Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



J…e ako ne okrene u crvene Indijanci nakon ovakvog BDP.
Što misliš kolega James.

e sad, inače ne bi bilo sumnje…al BDP je nešto drugo ipak, nek bude bez prognoze, kud nas odnese.
[/quote]
A i ja tako mislim, ali sa njima nikad neznaš.

Korkyra


ne bih vam htio kvariti raspoloženje, već samo skrenuti pažnju na dvije činjenice:
1. da je prva objava za III kv. prošle god. bila 3,7% rast GDP, a da je današnja revizija spala na 2,2%
2. da tržište sada jače regaira na perspektivu I kv. ove godine nego na stanje iz IV kv. prošle godine.

A da li se slažeš sa ovime kaj sam ja napisao i nacrtao?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

neznam ljudi ali 90% da se ide dole……….bitno je kakvi budu 1i 2q a ne ovaj danas….

@pobjeda

slažem se da mora probiti i potvrditi. But, niti to nije jamstvo dugoročnog stabilnog rasta, jer
bi to trebao biti samo B korektivni val u padajućem trendu. Ostaje za odraditi još padajući C, otprilike na dubinu od 1,6 x prethodni padajući.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

izgledan dobar odbijanac u usa [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@pobjeda

slažem se da mora probiti i potvrditi. But, niti to nije jamstvo dugoročnog stabilnog rasta,

nikad nije bilo i nikad neće biti jamstva dugoročnog stabilnog rasta

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



@pobjeda
slažem se da mora probiti i potvrditi. But, niti to nije jamstvo dugoročnog stabilnog rasta,

nikad nije bilo i nikad neće biti jamstva dugoročnog stabilnog rasta
[/quote]
Osim u Sj.Koreji i Kini, tamo možeš izvadit potvdru u općini koliko će bit rast sljedeće godine.




@pobjeda
slažem se da mora probiti i potvrditi. But, niti to nije jamstvo dugoročnog stabilnog rasta,

nikad nije bilo i nikad neće biti jamstva dugoročnog stabilnog rasta
[/quote]
Osim u Sj.Koreji i Kini, tamo možeš izvadit potvdru u općini koliko će bit rast sljedeće godine.
[/quote]

[lol] [lol]

ok daj priznaj da imaš 2 rumunja na minimalcu koji ti traže ovakve provale

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

hehehehhee niko više amerima ne vjeruje a najmanje u njihove izvještaje……
kod nas isti utjecaj, prepušta se vikend bez daljnjih pozicija a ameri neka igraju
svoju igru……

Stvarno dobro regiraju na ovakav BDI.
Z……ju cijeli svijet.

Korkyra

op potegli gor sad brže svi gor….pa hipnoza do novog potezanja, ko na
revolveraškom dvoboju….





@pobjeda
slažem se da mora probiti i potvrditi. But, niti to nije jamstvo dugoročnog stabilnog rasta,

nikad nije bilo i nikad neće biti jamstva dugoročnog stabilnog rasta
[/quote]
Osim u Sj.Koreji i Kini, tamo možeš izvadit potvdru u općini koliko će bit rast sljedeće godine.
[/quote]
[lol] [lol]
ok daj priznaj da imaš 2 rumunja na minimalcu koji ti traže ovakve provale
[/quote]
da bar minimalac, moro sam preuzet sve obveze iz kolektivnog ugovora kad su dobili otkaz u Daciji. [lol]

New Report

Close