnjam da su oni čuli ovu našu narodnu pjesmu o junaštvu i čuvanju djedovine……a ne vjerujem ni da imaju tako dobro organiziran sindikat kao mi [lol]

dokup i samo dokup podcjenjene djedovine

http://www.kucilooro.webs.com/

Htio bih obavijestiti kolegu Pobjedu da mi portfelj trenutno više vrijedi nego jučer. Bome sve mi je jasnije da je kolega tjednima uznemiren. A da stvar bude gora, i ja sam pomalo nervozan jer već dva dana pokušavam nadokupiti jednu dionicu, nudim dobro, stalno sam među prvima na bidu, al me preskaču stalno i nerviraju me jako. pa čovjek stvarno više izgubi volju za svime… [angry]



Citibank preporučio. [bye]

Ima li gorih i nesigurnijih država na svijetu od Nigerije i Kazahstana?
Divno je naći se u takvom društvu.
[bye]
[/quote]
Ma da mi Citibank kaže da je vani sunčano, vratio bi se kući po kišobran. [bye]




Citibank preporučio. [bye]

Ima li gorih i nesigurnijih država na svijetu od Nigerije i Kazahstana?
Divno je naći se u takvom društvu.
[bye]
[/quote]
Ma da mi Citibank kaže da je vani sunčano, vratio bi se kući po kišobran. [bye]
[/quote]

A da ti kažu da vani pada kiša……….

http://www.kucilooro.webs.com/

bome španci jučer i danas skupa -9% …..pa to se i kod nas rijetko viđa…….
španjolske mušice…hehehehehheheheheee

DAnas lijepo piše da čelnik MMF-a smatra da neće biti potrebe za pomoći MMF-a Grčkoj,iako su spremni i na to te da će svakako izbjeći bankrot,tj. da nije baš tako blizu kako se smatra..
A to je jedan od većih razloga ovog jučerašnjeg i današnjeg pada(uz Portugal)…
dakle, sve bi trebalo biti ok, uz skore kredite gospodarstvu RH, vidim i podosta OK vijesti koje ko da se namjerno zaobilaze! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kažu da kada se ja javim da onda možete očekivati brutalni rast [lol] pa da pomognem, svojim ukazanjem makar ne znam kako će vam to pomoći.

Kada sam tu zadnji put pisao prije godinu dana, govorio sam vam da nema opravka i da je konačna sudbina crobexa da ide ispod 1000, a moj target bio je 800, a sada je modificiran na 600. Moj kapital je već preko 2 godine na sigurnom i čeka moj target. I čekat će ga i dalje, do kraja ove godine ili iduče je nebitno, jer ono što je važno u ovakvoj krizi je ne izgubiti, a prinos je prosječan investitor i onako već zaboravio kako izgleda.

Malom investitoru pokušao sam spasiti koju kunicu prije dvije godine pa su me popljuvali.

Pokušat ću to i sada iz čistog altruizma, ja stvarno nema ništa od toga spušili vi ili dobili.
Činjenica je da svi već dulje govore o dvostrukom dnu, samo je pitanje hoće li to biti sada ili krajem godine. Ja tipujem da će biti krajem godine.

Ali znate kako kažu, nije važno kada će se to desiti , važno je jesu li vam targeti dobro postavljeni. [thumbsup]

New Report

Close