Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kaj sad, izvještaj je tehnički skočio ali kakvi su realni sljedeći izvještaji…….

u veljači sp500 ide u svoj drugi pokušaj proboja 1150..da li će uspjeti..vidjet ćemo..
na mjesečnom grafu teško, ali probiti će vjerojatno..

izvješća su solidna…bdp jako up..
treba vidjeti današnje ponašanje..

bilo bi prekrasno da sp500 probije 1103 danas… onda imamo siguran relly dalje rema 1150

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ja mislim da dalje tonemo……u veljači ispod 1000…….

ja oko 100 se vidimo

J…e ako ne okrene u crvene Indijanci nakon ovakvog BDP.
Što misliš kolega James.

Korkyra


ufff 5,7%

hahahhahahaha.
Mogli su napisati 14,6% što se bilo kog tiče.
Danas u Americi očekujem iskrcavanje epskih proporcija

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

NA NAŠU KRIZU NEUTJEČE KRETANJE SVJETSKOG KAPITALA VEĆ UTJECAJ TAJKUNA POD POKROVITELJSTVOM DRŽAVE U IME OPĆEG KRIMINALA A TO NAM JE NAŠA BORBA DALA,I ZATO IM VJEČNO VELIKO"HVALA"Što kaže ona pjesma-majko zemljo baš ti hvala u ime svih nas nas budala

OVO JE AGRESIJA GORA OD 91.

nafta divlja [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svi pišu tu svašta ali ipak treba uzimati brojke….a danas su javili iz USA:

GDP 4 Q 5,7 %

Največi Q skok od 2003.godine!!!
Ne želim nikoga podcijen jivati ali ovo je prvorazredna vijest za TK u USA a i za ostala TK.


J…e ako ne okrene u crvene Indijanci nakon ovakvog BDP.
Što misliš kolega James.

e sad, inače ne bi bilo sumnje…al BDP je nešto drugo ipak, nek bude bez prognoze, kud nas odnese.


Svi pišu tu svašta ali ipak treba uzimati brojke….a danas su javili iz USA:

GDP 4 Q 5,7 %

Največi Q skok od 2003.godine!!!
Ne želim nikoga podcijen jivati ali ovo je prvorazredna vijest za TK u USA a i za ostala TK.


Vijest je sigurno jako i vrlo lijepa.
Ali za TK treba se dogoditi slijedeće:

1. sp500 mora probiti crnu crtu (dolju linije low bass formacije koja se stvorila ali je jučer probijena
2. zatvoriti iznad tijela označenog zelenom bojom
3. dan poslije potvrditi zatvaranje iznad te razine koja je cca 1103-1104

http://i45.tinypic.com/ipy0c1.jpg

Jer u protivnom nećemo gore.
Znaš kaj se događa kada recimo burza ne pada više nakon loših izvješća, ili prestane rasti nakon dobrih???
lp i gledajmo danas i pon..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ne bih vam htio kvariti raspoloženje, već samo skrenuti pažnju na dvije činjenice:
1. da je prva objava za III kv. prošle god. bila 3,7% rast GDP, a da je današnja revizija spala na 2,2%
2. da tržište sada jače regaira na perspektivu I kv. ove godine nego na stanje iz IV kv. prošle godine.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close