Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa evo fjučrsi se zazelenili odmah nakon zatvaranja…


Kako će se ovi ameri opasno odbiti, sve će biti smiješno gledati. [bye]
CROBEX je u prednosti, sve ovo što prolazi CROBEX, desit će se uskoro s Amerima, ima da prihajaju brzo starom/novom vrhu, prema 11.000.

[lol] [lol]
I onda je svizac zamotao čokoladu a ti je popapao???
Daj ne pričaj bedastoće.
Zakaj bi se tako odbili?
Zato je imamo izvješća bolja od očekivanih?

Ali opet i da usa nstavi adaati vi možete rasti, premda ne vjerujem u takve akcije MM .
Za sada mi MM više izgleda kao Momento Mori nego Market Makeri.
lp
and hell yes opasno su se odbili od 1150

p.s. vrlo vrlo jaka potpora sp500 na 1030

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://seebiz.eu/hr/banke/ben-bernanke-ponovno-izabran-za-predsjednika-feda,67114.html

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://seebiz.eu/hr/banke/ben-bernanke-ponovno-izabran-za-predsjednika-feda,67114.html

dakle, ništa od općeg potopa na Wall Street-u 😀

Ovo se često ne događa,DAX ne prati amere

bit će bolje................

danas bi dax mogo testirat 5500………uglavnom prognoze da će siječanj završit
niže od prosinca su bile itekako pouzdane……te iste prognoze govore da će veljača
završit niže od siječnja……….pozdrav bratiji geronima i plemena koji su dobrano
pucali krive procjene i bili ovdje jako glasni………

Ima nas na forumu koji smo optimisti i pesimisti.To je normalno.Ali šta je realno za očekivati ove 2010.?Ako firme u USA izbacuju tako dobra izv. za 4Q a i najveće banke su vratile TARP ( zašto bi ga vračale ako im je frka ? ),EU dosta stabilna…MMF prognozira jači oporavak od očekivanog za 2010.
Zanima me kako vi vidite SP i Nas do kraja godine,odnosno da li je to sigurno bull ili ne?
Znam da ima analitičara koji uvijek rade za sustav GS ili druge ali kakva je realnost gospodarstva u svijetu 2010.god?Sve govori da je dotaknuto dno u prodaji kuća…


Ima nas na forumu koji smo optimisti i pesimisti.To je normalno.Ali šta je realno za očekivati ove 2010.?Ako firme u USA izbacuju tako dobra izv. za 4Q a i najveće banke su vratile TARP ( zašto bi ga vračale ako im je frka ? ),EU dosta stabilna…MMF prognozira jači oporavak od očekivanog za 2010.
Zanima me kako vi vidite SP i Nas do kraja godine,odnosno da li je to sigurno bull ili ne?
Znam da ima analitičara koji uvijek rade za sustav GS ili druge ali kakva je realnost gospodarstva u svijetu 2010.god?Sve govori da je dotaknuto dno u prodaji kuća…

po meni je realno da se oporavak još ni ne nazire, može se dogodit da se
migoljimo u ovakvoj situaciji 5-10 godina……….svijet je ušo u novu eru i došo
je do svojih limita u ovom ciklusu, nema oporavka dok nitko nemože pronać posao
a ovi koji ga imaju mogu svaki dan bez njega ostat………ovo kaj se prikazuje ko
oporavak je samo tehnički jer brojke za sad ne pokazuju dublje razine, sad smo u nekoj
stabilizaciji i niko nemože tvrdit da se nećemo još dublje spuštat…..



Ima nas na forumu koji smo optimisti i pesimisti.To je normalno.Ali šta je realno za očekivati ove 2010.?Ako firme u USA izbacuju tako dobra izv. za 4Q a i najveće banke su vratile TARP ( zašto bi ga vračale ako im je frka ? ),EU dosta stabilna…MMF prognozira jači oporavak od očekivanog za 2010.
Zanima me kako vi vidite SP i Nas do kraja godine,odnosno da li je to sigurno bull ili ne?
Znam da ima analitičara koji uvijek rade za sustav GS ili druge ali kakva je realnost gospodarstva u svijetu 2010.god?Sve govori da je dotaknuto dno u prodaji kuća…

po meni je realno da se oporavak još ni ne nazire, može se dogodit da se
migoljimo u ovakvoj situaciji 5-10 godina……….svijet je ušo u novu eru i došo
je do svojih limita u ovom ciklusu, nema oporavka dok nitko nemože pronać posao
a ovi koji ga imaju mogu svaki dan bez njega ostat………ovo kaj se prikazuje ko
oporavak je samo tehnički jer brojke za sad ne pokazuju dublje razine, sad smo u nekoj
stabilizaciji i niko nemože tvrdit da se nećemo još dublje spuštat…..
[/quote]

Ja mislim da ćemo ovako migoljiti još 30-40 godina… [bye]

ufff 5,7%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

US GDP potukao očekivanja ko’ naši dance jučer [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

USA GDP 5.7%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close