Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mislim da je vrijeme da na dax-u počnem otvarat nove short pozicije…….
ispod 5000 bi trebo bez problema……

aj da čujem optimiste, kaj mislite…………………..
[/quote]
Ja mislim da si pesimist.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Iran popustio oko nuklearnog programa, pristalu su slat uran u Rusiju i Francusku na obogaćivanje.



mislim da je vrijeme da na dax-u počnem otvarat nove short pozicije…….
ispod 5000 bi trebo bez problema……

aj da čujem optimiste, kaj mislite…………………..
[/quote]
Kažeš ispod 5000? Prisjetiti ćemo te kad dođe vrijeme, ne ćeš trebati ni nalog slikati jer je promašaj vidljiv skoro pa iz aviona.

who dares, wins


Housing, Banking Woes Point to Double-Dip Recession

http://www.minyanville.com/articles/suttmeier-dow-nymex-crude-oil-housing-mortgage-fomc-cre-loans-banks-failing-recession-double+dip-sox/index/a/26620/from/yahoo

ovo je zabrinjavajuće, vrlo zabrinjavajuće
bit će da je zato EU danas završila crveno, a i svi USA indexi
glavno da ovdje ljudi ne kuže engleski pa crobi umjesto da krepa zbog propadanja domaćeg gospodarstva, raste. nevjerojatno



Housing, Banking Woes Point to Double-Dip Recession

http://www.minyanville.com/articles/suttmeier-dow-nymex-crude-oil-housing-mortgage-fomc-cre-loans-banks-failing-recession-double+dip-sox/index/a/26620/from/yahoo

ovo je zabrinjavajuće, vrlo zabrinjavajuće
bit će da je zato EU danas završila crveno, a i svi USA indexi
glavno da ovdje ljudi ne kuže engleski pa crobi umjesto da krepa zbog propadanja domaćeg gospodarstva, raste. nevjerojatno
[/quote]
Ja već neko vrijeme ne pratim USA engleski neznam, pa nemam pojma o čemu je tu riječ.
Sva sreća da mi imamo Jadranku Kosor koja vodi naše gospodarstvo iz recesije pa se ne moram brinuti što se događa u Americi.




mislim da je vrijeme da na dax-u počnem otvarat nove short pozicije…….
ispod 5000 bi trebo bez problema……

aj da čujem optimiste, kaj mislite…………………..
[/quote]
Kažeš ispod 5000? Prisjetiti ćemo te kad dođe vrijeme, ne ćeš trebati ni nalog slikati jer je promašaj vidljiv skoro pa iz aviona.
[/quote]

logika govori da nema oporavka od ove točke………..sljedeći kvartali mogu
pokazivat brojke samo na niže a to znači da ide W………….a sad ti meni reci
di bi trebo dax………….

Uskoro bi se mogao dogoditi krah globalnog gospodarstva koje se umjetno podizalo raznim mjerama za koje više nema novca.
Srušit će se kule od karata jer zapravo nikada nismo izašli iz krize i recesije.
Makroekonomski podaci su namješteni i stoje na staklenim nogama.
Realno gospodarstvo propada, ljudi ostaju bez posla a burze rastu potaknute dobro namještenim podacima o oporavku. Mali broj ljudi koji to zna je sada u cashu a većina ovaca će biti izigrano.
Slijedi buđenje iz ove iluzije i definitivni kolaps.

http://www.finviz.com/insidertrading.ashx

dok vi otvarate i zatvarate šorteve, ja bilježim svakog dana nove high-eve portfelja.I to samo mirujući i čvrsto držeći podcijenjenu djedovinu. Neki nikada neće shvatiti da je zarada kupiti podcijenjeno, držati držati i držati, te prodati kad postane precjenjeno.Tu je sva filozofija. Nažalost,mnogima, kao i vama, je držanje podcijenje imovine misaona nepoznanica… [bye]

… s djedovinom ima samo jedan problem, rijetko se diže, a i kad se malo digne – opadne. Pa dugo treba čekati da se ponovo digne.

Osobno više volim da mi se češće diže i pada. Čak je i suma svih dizanja puno veća od onog s djedovinom.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Iran popustio oko nuklearnog programa, pristalu su slat uran u Rusiju i Francusku na obogaćivanje.

Time danas urušavaju Amere

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

hehehehehee ovaj dax već 10 dana nemre iznad 5600……..škrguću im zubala….
hahahahaa

halooooo…….. ekipa forex di bi euro mogo zaustavit ??? ……………………….

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/kamatne-stope/ecb-i-boe-zadrzali-kamatne-stope-na-rekordno-niskim-razinama,67680.html

New Report

Close