Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I opet je onaj pobjeda – "kreten, neznalica, mulac, lažov" u pravu.

Ljudi moji pa sada vam je jasno da nisam lucky nego znam, a vi se i dalje pravite mudri, pa ćete postati modri.
Ovo je tek početak.
Veljača mogući retest 1150 ali s obzirom na situaciju jako jako teško.

Trend je izrazito down i nije dobro.

lp i ugodan vikend.

ljudi pamet u glavu…u usa pad bi tek mogao početi…trenutno nije doba niti za long niti za short..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



ufff 5,7%

hahahhahahaha.
Mogli su napisati 14,6% što se bilo kog tiče.
Danas u Americi očekujem iskrcavanje epskih proporcija
[/quote]

Obećano-ostvareno.
Pogledajte u prilogu iskrcaj koji se rijetko kad viđa.
U jednoj transakciji na kraju trgovanja iskrcana jedna trećina ukupnog prometa S&P 500 futuresa.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Six banks fail, in Florida, Georgia and California

Regulators shuttered six banks Friday night, notching up 15 failed banks in the first month of in 2010.

Kao što možemo vidjeti recesija je gotova [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

ajme meni, ajme meni!

kakav sell off kod Amera u petak! Kako i ne bi! Pa krupni kapital tamo želi što prije uči u cash poziciju kako bi bulk carierima mogli taj silan novac preko vikenda prebaciti na ZSE dok još ima obezvrijeđene djedovine na asku.

Uf…ne bih im bio u koži.. Sad se jadni moraju žuriti preko Oceana sinjeg da stignu na otvaranje u ponedjeljak, a brodovi spori. Ajme ajme,ako ne stignu na vrijeme, sve će im ugrabiti dekadentni Englezi. A da ne spominjem Ruse i Inu.

ajme ajme, pa moram hitno dokupiti u pon. na otvaranju dok ne dođu ovi pohlepni Imperijalisti preko bare. ajme ajme.


ajme meni, ajme meni!

kakav sell off kod Amera u petak! Kako i ne bi! Pa krupni kapital tamo želi što prije uči u cash poziciju kako bi bulk carierima mogli taj silan novac preko vikenda prebaciti na ZSE dok još ima obezvrijeđene djedovine na asku.

Uf…ne bih im bio u koži.. Sad se jadni moraju žuriti preko Oceana sinjeg da stignu na otvaranje u ponedjeljak, a brodovi spori. Ajme ajme,ako ne stignu na vrijeme, sve će im ugrabiti dekadentni Englezi. A da ne spominjem Ruse i Inu.

ajme ajme, pa moram hitno dokupiti u pon. na otvaranju dok ne dođu ovi pohlepni Imperijalisti preko bare. ajme ajme.

nagradno pitanje je kako će se sell off u svijetu na zse pretvorit strong buy…….
hahahahahaa evo trčimo samo da stignemo do ponedeljka i spasimo ovčetinu ovaj
hoću reć djedovinu…………samo kaj se vama ne čini da smo već ostali bez ovčetine
ovaj hoću reć djedovine…………………

zaboravio pitat kako derivacije na sp-ju……….kolko smo ono rekli 1350-1400
otprilike………..možda bi poglavica plemena geronimo mogo pojasnit…hahahahhaa


I opet je onaj pobjeda – "kreten, neznalica, mulac, lažov" u pravu.

Ljudi moji pa sada vam je jasno da nisam lucky nego znam, a vi se i dalje pravite mudri, pa ćete postati modri.
Ovo je tek početak.
Veljača mogući retest 1150 ali s obzirom na situaciju jako jako teško.

Trend je izrazito down i nije dobro.

lp i ugodan vikend.

ljudi pamet u glavu…u usa pad bi tek mogao početi…trenutno nije doba niti za long niti za short..

S obzirom da je Nasdaq iscurio iz kanala, mislim da će se na maksimalne već ostavrene vrijedosti čekati malo dulje. (Narandžasta crta omeđuje 10 god. trend s gornje strane).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

… evo i iz užeg kuta gledanja (bolje se vidi)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Izašli smo iz uzlaznog trenda, pa bi shodno tome DJI trebao ići do cca. 9700, i ovu godinu se kretati u tom rasponu, od 9700-10300. Pred kraj godine moguće je preokret trenda, odnosno probijanje prema gore. Sve pada u vodu, ako postoji nešto iza kulisa kao štu hipotekarni krediti.
CROBEX je već duže vrijeme u rasponu 1900-2300, pa shodno tome očekujem tako i dalje, u usporedbi s DJI. No, nije nemoguće da iz tog trenda i prije izađemo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hm,daljnji pad?Vrlo vjerojatno,pitanje je samo koliko duboko,osobno mislim da bi razine od oko 900-950 bile izvrsne za kupovinu,mada naravno može to još i niže…opet se otvaraju velike prilike i strpljivi i hrabri zarađuju.
Ali nemojte misliti da će WS i SAD propasti,oni se uvijek nekako izvuku,znamo tko nastrada,ako ne ide drukčije ameri će započeti novi rat,njihova je ekonomija "cvjetala" u 1-2svj. ratu,Vijetnamu,Iraku…Sad je vjerojatno Iran na redu.

"Only dead fish swim with the stream"


Izašli smo iz uzlaznog trenda, pa bi shodno tome DJI trebao ići do cca. 9700, i ovu godinu se kretati u tom rasponu, od 9700-10300. Pred kraj godine moguće je preokret trenda, odnosno probijanje prema gore. Sve pada u vodu, ako postoji nešto iza kulisa kao štu hipotekarni krediti.
CROBEX je već duže vrijeme u rasponu 1900-2300, pa shodno tome očekujem tako i dalje, u usporedbi s DJI. No, nije nemoguće da iz tog trenda i prije izađemo.

Teško prijatelju teško.
9700 je samo usputna stanica pakla prema dole.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Znam da ću gubiti i grcati u minusima ali ne dam se strancima koji su krenuli brodovljem s wall streeta.
Ne prodajem nikada nego uvijek ustrajem u kupnji ove moje balkanske djedovine!
Zadnji napuštam svoju najdražu i podcijenjenu dijonicu ingre s kapetanom Openhaimom. [bye]
Rasti se mora, od moćne INE do Rade Končara koji ima najbrutalnije tramvaje u Evropi.
Sva sreća da je to naš Bandić pravovremeno prepoznao [thumbsup]

New Report

Close